Aller directement au contenu
Logo de ST Makelaars

Hogeweg 6

6572BA Berg en Dal • Gelderland

Disponible

€ 2.085.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 43.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 41.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 2.128.550

Prix d'achat /m²: € 4.644

Galerie de photos

Description

Exclusieve, charmante villa op een prachtige locatie in Berg en Dal. Deze villa is niet alleen uniek en charmant, maar bovenal gelegen op een prachtige, schilderachtige locatie op de stuwwal in Berg en Dal. De woning bevindt zich in een groene en rustige woonomgeving, waarbij alle dagelijkse voorzieningen goed bereikbaar zijn per auto of fiets en Nijmegen op korte fietsafstand ligt. Daarmee zijn scholen, de universiteit, ziekenhuizen, supermarkten en diverse recreatiemogelijkheden eenvoudig bereikbaar. Daarnaast zijn er goede uitvalswegen in de nabije omgeving, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid. Dit alles maakt het een ideaal familiehuis, midden in het groen en toch dichtbij alle voorzieningen. De villa heeft een unieke architectuur gecombineerd met de klassieke jaren '30 stijl. De glooiende rietenkap van de imposante villa gaat volledig op in de prachtige omgeving. Naast de ruime villa met een woonoppervlak van ca. 449 m², 8 slaapkamers, 3 badkamers is er een prachtig apart atelierhuis en een buitenzwembad gelegen op het perceel. Indeling Begane grond Via de Vestibule komt men in de hal met garderobe, toilet en aansluitend de hal. In de linkervleugel van de woning is de keuken en woonkamer gesitueerd. In het midden gedeelte een slaapkamer met badkamer ensuite. De rechtervleugel is opgedeeld in een slaapkamer met ensuite badkamer en een separaat kantoor/slaapkamer. Eerste verdieping Overloop met aansluitend 5 slaapkamers, een bergruimte, separaat toilet, badkamer en een tweetal balkons. Diverse kamers zijn voorzien van inbouwkasten. Zolderruimte bereikbaar. Souterrain Een drietal met elkaar verbonden ruimtes; bergruimte, stookruimte en technische ruimte voor het zwembad. Atelierhuis Het atelier is voorzien van een keuken, toilet, douche, verwarming en een eerste verdieping/zolder. Buitenruimte Op het ruime perceel van ca. 7.405 m² is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Er zijn diverse terrassen met ieder een fantastisch uitzicht. Er is eveneens een zwembad aanwezig met bijbehorende zwembadoverkapping. Bijzonderheden: - Bouwjaar 1930; - Slaapkamers: 8; - Ligging: aan de rand van het bos, op een beschutte locatie, in een bosrijke omgeving; - Charmante externe atelierhuis; - Tuin rondom de villa; - Aanwezigheid van een zwembad Kenmerken: - Bouwjaar: 1930; - Woonoppervlakte: ca. 449 m²; - Atelier ruimte: ca. 45,9 m²; - Inhoud: 1.829 m³; - Perceeloppervlakte: ca. 7.405 m². Deze prachtige villa biedt een combinatie van rust, ruimte en vrijheid. De villa is niet alleen ruim, maar heeft ook een prachtige ligging. Het is een villa waaraan u zelf uw eigen stijl en sfeer kunt geven. Wilt u deze unieke villa met eigen ogen bekijken? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging. U bent van harte welkom!

Prêt immobilier berekenen

€ 2.085.000

Coûts d'achat (estimés): € 43.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 41.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 2.128.550

3,04%

Annuellement

%

€ 104.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 2.085.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Villa, vrijstaande woning

Plan

Chambres
9 chambres
Chambres de coucher
8 chambres de coucher
Salles de bain
3 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een vliering, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
449 m²
Superficie du terrain
7405 m²
Contenu
1829 m³
Autre espace intérieur
58 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
19 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1931
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met riet
Isolation
Geen isolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel en gasboiler
Chaudière
Gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom
Label\u00e9nergie
G

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand, beschutte ligging en in bosrijke omgeving
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

3 douches, 2 toiletten, 2 wastafels, bidet, dubbele wastafel, en 2 ligbaden

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Alarminstallatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zwembad

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6572

Google Maps

Voir Berg en Dal sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Berg en Dal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Berg en Dal. En 2026 étaient 2.633 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 460.000.

Résidents

2.633

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 460.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

120

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Berg en Dal
Année Résidents
2021 2.425
2022 2.420
2023 2.440
2024 2.500
2025 2.510
2026 2.633

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Berg en Dal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 330.000
2022 EUR 374.000
2023 EUR 424.000
2024 EUR 436.000
2025 EUR 460.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 845 0-15: 310 15-25: 235 25-45: 560 45-65: 685

Niveau d'enseignement

Hoger

1.010

Praktisch

220

Middelbaar

520

Origine des habitants (2025)

Europa

240

Nederland

2.050

Buiten Europa

215

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 155
Appartementen 570
Tussenwoningen 187
Vrijstaande woningen 272
Twee-onder-één-kap woningen 188

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 49
1925 tot 1950 168
1950 tot 1970 269
1970 tot 1980 125
1980 tot 1990 90
1990 tot 2000 81
2000 tot 2010 30
2010 tot 2020 14
2020 en later 60

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

303

Étiquette C

179

Étiquette B

164

Étiquette G

144

Étiquette E

134

Étiquette F

122

Étiquette D

112

Étiquette A++

72

Étiquette A+++

46

Étiquette A+

36

Étiquette A++++

5

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Berg en Dal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.410 2.890
2021 1.610 2.920
2022 1.280 2.760
2023 1.090 2.590
2024 1.000 2.670

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 930 • Électricité: 2.030

Huurwoning

Gaz: 770 • Électricité: 1.820

Koopwoning

Gaz: 1.300 • Électricité: 3.090

Appartement

Gaz: 750 • Électricité: 1.960

Tussenwoning

Gaz: 790 • Électricité: 1.970

Vrijstaande woning

Gaz: 1.860 • Électricité: 4.330

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.260 • Électricité: 2.770

Activité dans Berg en Dal (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 105
Overheid, onderwijs en zorg 120
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Nombre total d'établissements: 380

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Berg en Dal
Période Délits
jan 2026 4
jul 2025 15
jun 2025 12
mei 2025 15
mrt 2025 1
mrt 2026 9
nov 2024 6
nov 2025 11
okt 2024 12
okt 2025 10
sep 2024 12
sep 2025 11

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Berg en Dal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Berg en Dal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Berg en Dal?

Berg en Dal telt in 2026 ongeveer 2.633 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Dal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Dal is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Dal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Dal ligt rond € 37.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berg en Dal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 120 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berg en Dal?

In Berg en Dal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 570 woningen.

Meer maisons in Berg en Dal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.