Alpina Emmeloord (was Sinke Emmeloord)
"Assurances, Hypothèques & Immobilier"
Bij Alpina helpen we je graag bij het aan- of verkopen van je woning. Ons team bestaande uit ervaren NVM-makelaars combineert lokale kennis met een breed landelijk netwerk. Zo zorgen we voor het beste resultaat, afgestemd op jouw situatie. We leggen veel waarde op persoonlijke aandacht en duidelijke communicatie, zodat jij altijd weet waar je staat. Een van onze diensten is de gratis en vrijblijvende waardebepaling. De woningmarkt veran...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
het Waterland 46
8302XD Emmeloord
€ 537.500 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 574 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Landbouwkade 8 B
8304AE Emmeloord
€ 245.000 k.k.
€ 3.267/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- 80 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Klutenweg 36 A
8312PD Creil
€ 399.000 k.k.
€ 3.117/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 1217 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Donaustraat 19
8303WL Emmeloord
€ 490.000 k.k.
€ 2.737/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 179 m²
- Superficie du terrain
- 641 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Ramsweg 4
8307RN Ens
€ 695.000 k.k.
€ 5.697/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 9520 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Scandinaviëlaan 23
8303GN Emmeloord
€ 465.000 k.k.
€ 2.447/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 190 m²
- Superficie du terrain
- 530 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (85)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
85 avis total
Funda
46 commentaires sur Funda
39 commentaires sur Google
-
Mathilde Wibautsingel 35
9Het contact met de makelaar verliep heel prettig. Over het contact met de medewerkers van het kantoor ben ik ook super tevreden. Zij waren zeer behulpzaam en servicegericht. Goede service en klantgerichte opstelling. Gezien de goede ervaring en prettige samenwerking met deze makelaar in het verleden had ik ook het volste vertrouwen dat het goed zou komen.
-
Jupiterstraat 35
9Deskundig, correct en prettig geholpen. Ook begeleiding en actie bij onverwachte zeken. Zeker aan te bevelen
-
Swalmstraat 5
9De makelaar was altijd bereikbaar en heeft ons goed geholpen gedurende het gehele proces van zoeken, bieden tot aankoop.
-
Pampuspad 34
10Het contact met de makelaar verliep zeer vriendelijk en persoonlijk. Geregeld telefonisch contact, snelle reactie op apps en mailverkeer. Ook contact met backoffice verliep altijd soepel. Tekenen voorlopig koopcontract verliep netjes op kantoor waar uitgebreid de tijd werd genomen voor koper en verkoper. Alpina is zeker een aanrader als verkoop en aankoopmakelaar. Ook voor financieel advies zoals hypotheek en verzekeringen is het een prettige partij. Alpina ontzorgd je compleet…
-
Gaastlaan 22
9Traduit par l'IATrès bien fait, j'ai été aidé de A à Z. Compétent et facilement joignable pour différentes questions concernant l'achat mais aussi des détails. Au final, un excellent service !