Overduin Makelaardij B.V.
"Bon feeling !"
Overduin Makelaardij staat voor ervaring en ondernemend denken in de makelaardij. Met twee specialisten aan het hoofd, Daniel Overduin en Jantine Muilwijk, die beide al meer dan honderd woningen hebben verkocht in de regio, zorgen wij voor een persoonlijke en doelgerichte benadering. Wij zijn niet alleen makelaars, maar ook zelfstandige ondernemers die maximaal gemotiveerd zijn om uw woning succesvol te verkopen. Onze specialisatie ligt...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Prins Bernhardlaan 17
3381AV Giessenburg
€ 398.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Batelier 18
3362JS Sliedrecht
€ 645.000 k.k.
€ 4.418/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 288 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
van Brederodestraat 69
3381BB Giessenburg
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 207 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Peursumseweg 56
3381KX Giessenburg
€ 625.000 k.k.
€ 6.868/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- 205 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Emmastraat 13
2964BD Groot-Ammers
€ 395.000 k.k.
€ 5.130/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
van Wenastraat 27
3381BK Giessenburg
€ 495.000 k.k.
€ 3.929/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 276 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (34)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
34 avis total
Funda
23 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
Peursumseweg 76
8Een fijne samenwerking Goed advies elke vraag werd beantwoord of je kreeg raad waar je moest zijn voor Zoals energielabel voor mijn is Daniel zal ik ook de volgende keer weer vragen om ons huis te verkopen
-
Bovenkerkseweg 68
9Kleinschalige makelaar die juist daardoor heel persoonlijke service verleend, Korte lijnen, goede communicatie en uitstekende prijs/kwaliteit-verhouding. Van harte aanbevolen.
-
Broekseweg 56
10Fijne persoonlijke aanpak. Met verstand van zaken. Goede communicatie. Ons huis was snel verkocht voor een goede prijs.
-
Vuurkruidstraat 28
9Wij bleken de juiste makelaar te hebben genomen, die eigenlijk precies deed wat wij van een makelaar zouden verwachten. Haar persoonlijke aanpak was prettig.
-
Bovenkerkseweg 34
10Traduit par l'IANous avons trouvé le travail en commun très agréable, surtout le contact facile, clair et rapide, tout était bien organisé, nous avons pu vendre notre maison sans souci.
-
Kanaaldijk 8
10Traduit par l'IABon contact avec l'agent immobilier, très bonne accessibilité. Belle implication, toujours au courant des dernières nouvelles. Conseils clairs, même lorsque les choses se sont déroulées différemment du plan initial.
-
Neerpolderseweg 14
10Traduit par l'IAIl connaît très bien l'environnement. Des lignes courtes et soignées lors des visites ! Une belle reportage photo. Aimable.