Makelaardij Groningen B.V.
"Vendre ou acheter un logement ? Appelez-nous, nous vous aidons !"
Makelaardij Groningen B.V. is sinds 1973 actief als makelaars- en taxatiekantoor in de regio Groningen en Noord Drenthe. Met een team van vijf, waarvan drie NVM-makelaars, biedt het kantoor een breed aanbod aan diensten zoals verkoop, aankoop, taxaties en verhuur. De specialisten zijn goed ingevoerd in de onroerend goed markt en hebben een sterke achtergrond in bouwkunde, bedrijfskunde en makelaardij. Bij de verkoop van een woning is er...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Torenstraat 38
9891AH Ezinge
€ 279.500 k.k.
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 139 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
De Smaragdlibel 30
9766RG Eelderwolde
€ 895.000 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 177 m²
- Superficie du terrain
- 383 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Multatulistraat 98
9721NM Groningen
€ 239.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 60 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Tiros 36
9602WH Hoogezand
€ 335.000 k.k.
€ 2.863/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 235 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Joeswerd 177
9746CR Groningen
€ 539.500 k.k.
€ 4.351/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 240 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kromme Elleboog 28
9751RD Haren Gn
€ 575.000 k.k.
€ 4.457/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 265 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (98)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
98 avis total
Funda
62 commentaires sur Funda
36 commentaires sur Google
-
Kerkpad 15
9Voor de tweede maal een huis aangekocht en huidige huis verkocht. Contact met de makelaar verliep erg makkelijk. Goed bereikbaar en snelle en to the point respons waarbij het hele kantoor meedenkt en mee leeft. Ik kan deze makelaar zeker aanraden.
-
IJsselstraat 67
10Kevin heeft ons geholpen bij de verkoop van ons huis. Wij hebben dit als zeer prettig en professioneel ervaren. Daarnaast reageerde hij altijd snel, persoonlijk vind ik dat altijd fijn. Kevin, bedankt!
-
Souad Kabli
10Top makelaar! Wat een fantastische ervaring met deze makelaardij in Groningen! Vanaf het eerste contactmoment voelde het direct vertrouwd. Het team is enorm professioneel, deskundig en tegelijkertijd heel persoonlijk betrokken. Ze kennen de Groningse woningmarkt door en door en geven eerlijk, duidelijk en strategisch advies. De communicatie was snel en helder; ik werd continu goed op de hoogte gehouden van elke stap in het proces. Geen vraag was te veel en er werd echt de tijd genomen om alles zorgvuldig uit te leggen. Dankzij hun inzet en expertise is mijn woning snel en tegen een uitstekende prijs verkocht. Wat deze makelaardij echt onderscheidt, is de combinatie van vakkennis, transparantie en oprechte betrokkenheid. Ik zou hen zonder enige twijfel aanbevelen aan iedereen die een woning wil kopen of verkopen in Groningen. Een absolute topper in de regio!