Kim Boontjes Makelaar
In en rond Schagen staat Kim Boontjes Makelaar voor betrouwbare, persoonlijke en resultaatgerichte makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op de regio en een duidelijke belofte: uw wensen staan centraal, van de eerste afspraak tot het moment dat u de sleutel in handen krijgt. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Met expertise in nieuw bouw en recreatie, onderbouwd door...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Haagbeukstraat 57
1741VC Schagen
€ 395.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Sternstraat 11
1755PE Petten
€ 385.000 k.k.
€ 3.130/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Patrijzenhof 59
1742BE Schagen
€ 435.000 k.k.
€ 3.398/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 196 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Jan van Gentstraat 40
1755PC Petten
€ 395.000 k.k.
€ 3.591/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 169 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
J.J. Wernerstraat 47
1768AX Barsingerhorn
€ 485.000 k.k.
€ 4.330/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 350 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Stiegerstraat 31
1747HP Tuitjenhorn
€ 595.000 k.k.
€ 3.967/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 480 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (123)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
123 avis total
Funda
79 commentaires sur Funda
44 commentaires sur Google
-
Saffier 55
9Top makelaar, transparant, met een goede markt strategie. Duidelijkheid en betrouwbare info naar beide zijde (koper vs. verkoper).
-
Mosterdpot 36
9Prima makelaar. Goed bereikbaar zelf s' avonds. Ze weet van aanpakken en heeft goede kennis van de markt.
-
J.A. de Boerstraat 18
10Omdat we Kim al zolang kennen, hadden wij het volste vertrouwen in haar enthousiaste vakvrouwschap! Zij heeft ons een fantastische begeleiding gegeven bij de verkoop van ons huis. Wij zijn trots en enorm blij met Kim.
-
Oude Rijksweg 89
9Fijne makelaar. Zakelijk, deskundig en goed persoonlijk contact in één hand. Minimaal honderd tekens om hier in te vullen. Woorden schieten mij te kort. Vandaar deze afsluiting.
-
Sperwerhof 35
10Kim is een gedreven makelaar, die de stappen al in haar hoofd heeft en hier snel op acteert waardoor ze soms vergeet de verkopende partij goed mee te nemen. Ze is echter altijd bereid om vragen te beantwoorden! Ik ben ik zeer tevreden over Kim haar deskundigheid en handelen!
-
Doornenhof 22
10Kim weet waar ze het over heeft, heeft een goede kennis van de markt. Kim communiceert duidelijk, en reageert wanneer mogelijk snel.
-
Oostersingel 18
10Kim Boontjes is een leuke vriendelijke en zakelijke vrouw. Prijs kwaliteit is uitstekend. Vraagt 1% v d verkoop prijs incl. het maken van foto's-fimpje - en omschrijving. Dat ziet er allemaal goed uit.