Aller directement au contenu
Logo de Woonoverstap

Besoekistraat 32 A

2022ER Haarlem • Noord-Holland

Disponible

€ 359.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.040

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.190) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 368.540

Prix d'achat /m²: € 6.307

Galerie de photos

Description

Compact, licht en slim ingedeeld wonen op een centrale locatie In een rustige straat, op korte afstand van het centrum van Haarlem, ligt deze charmante en goed onderhouden bovenwoning van ca. 57 m². Een ideale woning voor wie comfortabel wil wonen met zowel stedelijke voorzieningen als natuur binnen handbereik. Het appartement beschikt over 6 zonnepanelen wat per jaar ongeveer 2.100 Kwh oplevert. Dankzij het compacte formaat, de zonnepanelen en de efficiënte indeling blijven de gebruikslasten overzichtelijk. Licht en speels wonen De woning kenmerkt zich door een reeks kleinere vensters, die zorgen voor een verrassend licht en speels karakter. Het daglicht beweegt als het ware door de woning heen, waardoor ieder moment van de dag een andere sfeer geeft. De woonkamer is efficiënt ingedeeld en sluit goed aan op de open keuken: praktisch en prettig in gebruik. Zon, rust en comfort Het appartement met hoekige structuur is verrassend licht en heeft aan de noordzijde een bijzondere gevel met kleine vensters. Het balkon met openslaande deuren op het westen biedt een fijne plek om te genieten van de late middag- en avondzon. Een mooie verlenging van de leefruimte op zonnige dagen. De slaapkamer (2.65m x 3.01m) beschikt over een prettig groot raam, waardoor deze ruimte ook mooi licht en ruimtelijk oogt. Slim omgaan met ruimte De woning is verrassend ruimtelijk en benut de beschikbare meters efficiënt, met bovendien extra mogelijkheden: • Bergruimte te realiseren boven de trap • Aanvullende opslag eenvoudig beschikbaar in de directe omgeving Dit maakt de woning niet alleen prettig in gebruik, maar ook praktisch in het dagelijks leven. Geen loze ruimte waar je voor betaalt, maar afgestemd op wat werkelijk nodig is. Ligging De ligging is bijzonder aantrekkelijk: • Op fietsafstand van het centrum van Haarlem • Goede verbinding en bereikbaarheid richting Amsterdam • Vrijwel direct naast de groene zones van de Hekslootpolder en recreatiegebied Spaarnwoude • Ideaal voor wandelen, fietsen en ontspanning • Winkels, horeca en openbaar vervoer op korte afstand • Strand en duinen binnen handbereik Hier woon je met het gemak van een stad, terwijl de natuur altijd dichtbij is. VvE Kleinschalige VvE met een overzichtelijke structuur en beperkte gezamenlijke lasten. Voor kopers die waarde hechten aan flexibiliteit en eigen invloed, biedt dit mogelijkheden. Kenmerken • Woonoppervlakte ca. 57 m² • Bovenwoning • 2 kamers (1 slaapkamer) • Energielabel E • 6 zonnepanelen (6x395wp) • Dubbel glas aanwezig • Lage energiekosten • Balkon op het westen Samengevat Een lichte, speels ingedeelde bovenwoning met een prettige zonligging en slimme gebruiksmogelijkheden: ideaal voor wie comfortabel wil wonen op een goede plek in Haarlem.

Prêt immobilier berekenen

€ 359.500

Coûts d'achat (estimés): € 9.040

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.190) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 368.540

2,78%

Annuellement

%

€ 17.975

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 359.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
57 m²
Contenu
187 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²

Bâtiment et énergie

Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HRE 24/18 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2022

Google Maps

Aperçu géographique Haarlem

Aperçu spatial du site de travail dans Haarlem

Chiffres de logement et de quartier dans Haarlem

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Haarlem. En 2026 étaient 168.946 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 505.000.

Résidents

168.946

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 505.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 39.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

9.383

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Haarlem
Année Résidents
2022 162.898
2023 165.396
2024 167.636
2025 168.743
2026 168.946

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Haarlem
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 380.000
2022 EUR 417.000
2023 EUR 479.000
2024 EUR 483.000
2025 EUR 505.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 29.690 0-15: 27.435 15-25: 17.630 25-45: 50.252 45-65: 43.736

Niveau d'enseignement

Hoger

45

Praktisch

22

Middelbaar

33

Origine des habitants (2025)

Europa

22.013

Nederland

105.573

Buiten Europa

41.157

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.017
Appartementen 46.092
Tussenwoningen 31.049
Vrijstaande woningen 754
Twee-onder-één-kap woningen 940

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 386
1700 tot 1900 6.629
1900 tot 1925 12.304
1925 tot 1950 12.762
1950 tot 1970 7.294
1970 tot 1980 3.232
1980 tot 1990 3.433
1990 tot 2000 1.517
2000 tot 2010 1.737
2010 tot 2020 2.194
2020 en later 610

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

16.311

Étiquette A

16.043

Étiquette F

11.811

Étiquette G

10.233

Étiquette B

8.296

Étiquette E

8.020

Étiquette D

7.483

Étiquette A+++

1.955

Étiquette A++

1.470

Étiquette A+

1.442

Étiquette A++++

138

Étiquette A+++++

16

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Haarlem
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.390
2021 1.220 2.450
2022 960 2.280
2023 840 2.140
2024 800 2.160

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.110 • Électricité: 2.580

Huurwoning

Gaz: 710 • Électricité: 1.800

Koopwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.430

Appartement

Gaz: 670 • Électricité: 1.800

Tussenwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.400

Vrijstaande woning

Gaz: 1.700 • Électricité: 4.040

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.480 • Électricité: 3.310

Activité dans Haarlem (2025)

Handel en HORECA 4.030
Nijverheid en energie 3.275
Zakelijke dienstverlening 8.770
Overheid, onderwijs en zorg 5.350
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 2.955
Financiele diensten en onroerendgoed 1.040
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.405

Nombre total d'établissements: 28.865

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Haarlem
Période Délits
jan 2025 720
jan 2026 752
jul 2025 814
jun 2025 842
mei 2025 894
mrt 2025 813
nov 2024 773
nov 2025 709
okt 2024 880
okt 2025 776
sep 2024 777
sep 2025 800

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Haarlem.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Haarlem

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Haarlem?

Haarlem telt in 2026 ongeveer 168.946 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Haarlem?

De gemiddelde WOZ-waarde in Haarlem is in 2025 circa € 505.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Haarlem?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Haarlem ligt rond € 39.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Haarlem?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 9.383 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Haarlem?

In Haarlem komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 46.092 woningen.

Meer maisons in Haarlem

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.