Aller directement au contenu
Logo de Lunshof Makelaardij Amstelveen

Burgemeester Rijnderslaan 50

1185MC Amstelveen • Noord-Holland

Disponible

€ 650.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 664.850

Prix d'achat /m²: € 8.904

Galerie de photos

Description

Exclusief wonen in The Mayor – parterre appartement met royaal zonneterras en parkeerplaats Aan de Burgemeester Rijnderslaan 50 bevindt zich dit luxe en hoogwaardig afgewerkte parterre appartement met een uitzonderlijk royaal zonneterras van 30 m² op het zuiden. De woning is gelegen in het prestigieuze nieuwbouwcomplex The Mayor One (bouwjaar 2022). Een instapklaar appartement waar rust, comfort, licht en kwaliteit centraal staan, met alle voordelen van een internationale toplocatie. Het appartement – ruimte, rust en luxe Via de stijlvolle en beveiligde hoofdentree van The Mayor One bereikt u inpandig het appartement. De entree voelt direct comfortabel en veilig. In de hal bevinden zich de meterkast, garderobe, videofooninstallatie en een luxe toiletruimte met wandcloset en fontein, voorzien van warm en koud water. De woonkamer is ruim opgezet en kenmerkt zich door een ongekende rust. De indrukwekkende plafondhoogte van ca. 2,90 meter, in combinatie met grote raampartijen, zorgt voor een licht en ruimtelijk gevoel. Het appartement is volledig strak gestuukt en voorzien van een hoogwaardige pvc-vloer met vloerverwarming én optioneel vloerkoeling, optimaal wooncomfort in elk seizoen. De open keuken met kookeiland vormt het hart van de woning en is luxe uitgevoerd met Siemens inbouwapparatuur. U beschikt onder andere over een inductiekookplaat met geïntegreerd Bora-afzuigsysteem, koel-/vriescombinatie, vaatwasser, combi-oven met wifi-functionaliteit, wijnklimaatkast en volop bergruimte. Het kookeiland is bovendien voorzien van een slim uitschuifbaar systeem voor elektrapunten: stijlvol én praktisch. Slaapkamer, badkamer & buitenruimte De riante slaapkamer beschikt over een schuifpui met directe toegang tot het zonneterras, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Aangrenzend bevindt zich de luxe badkamer en suite, uitgevoerd met een wastafelmeubel, ruime inloopdouche met draingoot, handdoekradiator, wandcloset en een raam voor natuurlijke ventilatie. Het absolute hoogtepunt is het ca. 30 m² grote zonneterras op het zuiden: een zeldzaam ruime buitenruimte waar u in alle privacy geniet van zon, rust en groen; een verlengstuk van de woonkamer. Daarnaast beschikt de woning over een inpandige berging met opstelling voor de WKO- en WTW-installatie en aansluitingen voor wasmachine en droger, én een separate berging van ca. 6,4 m² in de parkeergarage. Parkeren & faciliteiten Optioneel is er een parkeerplaats beschikbaar op het buitenterrein voor € 60.000,- kosten koper, voorzien van een elektrisch bedienbare parkeerbeugel (op zonne-energie, met afstandsbediening). Binnen The Mayor profiteert u van exclusieve faciliteiten zoals een conciërge, pakket- en postruimte, lounge ruimte, sportfaciliteiten, schoonheidssalon, kapper en nagelstudio. De parkachtige binnentuinen—ontworpen door Lodewijk Baljon Landschapsarchitecten—dragen bij aan de rustige, groene woonbeleving. Het gebouw & de directe woonomgeving Het appartementencomplex “The Mayor, ontworpen door het Amsterdamse architectenbureau MVDS, bestaat uit meerdere gebouwen met verschillende hoogtes. Deze opzet creëert een open, licht en ruimtelijk geheel. De architectuur is modern en elegant, met stijlvolle entrees, transparante corridors, meerdere liften en goed beveiligde parkeergarages. Verdiepte A9 & Meanderpark De A9 wordt ter hoogte van The Mayor verdiept aangelegd, waardoor geluidsoverlast tot een minimum wordt beperkt. Op de 85 meter brede overkapping verrijst het Meanderpark: een groene stadsverbinding met zitplekken en fiets- en wandelpaden. Vanuit The Mayor wandelt u straks in enkele minuten via dit park naar het Stadshart; een unieke combinatie van infrastructuur, natuur en leefkwaliteit. Locatie – internationaal, groen en centraal Amstelveen staat bekend als een internationale stad waar business, cultuur en ontspanning samenkomen. Op loopafstand vindt u onder meer de schouwburg, poppodium P60, het Cobra Museum en Cinema Amstelveen. In het Stadshart is er een breed aanbod aan winkels, restaurants en cafés. U woont hier bovendien zeer gunstig ten opzichte van Amsterdam, de Zuidas met internationale bedrijven én Schiphol Airport (circa 10-15 minuten) snel en eenvoudig bereikbaar. Dit maakt de locatie bijzonder aantrekkelijk voor internationals en frequente reizigers. Daarbij behoort Amstelveen al jaren tot de groenste gemeenten van de Randstad, met het Amsterdamse Bos op steenworp afstand en fraaie natuur richting Ouder-Amstel en de Vinkeveense en Loosdrechtse Plassen. Bijzonderheden • Woonoppervlakte 73,30 m² • Bouwjaar 2022 • Energielabel A+ • Zonneterras op het zuiden van ca. 30 m² • Slaapkamer met schuifpui naar terras • Eén luxe badkamer en suite • Moderne keuken met kookeiland en luxe inbouwapparatuur • Vloerverwarming én optioneel vloerkoeling • Entreedeuren van het appartementengebouw zijn te openen middels een tag • Plafondhoogte ca. 2,90 meter • Separate berging 6,4 m² • Optioneel: parkeerplaats € 60.000,- kosten koper • Maandelijkse VvE-bijdrage: o Appartement: € 210,66 p.m. o Berging: € 14,11 p.m. o Parkeerplaats: € 22,43 p.m. • Eigen woningwebsite: burgemeesterrijnderslaan50.nl Een luxe, energiezuinig en instapklaar parterre appartement met uitzonderlijk veel buitenruimte, hoge plafonds en internationale allure—ideaal voor wie comfortabel, stijlvol en zorgeloos wil wonen op een toplocatie in Amstelveen. Notariskeuze aan koper met dien verstande dat het een koopovereenkomst betreft die wordt opgemaakt door de notaris conform het model Ring Amsterdam. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Prêt immobilier berekenen

€ 650.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 664.850

3,04%

Annuellement

%

€ 32.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 650.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Benedenwoning (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
Begane grond

Surfaces et volumes

Superficie habitable
73 m²
Contenu
243 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
30 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2022
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Eau chaude
Centrale voorziening
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Zonneterras
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Box
Parkieren
Betaald parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
06-01-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • lift
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1185

Google Maps

Localisation de Amstelveen

Explorez Amstelveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Amstelveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Amstelveen. En 2026 étaient 95.836 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 568.000.

Résidents

95.836

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 568.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 44.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.710

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Amstelveen
Année Résidents
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Amstelveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Niveau d'enseignement

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Origine des habitants (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

11.686

Étiquette C

10.571

Étiquette B

6.505

Étiquette E

5.388

Étiquette D

4.025

Étiquette F

2.365

Étiquette G

1.454

Étiquette A+

1.434

Étiquette A+++

1.035

Étiquette A++

935

Étiquette A++++

129

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Amstelveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.070

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.990

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.920

Tussenwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.830

Vrijstaande woning

Gaz: 1.680 • Électricité: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 4.130

Activité dans Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Nombre total d'établissements: 14.125

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Amstelveen
Période Délits
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Amstelveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Amstelveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer maisons in Amstelveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.