Franks Makelaardij
Franks Makelaardij staat voor persoonlijke en gedreven dienstverlening in de regio rond Nieuwleusen. Vanuit onze basis zijn we actief in een breed werkgebied, waarin we de markt goed kennen en met aandacht voor elke klant benaderen. Wij helpen je op een vertrouwde manier bij het vinden van jouw droomhuis of het verkopen van je woning. Onze dienstverlening omvat zowel de verkoop als de aankoop van woningen. Wij leggen veel nadruk op een...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Snoekbaars 14
7711VT Nieuwleusen
€ 695.000 k.k.
€ 4.290/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 162 m²
- Superficie du terrain
- 455 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Stekelbaars 15 C
7711VR Nieuwleusen
€ 475.000 k.k.
€ 4.095/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Bronforel 11
7711VV Nieuwleusen
€ 375.000 k.k.
€ 4.870/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 120 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Beentjesgravenland 4
7711VE Nieuwleusen
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 270 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Bronforel 8
7711VV Nieuwleusen
€ 395.000 k.k.
€ 3.527/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 151 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Vennenland 31
7711VG Nieuwleusen
€ 395.000 k.k.
€ 3.264/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (24)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
24 avis total
Funda
8 commentaires sur Funda
16 commentaires sur Google
-
Bjorn Keizer
10Kundige, vlotte en fijne makelaar!
-
Jochem
10Wij zijn heel tevreden over de zeer snelle verkoop van onze woning! Frank heeft een makkelijke communicatie en een fijne samenwerking.
-
Simone Zunnebeld
10Na 2 jaar zoeken naar een nieuwe woning, hebben we Frank voor de eerste keer meegenomen als aankoopmakelaar; en meteen met succes! Tegelijkertijd heeft Frank onze woning binnen 3 weken weten te verkopen. Frank stond altijd klaar voor onze vragen, gaf goede adviezen en onderscheid zich in het persoonlijke contact. Voor ons de beste keus. Nogmaals dank!
-
Weegbree 32
9Vlot, bondig en correct geholpen, houd je goed op de hoogte van het gehele verkoopproces welke volledig volgens verwachting ging.
-
yentl Siemons
10Heel blij met de hulp van Frank! We waren geen makkelijke klant voor Frank desondanks heeft hij ons heel goed geholpen als aankoopmakelaar. Professioneel, reageert snel op vragen en vriendelijk!
-
Erik Gunnink
10Franks Makelaardij, van aankoop tot verkoop word je goed begeleid. Luistert naar de wensen van de verkoper/ koper, en is thuis in de woning markt.
-
Tom Siccama
10Het huis snel verkocht via Frank. Kundig, gemoedelijk en houdt je goed op de hoogte vwb de gang van zaken. At is erg fijn.Mocht ik nog een huis (ver-)kopen, ga ik zeker naar Frank. Frank is geen "snelle makelaar", maar gewoon, oprecht, duidelijk en heeft verstand van de markt.