De Hooge Lutte Makelaardij
"Kleinschaligheid geeft ruimte aan échte aandacht."
De Hooge Lutte Makelaardij staat voor een persoonlijke en uitgebalanceerde aanpak in de makelaarswereld. Henriëtte van Santen kiest bewust voor een kleinschalige werkwijze, zodat ze volledig kan focussen op de wensen van haar cliënten. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of huur van een woning, haar benadering is altijd gericht op maatwerk en zorgvuldige begeleiding. Door haar werk te doen vanuit haar kantoor in het buitengebied of op...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vegelinsoord 84
3079KM Rotterdam
€ 284.500 k.k.
€ 4.064/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Het Roombeekhofje 8
7523JL Enschede
€ 400.000 k.k.
€ 3.883/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 81 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Emmastraat 134
7513BG Enschede
€ 469.000 k.k.
€ 3.257/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Laan van Rijnwijk 1 C1
3709JL Zeist
€ 339.000 k.k.
€ 4.985/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
2e Louise de Colignystraat 40
2595SR Den Haag
€ 275.000 k.k.
€ 5.189/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
2e Louise de Colignystraat 40 B
2595SR Den Haag
€ 250.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Kiara Farr
10Zeer tevreden over De Hoge Lutte Makelaardij! Henriëtte is een prettig persoon die echt de tijd neemt om naar je wensen te luisteren. Ze denkt overal aan en komt met een aanpak die volledig op maat is. Wat ik vooral als heel fijn heb ervaren, is haar bereikbaarheid en betrokkenheid. Ze staat altijd voor je klaar en doet niets zonder jouw goedkeuring. De persoonlijke aandacht maakt echt het verschil. En het resultaat mag er zijn: binnen één week was mijn appartement verkocht! Dank je wel voor je inzet en enthousiasme, Henriëtte!
-
Getfertweg 302
10Ik ben zeer tevreden over de samenwerking met Dw Hoge Lutte Makelaardij. Henriette is een vriendelijke en betrokken makelaar die echt de tijd neemt om goed naar je wensen te luisteren. Ze houdt met alles rekening en komt met een doordachte, op maat gemaakte aanpak. Gedurende het hele traject was de communicatie duidelijk en prettig. Henriette is goed bereikbaar en reageert snel, wat veel vertrouwen geeft. Ze betrekt je bij elke stap en onderneemt niets zonder overleg, wat ik al…
-
2e Louise de Colignystraat 40 B
10Zorgvuldig, meedenkend, gewoon een goede makelaar.
-
Oostwal 5
9We hadden een prettig contact. Er werf prettig afgestemd en er was ruimte voor onze eigen ideeën. Dank Henriette voor je hulp.
-
t Hofstede