Bas Makelaars
"L'agent immobilier personnel et compétent à Utrecht"
Bij BAS Makelaars staan we al meer dan 45 jaar achter de kiezen van Utrechtse woningkopers en verkopers. We kennen de stad als een broekzak, van de levendige binnenstad tot rustige buurten en opkomende wijken. Onze ervaring zorgt voor een helder beeld van de markt, waardoor we snel en doelgericht kunnen handelen. Ons kleinschalige kantoor betekent persoonlijke aandacht, maar met een breed netwerk zijn we vaak de eerste die nieuws heeft...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Amsterdamsestraatweg 459 A
3553EC Utrecht
€ 395.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Maskerbloemlaan 13
3452BA Vleuten
€ 725.000 k.k.
€ 5.106/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 195 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
M.A. de Ruyterstraat 4
3572XN Utrecht
€ 365.000 k.k.
€ 7.449/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 49 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Celebesstraat 20
3531KC Utrecht
€ 365.000 k.k.
€ 6.887/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 53 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous réserve
Madridstraat 23
3541DZ Utrecht
€ 795.000 k.k.
€ 5.933/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Jodocus van Lodensteinstraat 4 BS
3553TC Utrecht
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
Avis (48)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
48 avis total
Funda
23 commentaires sur Funda
25 commentaires sur Google
-
Busken Huetstraat 4
10Super tevreden met Bas makelaardij, en dan met name Joost! Erg prettige benadering en contact. Hartelijk bedankt!!
-
Sander Burgers
2Vermijd deze club. Speelt biedingen door naar kopers tijdens inschrijving en drijft prijzen op, ook als je hoogste bod hebt. Op het oog vriendelijke lui, maar spelen het spelletje heel vies. Totaal onnodig, want ze verkopen leuke huizen. Toch vinden ze het blijkbaar nodig om biedingen door te geven, alvorens de termijn van de inschrijving is verstreken. Inschrijving sluit ook niet op tijd. Een minuut na sluiting deadline komt hoogste bod binnen, ingevoerd door verkopende makelaar. Ook vragen ze om meer geld, ook als je het hoogste winnende bod hebt, ver boven de vraagprijs. Heb een tijd geleden een woning gekocht waarbij zij de verkopende makelaar waren, maar het zit me nog steeds dwars. Vandaar dit bericht. Totaal niet integer en intransparant deze club, en ze dragen erbij bij dat een huis kopen vooral heel frustrerend is, in een toch al krappe woningmarkt.
-
Karel Doormanlaan 32
10Deskundige begeleiding, prettige communicatie, altijd bereikbaar om mee te sparren. Zeker een aanrader!
-
Plompetorengracht 11 A
10Heel fijn contact met alle medewerkers van BAS-makelaars. Zeer kundig en realtistisch in hun advies.
-
Kreekmonde 57
7Begin wat schroef, toch goede afloop. Had wat meer contact gehad met verloop. Uiteindelijk is het toch goed afgelopen. Heeft wel te lang geduurd. Maar goed zoals ik al vermelde is het allemaal goed gegaan.