HOME makelaars
"Feels like HOME | makelaars"
HOME makelaars kijkt naar de huizenmarkt als een markt van en voor het leven. Waarde is niet alleen te berekenen met formules, maar ook bepaald door gevoelens. Daarom is mensenkennis en inlevingsvermogen essentieel voor een succesvolle verkoop. Wij werken samen met professionele stylisten die jouw huis op een unieke manier laten stralen. Met creatieve en aandachtspuntenende social media-inhoud waken wij ervoor dat jouw verhaal de juiste...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bruno van Ommenstraat 1
7651BP Tubbergen
€ 595.000 k.k.
€ 3.742/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 451 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Stadtlohnallee 39
7595BS Weerselo
€ 649.000 k.k.
€ 4.327/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 489 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Pastoor Vredendaalpad 5
7651CJ Tubbergen
€ 598.000 k.k.
€ 3.232/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Middenplein 32
7468NA Enter
€ 525.000 k.k.
€ 4.646/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Almeloseweg 1
7651NC Tubbergen
€ 485.000 ,-
€ 5.774/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Father Raatgerstraat 7
7596LG Rossum
€ 845.000 k.k.
€ 3.225/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 262 m²
- Perceeloppervlakte
- 1097 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
1 reviews op Google
-
Zonnebloemstraat 28
10Ontzettend fijne samenwerking! Bart was vlot met reageren. Toen de woning was opgenomen, werd er een app aangemaakt en kon er snel gecommuniceerd worden. De woning was ook snel verkocht. HOME Makelaars is wat mij betreft een aanrader. Complimenten!!
-
Peuverstraat 27
10Wij hebben de verkoop van ons huis via Home makelaar als zeer prettig ervaren. Het contact verliep via een groepsapp wat erg prettig was. Telefonisch stonden ze altijd klaar voor onze vragen, dit waren er best veel aangezien wij voor het eerst een huis gingen verkopen ;-) ons mooie huis kwam perfect tot uiting door de mooie presentatie van o.a. de fotograaf. Milan en Pam maakte hele mooie filmpjes waardoor er een realistische impressie tot stand kwam van ons huis. Bedankt voor d…
-
het Eertman 32
10Uitstekende communicatie en afstemming. Perfecte kennis van de markt in deze omgeving. Goede presentatie. Snel verkocht.
-
Refterstraat 38
10Een makelaar die met echte passie en inzet werkt. We voelden ons gedurende het hele traject uitstekend begeleid. Geen vraag was te veel, er werd actief meegedacht en we kregen altijd snel en duidelijk antwoord. We zijn ontzettend tevreden over de samenwerking — bedankt voor alles.
-
Brinkstraat 22
9De communicatie verliep vlot en duidelijk. De makelaar kwam afspraken na en gaf realistische verwachtingen. De afhandeling was professioneel en zonder poespas. Precies wat je hoopt in deze regio.