VENK makelaars taxateurs
"Relie les pierres aux gens"
VENK makelaars taxateurs est une entreprise active et moderne d'agence immobilière à Rotterdam, fondée en 2006. Nous vous aidons à acheter une maison sans soucis grâce à une recherche approfondie sur l'état de la VvE, la destination et la valeur du sol. Nos spécialistes vous conseillent lors de l'achat, la soumission d'une offre et vous donnent une clarté sur la valeur de la maison. En cas de vente, nous sommes prêts à vous offrir un en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
A. Noordewier-Reddingiuslaan 97
3066JA Rotterdam
€ 625.000 k.k.
€ 4.699/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 108 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Torenlaan 49
3043BR Rotterdam
€ 645.000 k.k.
€ 4.850/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 206 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Overschiese Dorpsstraat 43
3043CN Rotterdam
€ 1.050.000 k.k.
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 157 m²
- Superficie du terrain
- 427 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Zestienhovensekade 135
3043KL Rotterdam
€ 625.000 k.k.
€ 3.858/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 162 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Lloydstraat 64
3024EA Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.806/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Rotterdamse Rijweg 103
3042AM Rotterdam
€ 795.000 k.k.
€ 5.889/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 448 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (54)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
54 avis total
Funda
38 commentaires sur Funda
16 commentaires sur Google
-
Rowen
10Wij zijn onwijs goed geholpen bij de verkoop van ons huis! Korte lijntjes en geen vraag was te veel. Zowel de twee makelaars, Christian en Ingrid, als de dames op kantoor waren heel erg kundig en vriendelijk.
-
S
2Deze makelaar speelt vieze spelletjes. Hij heeft ons opgelicht voor 5000 euro, door te zeggen dat er nog een partij in de running was voor een huis, wat achteraf niet zo bleek te zijn. Vertrouw niks van wat deze man zegt.
-
Samir Amiri (scarface)
4Leuke mensen maar niet concreet in het doen van zaken. For the English people: They are hustlers, no businessmen. Een appartement bezichtigd en geboden. Deze was in overweging genomen en vervolgens werden wij gebeld: er is nog een bieder, je krijgt de tijd tot vandaag 15:00 (dus letterlijk 2 uurtjes de tijd) om je bod te verhogen. Dit is manipulatie. Wij hebben hem met €1000,- verhoogd (wat niet weinig geld is, maar zij doen alsof het niks is) Vervolgens heb ik ze gezegd dat mijn bieding staat tot het einde van de maand. Vervolgens zijn ze terug gekomen met dat het geaccepteerd is. op 5 maart werd ik nog eens gebeld: afgelopen vrijdag hadden wij een bezichtiging met een hogere bieding: precies hetzelfde als de vorige keer. Mijn bieding is €613.000,- (Weena 253) Wel twee adviespuntjes: - als je goed leest zie je dat het VVE geld tekort komt (ze hebben vorig jaar 3000 per appartement tekort gehad, en als je 3000/12=250 kom je uit dat de VVE dus met 250 euro verhoogd zal worden alleen om de kosten van 2025 te dekken. 2026 zal dus ook verhoogd moeten worden. Dit zal dus een eenmalige 3000 zijn plus ook maandelijks zal de VVE omhoog gaan. - de erfpacht zul je ook over 10 jaar moeten betalen welk volgens de makelaar 'een paar duizend euro, 6-7-8-9 zou zijn. Als ik makelaar was had ik precies gekeken hoeveel het was en was ik niet zo roekeloos omgegaan met het geld van een ander. Ook nog een puntje: Eerst heb ik hun 30 dagen gegeven om nog even door te bezichtigen, om te realiseren vervolgens zijn ze terug gekomen, en zeg ik dat de sterren nu niet goed staan en je tot 20 maart geen contracten moet ondertekenen. Wij willen de koopovereenkomst aangepast ondertekenen op 23-03-2026 en passeren op 07-04-2026. Beloftes wegen zwaarder dan 2000 euro verhogen. Dus hierbij geven wij jullie de tijd om jullie belofte waar te maken.