Reestdal Makelaars - Wonen waar jij je thuis voelt
"Wij staan naast je, niet tegenover je."
Bij Reestdal Makelaars in Balkbrug is het doel duidelijk: wonen waar jij je thuis voelt. Met frisse energie en jaren ervaring in de makelaarswereld zorgen wij voor een rustige, betrouwbare en persoonlijke aanpak. Wij kennen de regio als onze broekzak en zijn betrokken bij elke stap van het proces, zodat jij je nergens druk om hoeft te maken. Vanuit Balkbrug zijn wij regionaal actief en leggen we de nadruk op persoonlijk contact. Of het...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sponturfwijk 16
7707PB Balkbrug
€ 375.000 k.k.
€ 2.568/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 789 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Burg.Hoekstrastraat 4
7711JP Nieuwleusen
€ 599.000 k.k.
€ 3.169/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 189 m²
- Superficie du terrain
- 528 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Vilsterseweg 1 a 024
7734PD Vilsteren
€ 229.000 k.k.
€ 0/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 59 m²
- Superficie du terrain
- 776 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
De Smeule 5
7711BC Nieuwleusen
€ 975.000 k.k.
€ 4.577/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 213 m²
- Superficie du terrain
- 4685 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
De Rietgans 16
7702AX Dedemsvaart
€ 575.000 k.k.
€ 3.734/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 391 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Beukenlaan 17
7707BL Balkbrug
€ 345.000 k.k.
€ 2.633/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 187 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (26)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
26 avis total
Funda
19 commentaires sur Funda
7 commentaires sur Google
-
Beukenlaan 17
9Contact was super. Tijdens vragen stellen, kregen we vaak een snelle reactie terug. Korte lijntjes en erg vriendelijk
-
Roy Kuiers
10Snel en goed geregeld
-
Jan Visschersweg 6 A
10Bart-Jan is zeer deskundig en weet wat er op de markt speelt. Communicatie verliep erg vlot altijd bereikbaar . Volledige uitleg over de verkoop van woning, Zeer enthousiast en gedreven en vriendelijk
-
Sander Schaeffer
10Bartjan heeft de taxatie voor onze nieuwe woning gedaan. Zeer tevreden over. Snel, fijn dat je op de hoogte wordt gehouden van de ontwikkeling, prettig in contact. Nogmaals dank!
-
Boslaan 18
10Bart Jan bevelen wij een ieder (zoekende of verkopend) aan! Zijn kennis, kunde en gedrevenheid gaven ons de steun die wij nodig hadden bij zowel de zoektocht, bezichtigingen, bieden, aankoop ėn verkoop. Zijn prettige communicatie, enorme beschikbaarheid en nabijheid hebben ons tevreden kopers ėn verkopers gemaakt!
-
Sponturfwijk 28
9Onze makelaar denkt echt met je mee en toont oprecht begrip voor je situatie. Deskundig, betrouwbaar en menselijk.
-
Rottumerplaat 43
10Bartjan werd mij aanbevolen door de makelaar die mijn huis verkocht had omdat hij meer in de omgeving Zwolle werkzaam was. Ik wist zelf al in welke wijk in Zwolle ik wilde wonen en hij heeft mij prima met de contacten met de verkopende makelaar geholpen. Ook vragen die ik had werden direct doorgespeeld of had hij zelf en antwoord op. Hij is vriendelijk, prettig in de omgang en ik voelde mij gelijk vertrouwd bij hem.