Natuurlijk Makelaars
"Regarder le client, avec la durabilité comme ligne directrice"
Bij Natuurlijk Makelaars is duurzaamheid meer dan een trend; het is onze kernwaarde. Wij kijken niet alleen naar transacties, maar ook naar de invloed van onze keuzes op het milieu en de samenleving. Door bewust te kiezen voor duurzame oplossingen, helpen we klanten hun woning te kiezen die past bij hun visie op de toekomst. Onze benadering is gebaseerd op vertrouwen en samenwerking. Wij bouwen relaties die voortduren, niet alleen in de...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Jacob Catslaan 11
7412MA Deventer
€ 529.000 k.k.
€ 4.898/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 187 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Boxbergerweg 22
7431PN Diepenveen
€ 1.090.000 k.k.
€ 5.093/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 214 m²
- Superficie du terrain
- 1340 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bloemstraat 67
7419BV Deventer
€ 485.000 k.k.
€ 3.345/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 225 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Woertmansweg 8
7437PK Bathmen
€ 449.000 k.k.
€ 3.621/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 325 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
de Ganzeboom 145
7433GE Schalkhaar
€ 444.000 k.k.
€ 3.895/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oerdijk 80
7433AD Schalkhaar
€ 450.000 k.k.
€ 2.514/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 179 m²
- Superficie du terrain
- 381 m²
- Chambres de coucher
- 6
Avis (55)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
55 avis total
Funda
32 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
Smidsweg 14
10Erg fijne begeleiding tijdens de verkoop van mijn woning. Ik werd goed en tijdig op de hoogte gehouden van alle te nemen stappen zodat ik waar nodig mij goed kon voorbereiden. Alle randzaken werden voor mij geregeld zodat ik mij daar geen zorgen over hoefde te maken.
-
Joost Goslings
8Natuurlijk Makelaars heeft mij geholpen op een professionele en plezierige wijze ons huis te verkopen
-
Jos Ja
10Natuurlijk Makelaars heeft ons geholpen met aankoop van een nieuwbouw woning en verkoop van ons huis. We zijn van A tot Z tevreden; deskundig, duidelijk, behulpzaam, informatief, goede communicatie en bereikbaarheid, attent, kortom een aanrader. Jos en Corrie
-
Prinses Ireneweg 25
10Zeer deskundig en duidelijk. Altijd bereikbaar voor informatie en of aanpassingen. Weet heel goed wat de markt doet en speelt hier heel goed op in.
-
Garnizoenstraat 11
9Professionneel en gedegen makelaar. Zeer tevreden met hun dienstverlening. Communicatie is helder met een duidelijk routepad
-
Polakstraat 61
9Het afhandelen van de nalatenschap van mijn vader is geen leuke klus. Gelukkig heeft het team van Natuurlijk Makelaars mij bij de verkoop van zijn woning heel fijn bijgestaan. Mede daardoor is de woning goed en snel verkocht. Nogmaals hartelijk dank!
-
Noorderstraat 39
8De samenwerking met Natuurlijk Makelaars was op persoonlijk vlak erg fijn dankzij de grote betrokkenheid en de proactieve houding rondom de voortgang van de financiering. Toch houden we een dubbel gevoel over aan de inhoudelijke kant van het advies, met name wat betreft de waardebepaling. Er werd ons een bod geadviseerd dat 24k boven mijn winnende bod zat, wat een fors verschil is. Ik ben hierin blij dat ik op mijn eigen gevoel heb vertrouwd in plaats van het advies van de profe…