Aller directement au contenu
Logo de Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)

Koekoeksberg 3

8281HK Genemuiden • Overijssel

Disponible

€ 410.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 420.050

Prix d'achat /m²: € 3.178

Galerie de photos

Description

Stijlvol wonen en voorzien van energielabel A+! Wonen in een huis waar sfeer, comfort en afwerking perfect samenkomen? Dan is Koekoeksberg 3 absoluut een woning die je gezien moet hebben. Deze moderne tussenwoning uit 2019 is met oog voor detail ingericht en afgewerkt in een stijlvolle, eigentijdse woonstijl. Een woning waar je zonder klussen naartoe verhuist en direct kunt genieten! Gelegen in de jonge woonwijk ’t Tag woon je hier heerlijk rustig, terwijl voorzieningen zoals winkels, scholen, sportverenigingen en uitvalswegen allemaal dichtbij zijn. Daarnaast zorgen de omliggende weilanden en wateren voor een fijne, vrije woonomgeving. BINNENKOMEN Zodra je de voordeur opent, merk je direct de verzorgde uitstraling van deze woning. De hal is ruim opgezet en voorzien van een modern toilet en de meterkast. Vanuit hier stap je de leefruimte binnen. De woonkamer heeft een fijne, open indeling met veel daglicht dankzij de grote ramen aan beide zijden van de woning. De combinatie van de visgraatvloer, hoge plafonds en strakke afwerking geeft het geheel een luxe en warme uitstraling. Aan de voorzijde is een comfortabele zithoek gecreëerd, terwijl aan de achterzijde is er (door de uitbouw) ruimte voor een royale eettafel. De roomdivider zorgt daarbij voor een speels effect en brengt extra sfeer in de ruimte. De keuken sluit naadloos aan op de woonstijl van de woning. Strak, modern en praktisch ingericht. De zwarte, greeploze opstelling beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, combimagnetron, koelkast en afzuigkap. Dankzij de extra diepe laden is er bovendien verrassend veel bergruimte aanwezig. Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken. Een praktische extra ruimte met witgoedaansluitingen, vaste kastruimte en toegang tot de tuin. Extra comfortabel: de gehele begane grond beschikt over vloerverwarming. VERDIEPINGEN Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer heeft een moderne uitstraling en is uitgerust met een inloopdouche, dubbele wastafel, wandtoilet en designradiator. Ook hier ontbreekt vloerverwarming niet. De slaapkamers zijn netjes afgewerkt en voorzien van HR++ beglazing. Aan de voorzijde zijn rolluiken geplaatst en de ouderslaapkamer beschikt over een vaste schuifkast. De tweede verdieping is momenteel één grote open ruimte, maar biedt volop mogelijkheden. Denk aan een extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Ook bevinden zich hier de technische installaties van de woning. In 2021 is op deze verdieping airconditioning geplaatst. Dankzij de centrale positie blijft het in de zomer prettig koel in huis. DUURZAAM EN ENERGIEZUINIG Deze woning is gebouwd met oog op de toekomst. Volledig geïsoleerd, voorzien van vier zonnepanelen en uitgevoerd met HR++ glas. Dat zie je terug in het wooncomfort én in het energielabel A+. BUITENLEVEN De achtertuin is strak en onderhoudsvriendelijk aangelegd met grote terrastegels en biedt volop ruimte om heerlijk buiten te leven. Eyecatcher van de tuin is zonder twijfel de luxe veranda. Deze sfeervolle buitenruimte is stijlvol afgewerkt met robuuste houten balken, zwarte wanden en grote glazen schuifpanelen, waardoor binnen en buiten op een prachtige manier in elkaar overlopen. Of je nu beschut wilt genieten van een kop koffie in het vroege voorjaar of op lange zomeravonden gezellig buiten wilt zitten: hier kan het allemaal. Dankzij de glazen schuifwanden zit je comfortabel uit de wind en verleng je moeiteloos het buitenseizoen. Aangrenzend aan de veranda bevindt zich de praktische berging. Ideaal voor het stallen van fietsen, het opbergen van tuinspullen of extra opslagruimte. De berging is bovendien voorzien van elektra. Parkeren is mogelijk direct voor de woning of op de openbare parkeerplaatsen achter het blok. Deze plaatsen zijn eenvoudig te bereiken via de achterom. Koekoeksberg 3 is zo’n woning waar je tijdens een bezichtiging direct voelt: hier klopt het plaatje. Benieuwd geworden? Neem contact op met Bonthuis Vaartjes Makelaars en plan een bezichtiging in.

Prêt immobilier berekenen

€ 410.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 420.050

2,78%

Annuellement

%

€ 20.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 410.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
129 m²
Superficie du terrain
155 m²
Contenu
460 m³
Espace de stockage externe
9 m²
Aire de la cour arrière
59 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2019
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
HR-glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
A+

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8281

Google Maps

Localisation de Genemuiden

Explorez Genemuiden et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Genemuiden

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Genemuiden. En 2026 étaient 10.582 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 343.132.

Résidents

10.582

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 343.132

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.099

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

173

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Genemuiden
Année Résidents
2021 10.370
2022 10.380
2023 10.485
2024 10.495
2025 10.535
2026 10.582

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Genemuiden
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 245.132
2022 EUR 271.707
2023 EUR 306.698
2024 EUR 323.720
2025 EUR 343.132

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.580 0-15: 2.300 15-25: 1.660 25-45: 2.645 45-65: 2.385

Niveau d'enseignement

Hoger

1.000

Praktisch

3.050

Middelbaar

3.340

Origine des habitants (2025)

Europa

415

Nederland

9.815

Buiten Europa

305

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 777
Appartementen 501
Tussenwoningen 1.397
Vrijstaande woningen 608
Twee-onder-één-kap woningen 689

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 205
1925 tot 1950 239
1950 tot 1970 686
1970 tot 1980 728
1980 tot 1990 550
1990 tot 2000 636
2000 tot 2010 390
2010 tot 2020 273
2020 en later 230

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.071

Étiquette B

811

Étiquette A

782

Étiquette F

320

Étiquette D

301

Étiquette E

181

Étiquette G

177

Étiquette A+

73

Étiquette A+++

63

Étiquette A++

57

Étiquette A++++

27

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Genemuiden
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.433 3.227
2021 1.613 3.246
2022 1.275 3.071
2023 1.043 2.933
2024 1.015 3.020

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.082 • Électricité: 2.761

Huurwoning

Gaz: 848 • Électricité: 1.990

Koopwoning

Gaz: 1.099 • Électricité: 3.198

Appartement

Gaz: 567 • Électricité: 1.776

Tussenwoning

Gaz: 941 • Électricité: 2.582

Vrijstaande woning

Gaz: 1.478 • Électricité: 4.343

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.159 • Électricité: 3.366

Activité dans Genemuiden (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Nombre total d'établissements: 1.325

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Genemuiden
Période Délits
jan 2026 7
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 8
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 11
okt 2025 18
sep 2024 14
sep 2025 16

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Genemuiden.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Genemuiden

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Genemuiden?

Genemuiden telt in 2026 ongeveer 10.582 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden is in 2025 circa € 343.132.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden ligt rond € 27.099 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Genemuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 173 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Genemuiden?

In Genemuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.397 woningen.

Meer maisons in Genemuiden

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.