Ir directamente al contenido
Logotipo de Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)

Koekoeksberg 3

8281HK Genemuiden • Overijssel

Disponible

€ 410.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 420.050

Precio de compra /m²: € 3.178

Galería de fotos

Descripción

Stijlvol wonen en voorzien van energielabel A+! Wonen in een huis waar sfeer, comfort en afwerking perfect samenkomen? Dan is Koekoeksberg 3 absoluut een woning die je gezien moet hebben. Deze moderne tussenwoning uit 2019 is met oog voor detail ingericht en afgewerkt in een stijlvolle, eigentijdse woonstijl. Een woning waar je zonder klussen naartoe verhuist en direct kunt genieten! Gelegen in de jonge woonwijk ’t Tag woon je hier heerlijk rustig, terwijl voorzieningen zoals winkels, scholen, sportverenigingen en uitvalswegen allemaal dichtbij zijn. Daarnaast zorgen de omliggende weilanden en wateren voor een fijne, vrije woonomgeving. BINNENKOMEN Zodra je de voordeur opent, merk je direct de verzorgde uitstraling van deze woning. De hal is ruim opgezet en voorzien van een modern toilet en de meterkast. Vanuit hier stap je de leefruimte binnen. De woonkamer heeft een fijne, open indeling met veel daglicht dankzij de grote ramen aan beide zijden van de woning. De combinatie van de visgraatvloer, hoge plafonds en strakke afwerking geeft het geheel een luxe en warme uitstraling. Aan de voorzijde is een comfortabele zithoek gecreëerd, terwijl aan de achterzijde is er (door de uitbouw) ruimte voor een royale eettafel. De roomdivider zorgt daarbij voor een speels effect en brengt extra sfeer in de ruimte. De keuken sluit naadloos aan op de woonstijl van de woning. Strak, modern en praktisch ingericht. De zwarte, greeploze opstelling beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, combimagnetron, koelkast en afzuigkap. Dankzij de extra diepe laden is er bovendien verrassend veel bergruimte aanwezig. Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken. Een praktische extra ruimte met witgoedaansluitingen, vaste kastruimte en toegang tot de tuin. Extra comfortabel: de gehele begane grond beschikt over vloerverwarming. VERDIEPINGEN Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer heeft een moderne uitstraling en is uitgerust met een inloopdouche, dubbele wastafel, wandtoilet en designradiator. Ook hier ontbreekt vloerverwarming niet. De slaapkamers zijn netjes afgewerkt en voorzien van HR++ beglazing. Aan de voorzijde zijn rolluiken geplaatst en de ouderslaapkamer beschikt over een vaste schuifkast. De tweede verdieping is momenteel één grote open ruimte, maar biedt volop mogelijkheden. Denk aan een extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Ook bevinden zich hier de technische installaties van de woning. In 2021 is op deze verdieping airconditioning geplaatst. Dankzij de centrale positie blijft het in de zomer prettig koel in huis. DUURZAAM EN ENERGIEZUINIG Deze woning is gebouwd met oog op de toekomst. Volledig geïsoleerd, voorzien van vier zonnepanelen en uitgevoerd met HR++ glas. Dat zie je terug in het wooncomfort én in het energielabel A+. BUITENLEVEN De achtertuin is strak en onderhoudsvriendelijk aangelegd met grote terrastegels en biedt volop ruimte om heerlijk buiten te leven. Eyecatcher van de tuin is zonder twijfel de luxe veranda. Deze sfeervolle buitenruimte is stijlvol afgewerkt met robuuste houten balken, zwarte wanden en grote glazen schuifpanelen, waardoor binnen en buiten op een prachtige manier in elkaar overlopen. Of je nu beschut wilt genieten van een kop koffie in het vroege voorjaar of op lange zomeravonden gezellig buiten wilt zitten: hier kan het allemaal. Dankzij de glazen schuifwanden zit je comfortabel uit de wind en verleng je moeiteloos het buitenseizoen. Aangrenzend aan de veranda bevindt zich de praktische berging. Ideaal voor het stallen van fietsen, het opbergen van tuinspullen of extra opslagruimte. De berging is bovendien voorzien van elektra. Parkeren is mogelijk direct voor de woning of op de openbare parkeerplaatsen achter het blok. Deze plaatsen zijn eenvoudig te bereiken via de achterom. Koekoeksberg 3 is zo’n woning waar je tijdens een bezichtiging direct voelt: hier klopt het plaatje. Benieuwd geworden? Neem contact op met Bonthuis Vaartjes Makelaars en plan een bezichtiging in.

Hipoteca berekenen

€ 410.000

Coste del comprador (estimado): € 10.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 420.050

2,78%

Anualmente

%

€ 20.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 410.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
129 m²
Área del lote
155 m²
Contenido
460 m³
Espacio de almacenamiento externo
9 m²
Área del jardín trasero
59 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2019
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
HR-glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
A+

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8281

Mapas de Google

Ubicación de Genemuiden

Explora Genemuiden y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Genemuiden

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Genemuiden. En 2026 había 10.582 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 343.132.

Inhabitantes

10.582

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 343.132

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 27.099

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

173

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Genemuiden
Año Inhabitantes
2021 10.370
2022 10.380
2023 10.485
2024 10.495
2025 10.535
2026 10.582

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Genemuiden
Año Promedio WOZ
2021 EUR 245.132
2022 EUR 271.707
2023 EUR 306.698
2024 EUR 323.720
2025 EUR 343.132

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.580 0-15: 2.300 15-25: 1.660 25-45: 2.645 45-65: 2.385

Nivel académico

Hoger

1.000

Praktisch

3.050

Middelbaar

3.340

Origen de los residentes (2025)

Europa

415

Nederland

9.815

Buiten Europa

305

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 777
Appartementen 501
Tussenwoningen 1.397
Vrijstaande woningen 608
Twee-onder-één-kap woningen 689

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 205
1925 tot 1950 239
1950 tot 1970 686
1970 tot 1980 728
1980 tot 1990 550
1990 tot 2000 636
2000 tot 2010 390
2010 tot 2020 273
2020 en later 230

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.071

Etiqueta B

811

Etiqueta A

782

Etiqueta F

320

Etiqueta D

301

Etiqueta E

181

Etiqueta G

177

Etiqueta A+

73

Etiqueta A+++

63

Etiqueta A++

57

Etiqueta A++++

27

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Genemuiden
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.433 3.227
2021 1.613 3.246
2022 1.275 3.071
2023 1.043 2.933
2024 1.015 3.020

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.082 • Electricidad: 2.761

Huurwoning

Gas: 848 • Electricidad: 1.990

Koopwoning

Gas: 1.099 • Electricidad: 3.198

Appartement

Gas: 567 • Electricidad: 1.776

Tussenwoning

Gas: 941 • Electricidad: 2.582

Vrijstaande woning

Gas: 1.478 • Electricidad: 4.343

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.159 • Electricidad: 3.366

Actividad empresarial en Genemuiden (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Número total de establecimientos empresariales: 1.325

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Genemuiden
Periodo Delitos
jan 2026 7
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 8
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 11
okt 2025 18
sep 2024 14
sep 2025 16

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Genemuiden.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Genemuiden

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Genemuiden?

Genemuiden telt in 2026 ongeveer 10.582 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden is in 2025 circa € 343.132.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden ligt rond € 27.099 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Genemuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 173 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Genemuiden?

In Genemuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.397 woningen.

Meer viviendas in Genemuiden

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.