HOME makelaars
"Ressemble à CHEZ MOI | agents immobiliers"
HOME makelaars kijkt naar de huizenmarkt als een markt van en voor het leven. Waarde is niet alleen te berekenen met formules, maar ook bepaald door gevoelens. Daarom is mensenkennis en inlevingsvermogen essentieel voor een succesvolle verkoop. Wij werken samen met professionele stylisten die jouw huis op een unieke manier laten stralen. Met creatieve en aandachtspuntenende social media-inhoud waken wij ervoor dat jouw verhaal de juiste...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Bruno van Ommenstraat 1
7651BP Tubbergen
€ 595.000 k.k.
€ 3.742/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 159 m²
- Superficie du terrain
- 451 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Stadtlohnallee 39
7595BS Weerselo
€ 649.000 k.k.
€ 4.327/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 489 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Pastoor Vredendaalpad 5
7651CJ Tubbergen
€ 598.000 k.k.
€ 3.232/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Middenplein 32
7468NA Enter
€ 525.000 k.k.
€ 4.646/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Almeloseweg 1
7651NC Tubbergen
€ 485.000 ,-
€ 5.774/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Father Raatgerstraat 7
7596LG Rossum
€ 845.000 k.k.
€ 3.225/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 262 m²
- Superficie du terrain
- 1097 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (27)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
27 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
1 commentaires sur Google
-
Zonnebloemstraat 28
10Ontzettend fijne samenwerking! Bart was vlot met reageren. Toen de woning was opgenomen, werd er een app aangemaakt en kon er snel gecommuniceerd worden. De woning was ook snel verkocht. HOME Makelaars is wat mij betreft een aanrader. Complimenten!!
-
Peuverstraat 27
10Wij hebben de verkoop van ons huis via Home makelaar als zeer prettig ervaren. Het contact verliep via een groepsapp wat erg prettig was. Telefonisch stonden ze altijd klaar voor onze vragen, dit waren er best veel aangezien wij voor het eerst een huis gingen verkopen ;-) ons mooie huis kwam perfect tot uiting door de mooie presentatie van o.a. de fotograaf. Milan en Pam maakte hele mooie filmpjes waardoor er een realistische impressie tot stand kwam van ons huis. Bedankt voor d…
-
het Eertman 32
10Uitstekende communicatie en afstemming. Perfecte kennis van de markt in deze omgeving. Goede presentatie. Snel verkocht.
-
Refterstraat 38
10Een makelaar die met echte passie en inzet werkt. We voelden ons gedurende het hele traject uitstekend begeleid. Geen vraag was te veel, er werd actief meegedacht en we kregen altijd snel en duidelijk antwoord. We zijn ontzettend tevreden over de samenwerking — bedankt voor alles.
-
Brinkstraat 22
9Traduit par l'IALa communication s'est déroulée facilement et clairement. Le courtier a tenu ses rendez-vous et a donné des attentes réalistes. L'achèvement a été professionnel et sans fioritures. Exactement ce que l'on espère dans cette région.