Blijdorp Makelaardij
Blijdorp Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de noordelijke wijken van Rotterdam. Wij begripvol en deskundig begeleiden u bij de aankoop of verkoop van uw woning, zodat u zich volledig kunt richten op wat werkelijk telt: uw woonervaring en toekomst. Onze dienstverlening is gebaseerd op transparantie, professionaliteit en een duidelijke werkwijze. Wij zijn geregistreerd bij SCVM, NRVT en VBO Makelaar en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Schieweg 246 A 03
3038BR Rotterdam
€ 440.000 k.k.
€ 4.400/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Sionstraat 33 B 02
3061ER Rotterdam
€ 550.000 k.k.
€ 4.783/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Schieweg 188 C 03
3038BL Rotterdam
€ 450.000 k.k.
€ 4.412/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Gordelweg 184 01L
3038GG Rotterdam
€ 315.000 k.k.
€ 5.000/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Statensingel 154 D
3039LW Rotterdam
€ 525.000 k.k.
€ 5.966/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Scheveningsestraat 8 B
3032RG Rotterdam
€ 325.000 k.k.
€ 6.373/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 51 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (123)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
123 avis total
Funda
31 commentaires sur Funda
92 commentaires sur Google
-
Vondelweg 78
10Blijdorp Makelaardij heeft de verkoop vanaf het begin tot het einde erg goed verzorgt. De adviezen, communicatie en bereikbaarheid zorgden voor een erg prettige verkoop met een mooi eindresultaat. Ik weet zeker dat ik weer met hen zal samenwerken wanneer ik mijn nieuwe woning ga verlaten.
-
Ernest Pigeaud
10Erg fijne samenwerking met Michel.
-
Joost Banckertsplaats 12 B
10We had a really great experience selling our apartment with Michel, Lisanne, and Delano. They’re not only very knowledgeable, but also genuinely friendly and always helpful, which made the whole process feel comfortable from the start. Michel gave us excellent advice on pricing and strategy, which led to a sale above our expectations. Delano handled the viewings with a lot of energy and really knew how to get buyers excited. And Lisanne made sure everything behind the scenes was…
-
Voordijk 478
10Fantastisch geholpen. Een fijne makelaar. Duidelijk en komt de afspraken na. Goed advies over de aankoop, uitgebreid en onderbouwd. Ik zou deze makelaars Michel of Lisanne zeker aanbevelen
-
Geertsemastraat 11 A
6Ik had meer professionele analyse en proactief advies verwacht. Vaak had ik het gevoel zelf het initiatief te moeten nemen, terwijl ik juist expertise en een duidelijke strategie van de makelaar verwachtte. De terugkoppelingen sloten te veel aan bij mijn eigen input, waardoor ik miste dat er echt waarde werd toegevoegd.