PLEK Makelaardij
"Der Makler in der Pannekoekstraße"
Wij geloven dat verkopen meer is dan alleen de hoogste bod. Wij leggen evenveel aandacht op wie er koopt als op wie er verkoopt. Door goed te luisteren en tijd te nemen, leren we mensen beter kennen. Dat helpt om de juiste match te vinden en zo de verkoop soepel te laten verlopen. Onze benadering is nuchter, oprecht en realistisch zodat er geen onverwachte problemen ontstaan. Tijdens bezichtigingen geven we ruimte om zich op zijn gemak...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Librijesteeg 239
3011HN Rotterdam
€ 475.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Skagenerf 16
3067PX Rotterdam
€ 375.000 k.k.
€ 3.571/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Lambertusstraat 36
3062WH Rotterdam
€ 800.000 k.k.
€ 4.324/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 185 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Grotemarkt 24
3011PA Rotterdam
€ 650.000 k.k.
€ 5.752/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Warande 142 J
3116CJ Schiedam
€ 1.450.000 ,-
€ 4.633/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 313 m²
- Fläche des Grundstücks
- 193 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Warande 142 A
3116CJ Schiedam
€ 1.275.000 ,-
€ 4.688/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 272 m²
- Fläche des Grundstücks
- 170 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (72)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
72 Bewertungen insgesamt
Funda
42 Bewertungen auf Funda
30 Bewertungen bei Google
-
Olivier van Noortstraat 9 D
8goed telefonisch en per app bereikbaarheid, snelle reactie op vragen, goed bekend met lokale markt, advies over manier van presenteren, gaat door tot het geregeld is.
-
Stroveer 237
9Fijn contact met de makelaar, onderling snel kunnen schakelen en zeer deskundige medewerkers. Erg blij mee!
-
Bloemkwekersstraat 77
10knowledgeable team, think for the client, effective communication, good strategy, would highly recommend
-
Proveniersstraat 25 A02
10Top makelaar die pro-actief meedenkt en zich kritisch opstelt waar nodig. Dus niet het doel heeft om zo snel mogelijk van je af te zijn, maar oprecht het best passende huis voor je wil vinden.
-
B Z
10Marieke heeft me geholpen om een woning binnen 3 maanden tijd keurig een nette woning weten te bemachtigen in Rotterdamals ankoop adviseur. Alles ging heel vlot, communicatie telefonisch email zeer behulpzaam. Ik heb verder veel geleerd van Plek.
-
Saffierstraat 20 A
10Übersetzt durch KISehr nette, feine und mitdenkende Maklerin. Ich wurde sachlich beraten, wie ich meine Wohnung verkaufsbereit machen konnte und mein Haus wurde damit schnell und zu einem guten Preis verkauft! Die Fotos waren sehr schön. Auch die Menschen im Büro waren gut erreichbar, mitdenkend und angenehm in der Kommunikation. Sehr zufrieden daher!