Bas Makelaars
"La agente inmobiliaria personal y profesional en Utrecht"
Durante más de 45 años, en BAS Makelaars siempre hemos estado detrás de los compradores y vendedores de viviendas en Utrecht. Conocemos la ciudad como la palma de nuestra mano, desde el vibrante centro hasta los barrios tranquilos y los nuevos distritos. Nuestra experiencia proporciona una visión clara del mercado, lo que nos permite actuar rápidamente y con precisión. Nuestro pequeño despacho significa atención personalizada, pero con...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Amsterdamsestraatweg 459 A
3553EC Utrecht
€ 395.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Maskerbloemlaan 13
3452BA Vleuten
€ 725.000 k.k.
€ 5.106/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 195 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
M.A. de Ruyterstraat 4
3572XN Utrecht
€ 365.000 k.k.
€ 7.449/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 49 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Madridstraat 23
3541DZ Utrecht
€ 795.000 k.k.
€ 5.933/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Celebesstraat 20
3531KC Utrecht
€ 365.000 k.k.
€ 6.887/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 53 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Jodocus van Lodensteinstraat 4 BS
3553TC Utrecht
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (48)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
48 reseñas total
Funda
23 opiniones en Funda
25 reseñas en Google
-
Busken Huetstraat 4
10Super tevreden met Bas makelaardij, en dan met name Joost! Erg prettige benadering en contact. Hartelijk bedankt!!
-
Sander Burgers
2Vermijd deze club. Speelt biedingen door naar kopers tijdens inschrijving en drijft prijzen op, ook als je hoogste bod hebt. Op het oog vriendelijke lui, maar spelen het spelletje heel vies. Totaal onnodig, want ze verkopen leuke huizen. Toch vinden ze het blijkbaar nodig om biedingen door te geven, alvorens de termijn van de inschrijving is verstreken. Inschrijving sluit ook niet op tijd. Een minuut na sluiting deadline komt hoogste bod binnen, ingevoerd door verkopende makelaar. Ook vragen ze om meer geld, ook als je het hoogste winnende bod hebt, ver boven de vraagprijs. Heb een tijd geleden een woning gekocht waarbij zij de verkopende makelaar waren, maar het zit me nog steeds dwars. Vandaar dit bericht. Totaal niet integer en intransparant deze club, en ze dragen erbij bij dat een huis kopen vooral heel frustrerend is, in een toch al krappe woningmarkt.
-
Karel Doormanlaan 32
10Deskundige begeleiding, prettige communicatie, altijd bereikbaar om mee te sparren. Zeker een aanrader!
-
Plompetorengracht 11 A
10Heel fijn contact met alle medewerkers van BAS-makelaars. Zeer kundig en realtistisch in hun advies.
-
Kreekmonde 57
7Begin wat schroef, toch goede afloop. Had wat meer contact gehad met verloop. Uiteindelijk is het toch goed afgelopen. Heeft wel te lang geduurd. Maar goed zoals ik al vermelde is het allemaal goed gegaan.