Aller directement au contenu
Logo de DMC Overveen

Hospeslaan 64

2015GL Haarlem • Noord-Holland

Disponible

€ 1.250.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 26.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 25.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.276.850

Prix d'achat /m²: € 8.803

Galerie de photos

Description

Een zeldzame plek vol historie, karakter en mogelijkheden. Aan de rand van het geliefde Ramplaankwartier, op de grens van Haarlem en Overveen/Bloemendaal, ligt deze unieke woonplek bestaande uit twee vrijstaande monumenten, werkruimte en schuren op een perceel van 560 m². Een bijzondere combinatie van wonen, werken, natuur en geschiedenis, verscholen in het groen en toch op korte afstand van stad, strand en station. Het perceel omvat een charmant woonhuis uit circa 1850 én het voormalige theehuis/smederij van landgoed Schoonoord uit circa 1750; één van de oudste gebouwen van het Ramplaankwartier. De panden zijn omringd door een prachtig gerestaureerde landgoedmuur en ademen sfeer, authenticiteit en historie. De tuin is een ware groene oase met verhoogde plantenbakken, een afsluitbare binnenplaats, volwassen beplanting en een indrukwekkende oude linde. Via de eigen steiger aan de sloot vaar je zo richting de Brouwersvaart en het Spaarne. Dankzij de hoge hedera-haag geniet je hier van optimale privacy en rust. Deze plek is ideaal voor liefhebbers van monumentaal wonen die dromen van ruimte, natuur en veelzijdigheid. Perfect voor wonen gecombineerd met werken aan huis, ateliers, trainingen, creatieve bijeenkomsten of een eigen moestuinleven. De ligging is uitzonderlijk: - Op loopafstand van bos, duinen, wandelparken en het gezellige dorp Overveen; - NS-station, winkels en restaurants dichtbij; - Haarlem centrum op slechts 10 minuten fietsen; - Strand en zee binnen circa 25 minuten bereikbaar. Een unieke kans voor de echte liefhebber van karakter, historie en vrijheid op een verborgen plek aan de rand van de stad. Indeling: Toegang naar de prachtig aangelegde tuin, via poort in landgoedmuur, fietsen schuur, berging, klusruimte met wasmachine aansluiting, werkruimte. Woonhuis: Parterre: entree, garderobe, toilet, dichte keuken, woonkamer. 1ste etage: overloop, 2 slaapkamers, badkamer. Werkruimte: Parterre: entree, toilet, kitchenette, ruime werkruimte, trap naar oude theehuis/smederij wat nu gebruikt wordt als werkkamer. 1ste etage: vide in gebruik als slaapkamer.

Prêt immobilier berekenen

€ 1.250.000

Coûts d'achat (estimés): € 26.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 25.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.276.850

3,04%

Annuellement

%

€ 62.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.250.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Woonboerderij, vrijstaande woning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
5 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
142 m²
Superficie du terrain
560 m²
Contenu
560 m³
Autre espace intérieur
7 m²
Espace de stockage externe
56 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1850
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel, eigendom
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardin
Patio/atrium, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
14-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2015

Google Maps

Aperçu géographique Haarlem

Aperçu spatial du site de travail dans Haarlem

Chiffres de logement et de quartier dans Haarlem

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Haarlem. En 2026 étaient 168.946 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 505.000.

Résidents

168.946

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 505.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 39.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

9.383

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Haarlem
Année Résidents
2022 162.898
2023 165.396
2024 167.636
2025 168.743
2026 168.946

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Haarlem
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 380.000
2022 EUR 417.000
2023 EUR 479.000
2024 EUR 483.000
2025 EUR 505.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 29.690 0-15: 27.435 15-25: 17.630 25-45: 50.252 45-65: 43.736

Niveau d'enseignement

Hoger

45

Praktisch

22

Middelbaar

33

Origine des habitants (2025)

Europa

22.013

Nederland

105.573

Buiten Europa

41.157

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.017
Appartementen 46.092
Tussenwoningen 31.049
Vrijstaande woningen 754
Twee-onder-één-kap woningen 940

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 386
1700 tot 1900 6.629
1900 tot 1925 12.304
1925 tot 1950 12.762
1950 tot 1970 7.294
1970 tot 1980 3.232
1980 tot 1990 3.433
1990 tot 2000 1.517
2000 tot 2010 1.737
2010 tot 2020 2.194
2020 en later 610

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

16.311

Étiquette A

16.043

Étiquette F

11.811

Étiquette G

10.233

Étiquette B

8.296

Étiquette E

8.020

Étiquette D

7.483

Étiquette A+++

1.955

Étiquette A++

1.470

Étiquette A+

1.442

Étiquette A++++

138

Étiquette A+++++

16

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Haarlem
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.390
2021 1.220 2.450
2022 960 2.280
2023 840 2.140
2024 800 2.160

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.110 • Électricité: 2.580

Huurwoning

Gaz: 710 • Électricité: 1.800

Koopwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.430

Appartement

Gaz: 670 • Électricité: 1.800

Tussenwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.400

Vrijstaande woning

Gaz: 1.700 • Électricité: 4.040

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.480 • Électricité: 3.310

Activité dans Haarlem (2025)

Handel en HORECA 4.030
Nijverheid en energie 3.275
Zakelijke dienstverlening 8.770
Overheid, onderwijs en zorg 5.350
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 2.955
Financiele diensten en onroerendgoed 1.040
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.405

Nombre total d'établissements: 28.865

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Haarlem
Période Délits
jan 2025 720
jan 2026 752
jul 2025 814
jun 2025 842
mei 2025 894
mrt 2025 813
nov 2024 773
nov 2025 709
okt 2024 880
okt 2025 776
sep 2024 777
sep 2025 800

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Haarlem.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Haarlem

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Haarlem?

Haarlem telt in 2026 ongeveer 168.946 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Haarlem?

De gemiddelde WOZ-waarde in Haarlem is in 2025 circa € 505.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Haarlem?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Haarlem ligt rond € 39.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Haarlem?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 9.383 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Haarlem?

In Haarlem komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 46.092 woningen.

Meer maisons in Haarlem

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.