Franks Makelaardij staat voor persoonlijke en gedreven dienstverlening in de regio rond Nieuwleusen. Vanuit onze basis zijn we actief in een breed werkgebied, waarin we de markt goed kennen en met aandacht voor elke klant benaderen. Wij helpen je op een vertrouwde manier bij het vinden van jouw droomhuis of het verkopen van je woning. Onze dienstverlening omvat zowel de verkoop als de aankoop van woningen. Wij leggen veel nadruk op een...
Current housing stock
-
- Available
Snoekbaars 14
7711VT Nieuwleusen
€ 695.000 k.k.
€ 4.290/m²
ASave as favorite- Living area
- 162 m²
- Land area
- 455 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Stekelbaars 15 C
7711VR Nieuwleusen
€ 475.000 k.k.
€ 4.095/m²
A+Save as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Under consideration
Bronforel 11
7711VV Nieuwleusen
€ 375.000 k.k.
€ 4.870/m²
ASave as favorite- Living area
- 77 m²
- Land area
- 120 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Beentjesgravenland 4
7711VE Nieuwleusen
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
ASave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 270 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Bronforel 8
7711VV Nieuwleusen
€ 395.000 k.k.
€ 3.527/m²
A+Save as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 151 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold
Vennenland 31
7711VG Nieuwleusen
€ 395.000 k.k.
€ 3.264/m²
ASave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (24)
Review platforms
BronscoresTotal score
24 total reviews
Funda
8 reviews on Funda
16 reviews on Google
-
Bjorn Keizer
10Kundige, vlotte en fijne makelaar!
-
Jochem
10Wij zijn heel tevreden over de zeer snelle verkoop van onze woning! Frank heeft een makkelijke communicatie en een fijne samenwerking.
-
Simone Zunnebeld
10Na 2 jaar zoeken naar een nieuwe woning, hebben we Frank voor de eerste keer meegenomen als aankoopmakelaar; en meteen met succes! Tegelijkertijd heeft Frank onze woning binnen 3 weken weten te verkopen. Frank stond altijd klaar voor onze vragen, gaf goede adviezen en onderscheid zich in het persoonlijke contact. Voor ons de beste keus. Nogmaals dank!
-
Weegbree 32
9Vlot, bondig en correct geholpen, houd je goed op de hoogte van het gehele verkoopproces welke volledig volgens verwachting ging.
-
yentl Siemons
10Heel blij met de hulp van Frank! We waren geen makkelijke klant voor Frank desondanks heeft hij ons heel goed geholpen als aankoopmakelaar. Professioneel, reageert snel op vragen en vriendelijk!
-
Erik Gunnink
10Franks Makelaardij, van aankoop tot verkoop word je goed begeleid. Luistert naar de wensen van de verkoper/ koper, en is thuis in de woning markt.
-
Tom Siccama
10Het huis snel verkocht via Frank. Kundig, gemoedelijk en houdt je goed op de hoogte vwb de gang van zaken. At is erg fijn.Mocht ik nog een huis (ver-)kopen, ga ik zeker naar Frank. Frank is geen "snelle makelaar", maar gewoon, oprecht, duidelijk en heeft verstand van de markt.