Aller directement au contenu
Logo de Elst&co Makelaars

Apolloplein 119

7552VG Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 625.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 639.350

Prix d'achat /m²: € 5.040

Galerie de photos

Description

Licht, luxe en duurzaamheid zijn de sleutelwoorden van dit moderne appartement aan het Apolloplein 119. Het appartement beschikt over twee balkons, een eigen parkeerplaats in het gebouw, een berging op de begane grond, en is bovendien centraal gelegen in Hengelo. Wat dit appartement écht bijzonder maakt, is de hoogwaardige afwerking en de imposante hoge raampartijen. Dankzij deze ramen is er een indrukwekkende lichtinval en uitzicht, en komen de ruimtes prachtig tot hun recht. Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, elk met een eigen badkamer. De aanwezigheid van twee balkons – gelegen op het zuidwesten en noordoosten – maakt het mogelijk om op elk moment van de dag van zon of schaduw te genieten. De afwerking is luxe: met vloerverwarming, een moderne keuken voorzien van inbouwapparatuur, een stijlvolle badkamer en screens aan de zonzijde van het appartement. Op de begane grond zijn een privéberging en een eigen parkeerplaats aanwezig. Het appartementencomplex telt 13 verdiepingen en doordat dit appartement op de 12e verdieping ligt, geniet je van een prachtig weids uitzicht over Hengelo. Het gebouw is in 2024 opgeleverd en wordt voornamelijk gebruikt voor woonruimte. De ligging is ideaal: op korte fietsafstand van het centrum en met tal van voorzieningen dichtbij. Zo bevindt de Nettorama zich vrijwel onder het gebouw en zijn er scholen, sportvoorzieningen en uitvalswegen naar de snelweg in de directe omgeving. Een volledig en modern appartement, stijlvol afgewerkt, op een toplocatie in Hengelo. Word jij hier ook enthousiast van? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging! Tip: Elst&co Makelaars gaat altijd een stap verder en presenteert iedere woning met een unieke, eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en ontdek de website waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documenten vindt en meer te weten komt over voorzieningen in de buurt. Ook kun je daar de zonnestand bekijken, zodat je precies ziet wanneer de zon in het appartement of op het balkon schijnt. Indeling: Gemeenschappelijke entree: Ruime entree met brievenbussen en beltableau, toegang tot het trappenhuis en de liften. Via lift of trap bereik je de 12e verdieping. Tevens zit hier een 'Bringme' systeem voor pakketjes. Appartement (12e verdieping): De gezamenlijke entree op de verdieping geeft toegang tot het appartement. Je komt binnen in de hal met garderobe, meterkast en technische ruimte waar zich de WTW-installatie, wasmachineopstelling en de omvormer voor de 6 zonnepanelen bevinden. Vanuit de centrale hal heb je toegang tot het toilet met fonteintje en de tweede slaapkamer met eigen badkamer, voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel. Vervolgens bereik je de ruime woonkamer met open keuken. De keramische parketvloer loopt door in alle ruimtes, wat zorgt voor een rustig en stijlvol geheel. Er is voldoende plek voor zowel een zithoek als een eettafel. De moderne keuken is uitgerust met luxe inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat met trendy Falmec afzuigkap, dubbele stoomoven, koelkast en vaatwasser. De geïntegreerde bar met twee stoelen maakt deze keuken tot een gezellige plek om samen te komen. De multifunctionele kastdeuren achter de keuken geven de ruimte een strak en opgeruimd uiterlijk. Het gezamenlijke oppervlak van de keuken en woonkamer is 47 m². Via de hal bereik je ook de masterbedroom met een eigen badkamer en ruime inloopkast. De slaapkamer heeft uitzicht op het Watertorenpark en ligt op het koele noordoosten. De moderne badkamer is voorzien van een doucheruimte, separaat tweede toilet en wastafelmeubel. Berging en parkeren: Op de begane grond bevindt zich een eigen berging en een parkeerplaats in het complex. Bijzonderheden - Bouwjaar: 2024; - Energielabel: A+++; - Woonoppervlakte: 124 m²; - Inhoud: 409 m³; - Twee slaapkamers en twee badkamers; - Twee balkons (zuidwest en noordoost); - Luxe afwerking met moderne keuken en badkamers; - Vloerverwarming en stadsverwarming; - Screens aan de zonzijde; - Volledig geïsoleerd met HR++ glas; - 6 zonnepanelen (eigendom); - Unieke hoge raampartijen met veel lichtinval; - Eigen parkeerplaats in het gebouw; - Actieve VvE, bijdrage: €280,- per maand (inclusief reservefonds, onderhoud, verlichting en opstalverzekering); - Gelegen nabij winkels, scholen, sportfaciliteiten en uitvalswegen. In de koopakte zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - Partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen (schriftelijkheidsvereiste); - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom; Aanvaarding: In overleg Interesse in dit appartement? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorg. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.nl en nvmtwente.nl.

Prêt immobilier berekenen

€ 625.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 639.350

3,04%

Annuellement

%

€ 31.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 625.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
13 woonlagen
Situé à
12e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
124 m²
Contenu
409 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
26 m²
Espace de stockage externe
12 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2024
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
A+++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Parkeergarage

Planification

Proposé depuis
18-06-2025
Date de vente
13-09-2025

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7552

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.