Reinerie Garantiemakelaars Houten
"En tant que courtier NVM, nous transformons votre maison en affaires !"
Reinerie Garantiemakelaars Houten is al meer dan 25 jaar actief in de regio Houten en omstreken. Wij specialiseren ons in het bemiddelen van aankopen, verkoop en taxaties van eengezinswoningen. Onze ervaring en kennis in de regio zorgen voor een betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Wij zijn aangesloten bij Garantiemakelaars en beschikken over diverse certificaten zoals NWWI, NRVT en VastgoedCert. Onze klanten staan centraal in a...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Bakkersgilde 11
3994BC Houten
€ 489.000 k.k.
€ 4.570/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Tingietersgilde 3
3994XN Houten
€ 650.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 260 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Toendrameer 85
3994JC Houten
€ 495.000 k.k.
€ 6.346/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- 123 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Pronkmos 13
3994LL Houten
€ 595.000 k.k.
€ 4.474/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Edelhertakker 29
3994EP Houten
€ 850.000 k.k.
€ 5.862/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 331 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Smeltwater 10
3991MG Houten
€ 945.000 k.k.
€ 6.428/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 255 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (47)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
47 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
25 commentaires sur Google
-
Teakhout 6
9Het contact verliep soepel, aangename communicatie. Alles goed en duidelijk geregeld en duidelijke afspraken gemaakt over wat de verwachtingen over en weer zijn.
-
Wolvenakker 64
10Het contact verliep prima, hij houdt je goed op de hoogte en legt duidelijk uit. Hij heeft veel kennis van de markt. Altijd dezelfde contactpersoon, geen groot kantoor vindt ik veel fijner.
-
Wolvenakker 52
10Arjan is een prettig persoon, vriendelijk en meedenkend. Appartement is in 2 weken verkocht met een enorme overbieding. Deze makelaar is een aanrader
-
Burchtmuur 16
10Traduit par l'IAArjan est un bon agent immobilier. Pouvez-vous passer rapidement en mode veille et connaitre bien le marché. Agent immobilier sans détour.
-
Regentenland 41
9Traduit par l'IAArjan nous a rapidement et professionnellement aidés. Le soutien d'un designer d'intérieur a permis à notre maison de paraître impeccable. Il nous tenait bien informés et nous sommes très heureux de son soutien et son aide.
-
Livingstonelaan 718
10Traduit par l'IALe contact avec l'agent immobilier s'est déroulé sans problème. Communication claire et beaucoup de connaissances. Nous recommandons certainement cet agent immobilier.
-
Scherpencamp 7
9Traduit par l'IAArjan est un agent immobilier agréable et sympathique. Il est toujours joignable, réagit rapidement et pense bien aux besoins des clients. Notre maison a été vendue rapidement et de manière efficace. Je la recommande !