Carmen en Marieke, Martin Brink makelaars
Carmen en Marieke, Martin Brink makelaars, is de vertrouwde partner voor woningverkoop en -aankoop in Roden en de omgeving. Met passie en expertise helpen wij klanten bij het vinden van de juiste oplossing, zowel als koper als verkoper. Wij begrijpen de betekenis van een woning en staan voor u klaar met persoonlijk advies en transparante communicatie. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een werkwijze die gericht is op...
Current housing stock
-
- Available
Arteveldestraat 2
9745AX Groningen
€ 475.000 k.k.
DSave as favorite- Living area
- 151 m²
- Land area
- 352 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Rietveld 18
9311RN Nieuw-Roden
€ 450.000 k.k.
€ 3.782/m²
A+Save as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 235 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Kringgreppelstraat 34
8431DS Oosterwolde
€ 295.000 k.k.
€ 2.950/m²
DSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 164 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Hofwijck 26
9301XC Roden
€ 289.000 k.k.
€ 2.752/m²
BSave as favorite- Living area
- 105 m²
- Land area
- 183 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Purchased
Carolieweg 4
9356VK Tolbert
€ 625.000 k.k.
€ 4.310/m²
ESave as favorite- Living area
- 145 m²
- Land area
- 10100 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Juffrouw Clewitsstraat 21
9302AH Roden
€ 495.000 k.k.
€ 3.133/m²
BSave as favorite- Living area
- 158 m²
- Land area
- 327 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (81)
Review platforms
BronscoresTotal score
81 total reviews
Funda
58 reviews on Funda
23 reviews on Google
-
Munnikevaart 35
10Hele goede voorbereiding, goede samenwerking, snel tot actie, zeer prettig persoonlijk contact, maakt veel tijd voor uitgebreide bezichtigingen.
-
Schonauwen 36
10Top geholpen!! Twee makelaars met veel kennis, goede communicatie en echt een hele fijne manier van werken. Wij hebben hiermee een hele positieve ervaring bij de verkoop van ons huis.
-
Westerbrink 6
10Carmen en Marieke zijn zeer enthousiaste makelaars, heel goed bereikbaar, makkelijk toegankelijk, ze geven waardevolle tips en zijn empatisch. Het voelde voor ons heel vertrouwd!
-
Oosterstreek 54
10Carmen &Marieke Makelaars hebben ons ontzettend goed begeleid bij de aankoop van ons huis. Zij zijn kundig, begeleiden je goed bij elke stap en de lijntjes zijn kort, zodat je snel tot acties kan overgaan. Echt fijne makelaars; ik kan hen zeker aanraden!
-
esther smit
10Onze ervaringen met Carmen en Marieke makelaars zijn bijzonder fijn. De dames maken echt tijd voor je en hun benadering is warm en persoonlijk en de begeleiding is top! Ik zou deze vakkundige makelaars bij iedereen aanraden!
-
Engelberterweg 61 a
9Heel fijn en ongedwongen contact. Marieke heeft goed geluisterd naar onze wensen. Kijkers waren heel tevreden over de ontvangst en bezichtiging van de woning. Als verkoper is het heel prettig om dat terug te horen.
-
de Klencke 40
10Makelaar heeft een visie en een plan, en voert dit uit. Contact was transparant en duidelijk. Makelaar springt bij op vlakken waar je zelf even niet uit komt