Carmen en Marieke, Martin Brink makelaars
Carmen en Marieke, Martin Brink makelaars, is de vertrouwde partner voor woningverkoop en -aankoop in Roden en de omgeving. Met passie en expertise helpen wij klanten bij het vinden van de juiste oplossing, zowel als koper als verkoper. Wij begrijpen de betekenis van een woning en staan voor u klaar met persoonlijk advies en transparante communicatie. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een werkwijze die gericht is op...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Arteveldestraat 2
9745AX Groningen
€ 475.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 352 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Rietveld 18
9311RN Nieuw-Roden
€ 450.000 k.k.
€ 3.782/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 235 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Kringgreppelstraat 34
8431DS Oosterwolde
€ 295.000 k.k.
€ 2.950/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Hofwijck 26
9301XC Roden
€ 289.000 k.k.
€ 2.752/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 183 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Carolieweg 4
9356VK Tolbert
€ 625.000 k.k.
€ 4.310/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 10100 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Juffrouw Clewitsstraat 21
9302AH Roden
€ 495.000 k.k.
€ 3.133/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 158 m²
- Superficie du terrain
- 327 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (81)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
81 avis total
Funda
58 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
Munnikevaart 35
10Traduit par l'IAUne très bonne préparation, une bonne coopération, réagir rapidement, un contact personnel très agréable, beaucoup de temps pour des visites détaillées.
-
Schonauwen 36
10Top geholpen!! Twee makelaars met veel kennis, goede communicatie en echt een hele fijne manier van werken. Wij hebben hiermee een hele positieve ervaring bij de verkoop van ons huis.
-
Westerbrink 6
10Carmen en Marieke zijn zeer enthousiaste makelaars, heel goed bereikbaar, makkelijk toegankelijk, ze geven waardevolle tips en zijn empatisch. Het voelde voor ons heel vertrouwd!
-
Oosterstreek 54
10Carmen &Marieke Makelaars hebben ons ontzettend goed begeleid bij de aankoop van ons huis. Zij zijn kundig, begeleiden je goed bij elke stap en de lijntjes zijn kort, zodat je snel tot acties kan overgaan. Echt fijne makelaars; ik kan hen zeker aanraden!
-
esther smit
10Onze ervaringen met Carmen en Marieke makelaars zijn bijzonder fijn. De dames maken echt tijd voor je en hun benadering is warm en persoonlijk en de begeleiding is top! Ik zou deze vakkundige makelaars bij iedereen aanraden!
-
Engelberterweg 61 a
9Heel fijn en ongedwongen contact. Marieke heeft goed geluisterd naar onze wensen. Kijkers waren heel tevreden over de ontvangst en bezichtiging van de woning. Als verkoper is het heel prettig om dat terug te horen.