Hentenaar Makelaardij
"Our attention makes living more beautiful!"
In Hoogeveen, Zuidwolde en de Wijk is makelaarswerk voor ons een passie. Meer dan 40 jaar ervaring heeft ons geleerd hoe belangrijk het is om mensen te helpen bij een van de grootste stappen in hun leven: verhuizen. Wij weten dat het vinden van de juiste woning niet altijd makkelijk is en daarom zetten we ons volledig in om jou te ondersteunen. Of het nu gaat om een grotere gezinswoning of een comfortabel appartement, wij zoeken met jou...
Current housing stock
-
- Available
Jutte 7
7921RV Zuidwolde
€ 450.000 k.k.
€ 3.435/m²
A+Save as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 263 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Talensstraat 9
7926TK Kerkenveld
€ 598.500 k.k.
€ 3.990/m²
ASave as favorite- Living area
- 150 m²
- Land area
- 445 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Burgemeester Jansstraat 23 a
7926VA Kerkenveld
€ 1.150.000 k.k.
€ 5.275/m²
A++Save as favorite- Living area
- 218 m²
- Land area
- 8200 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Hoofdstraat 168
7921AS Zuidwolde
€ 550.000 k.k.
€ 3.642/m²
CSave as favorite- Living area
- 151 m²
- Land area
- 463 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Oosterweg 12
7921GB Zuidwolde
€ 565.000 k.k.
€ 4.094/m²
CSave as favorite- Living area
- 138 m²
- Land area
- 550 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Vuile Riete 40
7925PM Linde
€ 975.000 k.k.
€ 3.854/m²
CSave as favorite- Living area
- 253 m²
- Land area
- 3527 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (62)
Review platforms
BronscoresTotal score
62 total reviews
Funda
39 reviews on Funda
23 reviews on Google
-
Jan Haarstraat 36
8Translated by AIHentenaar is always easy to reach and responds quickly to questions. They really bring knowledge and a good atmosphere with them.
-
Burgemeester Jansstraat 45
10Het contact met de makelaar was uitmuntend. Zeer goede service en bereikbaarheid. Heb er verder niets aan toe te voegen.
-
Hoofdstraat 23
10Het contact liep fantastisch, en een betere makelaar hadden wij niet kunnen hebben!! Liseth Hentenaar heeft precies gedaan wat wij wilden en keer op keer heel goed telefonisch contact onderhouden, en daarom ben ik van mening dat het huis van mijn vader binnen een maand verkocht is, dat betekent goed luisteren, pro actief, op het juiste moment handelen en doen wat er gezegd wordt, en super advies aan ons gegeven! Dit is wat een perfecte makelaar moet zijn en kunnen wij als famili…
-
Kerkdijk 10
10Translated by AIVery pleasant contact, expert and fast. Also experienced in difficult situations. A whole team is ready who all give good and fast service.
-
Strubben 1
9Translated by AIThe contact with the real estate agent went smoothly. They were easily reachable, also via office and app and always contacted us quickly. Our real estate agent was knowledgeable and friendly, gave advice when asked. Especially since we had to do it remotely, it was important that trust was there. Around the viewings a few times some confusion arose. But they accompanied the process of the final sale in a pleasant way. For which we thank them.