Agnes Tomesen Makelaardij | Qualis
"Compétent. Familiar. Vendu !"
Nous sommes un bureau d'agence immobilière avec beaucoup d'expérience et une approche personnalisée. Nous mettons l'accent sur l'attention portée à vos souhaits, que ce soit lors de la vente ou de l'achat d'un bien immobilier. Nos employés sont certifiés et flexibles, afin que nous puissions aborder votre dossier avec beaucoup d'engagement. Nous évaluons les biens immobiliers, négocions la location et veillons à ce que vous ressentiez u...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Van Rooylaan 25
4871SE Etten-Leur
€ 399.000 k.k.
€ 3.270/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 231 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Arend 5
4872MR Etten-Leur
€ 809.000 k.k.
€ 4.994/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 162 m²
- Superficie du terrain
- 400 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hamiltonstraat 2
4871SX Etten-Leur
€ 419.500 k.k.
€ 3.467/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 246 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Spinetstraat 33
4876XP Etten-Leur
€ 350.000 k.k.
€ 3.097/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bovenstraat 8
4741AV Hoeven
€ 995.000 k.k.
€ 2.851/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 349 m²
- Superficie du terrain
- 1070 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hazeleger 14
4874KW Etten-Leur
€ 369.000 k.k.
€ 3.385/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 216 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (291)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
291 avis total
Funda
153 commentaires sur Funda
138 commentaires sur Google
-
Johan Meijer
10zeer goed geholpen, we zijn heel tevreden. Echt een aanrader. Mvg Johan.
-
Bas Vos
10Echt een hele fijne makelaar met verstand van de markt met goed en reëel advies. Ook een fijn back office met heldere en snelle communicatie. De verkoop ging niet vanzelf, eerste koper trok zich terug, 2de kreeg de financiering niet rond en uiteindelijk toch marktconform het appartement kunnen verkopen. Zelfs het doorsturen van de post was geen probleem. Een aanrader!
-
Jan Koedijk
10Fijn team, duidelijke afspraken, waar voor je geld en snel verkocht voor goede prijs. Top, dank!
-
Olympiade 44
9snelle verkoop doordat de makelaar gegadigden in portefeuille had. de bezichtigingen waar snel geregeld nadat het huis op de media werd geplaatst.
-
Sjoerd Pijpers
10 -
Zicht 2
9Uitstekend geholpen door de makelaars en hun team! Realistisch, deskundig en accuraat. Prima backoffice waar je met al je vragen terecht kunt. Iedereen denkt met je mee.
-
Nel Houtepen
10Hartelijk dank ! aan Tim en hele team van Thomesen, voor de supersnelle verkoop van ons huis. Jullie waren altijd berijkbaar voor mijn vragen en alles werd perfect geregeld.. nog veel succes.
-
Theo Weststrate
10Zeer goede ervaringen met Agnes Tomesen Makelaardij. Tim en team hebben zeer goed hun best gedaan bij zowel de aankoop van ons nieuwe huis als de verkoop van ons bestaande huis. Positief: Zeer toegewijde makelaar Erg vriendelijke en behulpzame binnendienst Goede koop en verkoop strategie Relaxte makelaar die je niet snel gek maakt in deze oververhitte markt Geeft toe als een bepaald punt niet goed gezien is en acteert daar naar Iets minder positief: Grote organisatie met ditto binnendienst waardoor je niet echt een vaste contactpersoon hebt Daar staat tegenover dat je snel geholpen wordt Terugbel verzoeken worden door de makelaar wel eens vergeten Wij zijn nogal van doorpakken, maar ik kreeg wel eens de indruk dat vanwege de drukte zaken langer duurden dan verwacht Al met al is ATM een echte aanrader als makelaar. Ik zou ze volgende keer weer nemen.