Aller directement au contenu
Logo de Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Amstelveen

De Nessermolen 117

1188HX Amstelveen • Noord-Holland

Disponible

€ 625.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 639.350

Prix d'achat /m²: € 5.435

Galerie de photos

De Nessermolen 117 Amstelveen
Photo 39

Description

Op een geweldige locatie in Amstelveen mogen wij deze comfortabele HOEKwoning semi bungalow aanbieden! Dit huis is goed onderhouden en beschikt over een ruime en lichte woonkamer, nette keuken, twee/drie volwaardige slaapkamers en twee badkamers. Daarnaast is er een heerlijke tuin waar je in alle rust van het lekkere weer kunt genieten! Hier woon je rustig, maar wel op korte afstand van winkels, parken, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen. Maak jij van dit leuke huis jouw nieuwe thuis? Plan een bezichtiging in! We nemen je mee: • Woongenot: 115 m² • Slaapkamer en badkamer begane grond • Levensloopbestendig hoekwoning • Drie slaapkamers en twee badkamers • Toilet begane grond en badkamer eerste verdieping gemoderniseerd(2025) • Royale L vormige woonkamer met schuifpui naar de tuin op ZUIDWEST • Drie ruime slaapkamers (mogelijk vier) • Buitenkant recent geschilderd • Dakkapel aan de achterzijde • Onderhoudsvriendelijke tuin met veel privacy Indeling van de woning: Begane grond: Via de kleine, verzorgde voortuin bereik je de overdekte voordeur van de woning. Achter de voordeur bevindt zich een entreehal met de meterkast en toegang tot de woonkamer. De royale woonkamer is voorzien van een lichte tegelvloer met vloerverwarming. De wanden zijn strak afgewerkt in een rustige tint. Dankzij de vele raampartijen en de schuifpui wordt de woonkamer overspoeld met natuurlijk licht. De keuken is uitgevoerd in een hoekopstelling en heeft een fraai design met witte fronten en een houtkleurig werkblad. Hier tref je een vaatwasser, gasfornuis, afzuigkap, koelkast en vriezer aan. De keuken wordt deels verlicht door inbouwspots. Via de woonkamer is de hal bereikbaar. Deze hal biedt toegang tot de badkamer, een toiletruimte, de trap naar de eerste verdieping en de eetkamer. De badkamer op de begane grond is afgewerkt met witte vloer- en wandtegels. Deze ruimte is uitgerust met een badmeubel met wastafel en een ligbad. De eetkamer bevindt zich aan de achterzijde van het huis en biedt ruimte voor een grote eettafel met stoelen. Vanaf hier geeft een openslaande deur toegang tot de tuin. Eerste verdieping: Op deze verdieping vind je twee slaapkamers, de tweede badkamer en een praktische bergkast. Beide slaapkamers zijn ruim opgezet en genieten van een prettige lichtinval. De grootste slaapkamer van de twee is uitgerust met een schuifkast. De badkamer op deze verdieping is afgewerkt met moderne grijze tegels. Hier tref je een zwevend toilet, wastafel, designradiator en inloopdouche aan. Tuin: Het huis beschikt over een ruime en netjes aangelegde achtertuin. De tuin is overwegend betegeld en deels voorzien van beplanting. Er is genoeg ruimte voor het realiseren van een lounge- of eethoek, om zo optimaal van het lekkere weer te genieten. Dat doe je in alle rust, want door de beschutte ligging profiteer je van veel privacy. Via de tuin is er toegang tot een praktische berging met ruimte voor fietsen en tuinspullen. Parkeren: Openbaar parkeren. Ken je de omgeving al? Deze comfortabele twee-onder-een-kapwoning (1987) is gelegen in een rustige straat in de geliefde wijk Middenhoven. Voor je dagelijkse boodschappen wandel je binnen tien minuten naar winkelcentrum Middenhoven. Het bruisende Stadshart, met een ruim aanbod aan winkels en horeca, ligt op korte fietsafstand van de woning. Zin in ontspanning of recreatie? Dan kun je terecht in het nabijgelegen Wijkpark Middenhoven, het Bloesempark of het Amsterdamse Bos. Ook andere belangrijke voorzieningen, zoals sportverenigingen, scholen, kinderdagverblijven en medische faciliteiten, bevinden zich allemaal in de directe omgeving. Met bus- en tramhaltes op loopafstand heb je snel toegang tot het openbaar vervoer. Ook de ligging ten opzichte van uitvalswegen is uitstekend: de A9, A2 en A4 zijn vlot bereikbaar. Goed om te weten: • Fijne gezinswoning met heerlijke tuin • Aangename lichtinval • Vloerverwarming aanwezig • Voorzien van mechanische ventilatie • Gelegen in een rustige wijk • Winkelcentrum en openbaar vervoer op loopafstand • Alle voorzieningen vlakbij • Uitvalswegen goed bereikbaar • Energielabel: B

Prêt immobilier berekenen

€ 625.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 639.350

3,04%

Annuellement

%

€ 31.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 625.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
115 m²
Superficie du terrain
155 m²
Contenu
436 m³
Autre espace intérieur
7 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1988
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
ATAG HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, inloopdouche, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1188

Google Maps

Localisation de Amstelveen

Explorez Amstelveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Amstelveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Amstelveen. En 2026 étaient 95.836 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 568.000.

Résidents

95.836

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 568.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 44.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.710

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Amstelveen
Année Résidents
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Amstelveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Niveau d'enseignement

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Origine des habitants (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

11.686

Étiquette C

10.571

Étiquette B

6.505

Étiquette E

5.388

Étiquette D

4.025

Étiquette F

2.365

Étiquette G

1.454

Étiquette A+

1.434

Étiquette A+++

1.035

Étiquette A++

935

Étiquette A++++

129

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Amstelveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.070

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.990

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.920

Tussenwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.830

Vrijstaande woning

Gaz: 1.680 • Électricité: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 4.130

Activité dans Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Nombre total d'établissements: 14.125

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Amstelveen
Période Délits
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Amstelveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Amstelveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer maisons in Amstelveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.