Lazeroms Makelaardij & Taxaties
Lazeroms Makelaardij & Taxaties staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Etten-Leur en de omgeving. Wij begrijpen dat het kopen of verkopen van een woning belangrijk is en zorgen daarom voor transparante, gedetailleerde en aandachtige begeleiding vanaf het eerste gesprek. Wij specialiseren ons in verkoop en taxaties, met een werkwijze die gericht is op jouw wensen. Ons team is geaccrediteerd met NWWI, NRVT en SCVM-certi...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Achterhoeksestraat 2
4715BE Rucphen
€ 549.000 k.k.
€ 2.936/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 187 m²
- Superficie du terrain
- 643 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Van Rooylaan 31
4871SE Etten-Leur
€ 395.000 k.k.
€ 3.238/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Vinkenbroek 131
4871JD Etten-Leur
€ 459.000 k.k.
€ 3.503/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 159 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Rucphensebaan 1 E
4714AV Sprundel
€ 449.000 k.k.
€ 3.870/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 202 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Balsemienberg 28
4707SW Roosendaal
€ 385.000 k.k.
€ 3.235/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 167 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Antwerpenstraat 302
4826HH Breda
€ 285.000 k.k.
€ 3.851/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (23)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
23 avis total
Funda
21 commentaires sur Funda
2 commentaires sur Google
-
Vinkenbroek 131
9Fijne, realistische makelaar. Met goede tips om je huis verkoopklaar te maken. Prima tarief voor de geleverde diensten
-
Antwerpenstraat 302
10Heel erg goed geholpen door René, heel fijn contact en staat echt voor je klaar! Helpt je bij de volledige verkoop van je woning en je kunt hem altijd bereiken. Super fijn!
-
Meidoornlaan 13
10Rene is een erg fijne makelaar. Je voelt je snel op je gemak. Neemt je mee in alle aspecten van de verkoop, van begin tot eind. Komt zelfs opdagen bij het zetten van de handtekeningen bij de notaris, omdat hij het leuk vindt om iedereen nog even te zien. Dat laat zien dat hij echt betrokken is en dat jij geen nummertje bent. Aanrader!
-
Kaaistraat 10
10Rene heeft ons goed geholpen om dit huis te kopen. Met deskundig advies en verschillende tips naar ons toe, hebben wij ons mooie nieuwe stekkie gekocht. Bedankt Rene, voor de onderhandelingen en de soepele samenwerking.
-
Van den Elsenstraat 20
10Goede makelaar verstand er van. Eerlijk en neemt de tijd voor je komt met goed advies en niet duur 💪🏻👍🏻
-
Leurse Branden 31
10Toen ik het huis te koop wilde zetten was ik aan het zoeken naar een makelaar die mij een goed gevoel en begeleiding kan geven, over de juiste keuzes die gemaakt moeten worden om een huis in de verkoop te zetten. Persoonlijk advies, goede bereikbaar voor tips en vragen dat was voor mij erg belangrijk . Toen het huis in de verkoop kwam, doormiddel van een mooie brochure, heeft Rene mij op de hoogte gehouden van de aanmeldingen van de potentiële kopers. Na de bezichtigingen heeft …