PLEK Makelaardij
"La agente inmobiliaria en la Pannekoekstraat"
Wij geloven dat verkopen meer is dan alleen de hoogste bod. Wij leggen evenveel aandacht op wie er koopt als op wie er verkoopt. Door goed te luisteren en tijd te nemen, leren we mensen beter kennen. Dat helpt om de juiste match te vinden en zo de verkoop soepel te laten verlopen. Onze benadering is nuchter, oprecht en realistisch zodat er geen onverwachte problemen ontstaan. Tijdens bezichtigingen geven we ruimte om zich op zijn gemak...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Librijesteeg 239
3011HN Rotterdam
€ 475.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Skagenerf 16
3067PX Rotterdam
€ 375.000 k.k.
€ 3.571/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vasteland 463
3011BJ Rotterdam
€ 390.000 k.k.
€ 5.132/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Lambertusstraat 36
3062WH Rotterdam
€ 800.000 k.k.
€ 4.324/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Grotemarkt 24
3011PA Rotterdam
€ 650.000 k.k.
€ 5.752/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Warande 142 J
3116CJ Schiedam
€ 1.450.000 ,-
€ 4.633/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 313 m²
- Área del lote
- 193 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (72)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
72 reseñas total
Funda
42 opiniones en Funda
30 reseñas en Google
-
Olivier van Noortstraat 9 D
8goed telefonisch en per app bereikbaarheid, snelle reactie op vragen, goed bekend met lokale markt, advies over manier van presenteren, gaat door tot het geregeld is.
-
Stroveer 237
9Fijn contact met de makelaar, onderling snel kunnen schakelen en zeer deskundige medewerkers. Erg blij mee!
-
Bloemkwekersstraat 77
10knowledgeable team, think for the client, effective communication, good strategy, would highly recommend
-
Proveniersstraat 25 A02
10Top makelaar die pro-actief meedenkt en zich kritisch opstelt waar nodig. Dus niet het doel heeft om zo snel mogelijk van je af te zijn, maar oprecht het best passende huis voor je wil vinden.
-
B Z
10Marieke heeft me geholpen om een woning binnen 3 maanden tijd keurig een nette woning weten te bemachtigen in Rotterdamals ankoop adviseur. Alles ging heel vlot, communicatie telefonisch email zeer behulpzaam. Ik heb verder veel geleerd van Plek.
-
Saffierstraat 20 A
10Traducido por IAMuy amable, detallista y comprensiva agente inmobiliaria. Me aconsejó bien sobre cómo preparar mi vivienda para la venta y así conseguí vender mi casa rápidamente y a un buen precio. Las fotos eran muy bonitas. Además, la gente del despacho era fácil de contactar, comprensiva y agradable. ¡Muy satisfecho!
-
Hordaland 18
9Traducido por IAHemos tenido un contacto muy fino con PLEK makelaardij. Personas involucradas, siempre disponibles para preguntas y son muy puntuales con las citas. Buena evaluación inicial, precio claro. Bonitas fotos hechas. En fin, estamos satisfechos con PLEK!