PLEK Makelaardij
"L'agence immobilière dans la rue Pancake"
Wij geloven dat verkopen meer is dan alleen de hoogste bod. Wij leggen evenveel aandacht op wie er koopt als op wie er verkoopt. Door goed te luisteren en tijd te nemen, leren we mensen beter kennen. Dat helpt om de juiste match te vinden en zo de verkoop soepel te laten verlopen. Onze benadering is nuchter, oprecht en realistisch zodat er geen onverwachte problemen ontstaan. Tijdens bezichtigingen geven we ruimte om zich op zijn gemak...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Librijesteeg 239
3011HN Rotterdam
€ 475.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Skagenerf 16
3067PX Rotterdam
€ 375.000 k.k.
€ 3.571/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Vasteland 463
3011BJ Rotterdam
€ 390.000 k.k.
€ 5.132/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Lambertusstraat 36
3062WH Rotterdam
€ 800.000 k.k.
€ 4.324/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Grotemarkt 24
3011PA Rotterdam
€ 650.000 k.k.
€ 5.752/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Warande 142 J
3116CJ Schiedam
€ 1.450.000 ,-
€ 4.633/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 313 m²
- Superficie du terrain
- 193 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (72)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
72 avis total
Funda
42 commentaires sur Funda
30 commentaires sur Google
-
Olivier van Noortstraat 9 D
8goed telefonisch en per app bereikbaarheid, snelle reactie op vragen, goed bekend met lokale markt, advies over manier van presenteren, gaat door tot het geregeld is.
-
Stroveer 237
9Fijn contact met de makelaar, onderling snel kunnen schakelen en zeer deskundige medewerkers. Erg blij mee!
-
Bloemkwekersstraat 77
10knowledgeable team, think for the client, effective communication, good strategy, would highly recommend
-
Proveniersstraat 25 A02
10Top makelaar die pro-actief meedenkt en zich kritisch opstelt waar nodig. Dus niet het doel heeft om zo snel mogelijk van je af te zijn, maar oprecht het best passende huis voor je wil vinden.
-
B Z
10Marieke heeft me geholpen om een woning binnen 3 maanden tijd keurig een nette woning weten te bemachtigen in Rotterdamals ankoop adviseur. Alles ging heel vlot, communicatie telefonisch email zeer behulpzaam. Ik heb verder veel geleerd van Plek.
-
Saffierstraat 20 A
10Traduit par l'IAUne agente immobilière très sympathique, attentionnée et réfléchie. J'ai reçu des conseils avisés sur la façon dont je pouvais préparer ma maison à la vente et mon logement a ainsi été vendu rapidement et à un bon prix ! Les photos étaient très belles. De plus, les personnes au bureau étaient facilement joignables, réfléchissantes et agréables à contacter. Très satisfaite donc !