Aller directement au contenu
Logo de Alpina Kampen (was Sinke Kampen)

Wadloper 11

8265TV Kampen • Overijssel

Disponible

€ 625.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 639.350

Prix d'achat /m²: € 4.085

Galerie de photos

Description

Comfortabel en luxe wonen op een toplocatie – Wadloper 11, Kampen Welkom bij deze schitterende en hoogwaardig afgewerkte twee-onder-een-kapwoning, gelegen aan de Wadloper in de populaire woonwijk ‘Stationskwartier’ in Kampen. Deze moderne gezinswoning biedt een perfecte combinatie van ruimte, comfort en een uitstekende ligging. Met een royale woonoppervlakte, luxe afwerking en een zonnige tuin is dit een woning waar je zó in kunt. De woning ligt op een fraaie locatie met vrij uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde. Daarnaast bevinden scholen, winkels (waaronder AH XL), openbaar vervoer en uitvalswegen zich op korte afstand. Hier woon je rustig, maar toch centraal. Ruimte, licht en modern wooncomfort Met een woonoppervlakte van ca. 153 m² en een bouwjaar van 2014 is deze woning volledig geïsoleerd en voorzien van energielabel A. De lichte en sfeervolle woonkamer van circa 35 m² vormt het hart van het huis en is afgewerkt met een massief eiken vloer en comfortabele vloerverwarming op de begane grond. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel natuurlijk licht en een prettige leefruimte. De praktische indeling en de directe verbinding tussen de woonkamer en keuken zorgen voor een fijne balans tussen gezellig samenleven en functionaliteit. Luxe keuken en stijlvolle afwerking De moderne keuken is uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur en beschikt over een Quooker-kraan, wat zorgt voor extra gemak in het dagelijks gebruik. Dit is een ideale plek voor kookliefhebbers en gezellige momenten met familie en vrienden. Vanuit de keuken bieden openslaande deuren direct toegang tot de achtertuin. De begane grond beschikt daarnaast over een nette toiletruimte, meterkast en een praktische trapkast. Via de woning is tevens de garage/berging met bijkeuken bereikbaar, wat zorgt voor extra gebruiksgemak. Verdiepingen en slaapvertrekken Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers en een royale badkamer. De badkamer is luxe uitgevoerd en voorzien van een inloopdouche, ligbad, tweede toilet en een wastafelmeubel. De tweede verdieping biedt nog meer ruimte met een overloop, bergruimte en een extra (slaap)kamer. Daarnaast is er een vliering aanwezig voor extra opslag. Buitenruimte en extra voorzieningen De fraai aangelegde achtertuin (2019) is zonnig en ruim opgezet met een oppervlakte van circa 112 m². Hier kun je volop genieten van het buitenleven. De tuin is voorzien van een vrijstaande houten berging met een overkapping van circa 16 m², ideaal voor lange zomeravonden. De woning beschikt over een ruime oprit en via het pad langs de garage is de achtertuin ook achterom bereikbaar. Duurzaam en uitstekend onderhouden De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ glas. Verwarming vindt plaats middels een HR cv-combiketel uit 2024. Daarnaast zijn er 9 zonnepanelen geplaatst in 2020, wat bijdraagt aan lage energielasten. Het buitenschilderwerk wordt uitgevoerd in 2025, waardoor de woning ook op dat vlak weer volledig up-to-date is. Kenmerken: Twee-onder-een-kapwoning Woonoppervlakte ca. 153 m² Perceeloppervlakte 255 m² Bouwjaar 2014 4 slaapkamers Luxe keuken met Quooker en inbouwapparatuur Royale badkamer met ligbad en inloopdouche Vloerverwarming op de begane grond Massief eiken vloer in de woonkamer HR++ beglazing 9 zonnepanelen (2020) CV-ketel 2024 Zonnige achtertuin (ca. 112 m²) Vrijstaande houten berging met overkapping Garage/berging met bijkeuken Ruime oprit Volledig geïsoleerd (energielabel A) Buitenschilderwerk in 2025 Indeling Begane grond Entree, hal met meterkast, toiletruimte en trapkast, lichte woonkamer, keuken met openslaande deuren naar de achtertuin, doorgang naar garage/berging met bijkeuken en toegang tot de tuin met houten berging en overkapping. Eerste verdieping Overloop, drie slaapkamers en royale badkamer voorzien van inloopdouche, ligbad, toilet en wastafelmeubel. Tweede verdieping Overloop, bergruimte, extra (slaap)kamer en vliering. Ben je op zoek naar een luxe afgewerkte, ruime en instapklare gezinswoning op een toplocatie in Kampen? Dan is Wadloper 11 absoluut een bezichtiging waard. We laten je deze woning graag persoonlijk zien. Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging of een vrijblijvende waardebepaling van je huidige woning. "Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM-voorwaarden."

Prêt immobilier berekenen

€ 625.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 639.350

3,04%

Annuellement

%

€ 31.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 625.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
153 m²
Superficie du terrain
255 m²
Contenu
569 m³
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
110 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2014
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Dwarskap bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Équipements de garage

Elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8265

Google Maps

Localisation de Kampen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Kampen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Kampen. En 2026 étaient 38.952 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 333.000.

Résidents

38.952

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 333.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.297

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Kampen
Année Résidents
2021 37.816
2022 37.890
2023 38.415
2024 38.595
2025 38.830
2026 38.952

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Kampen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 229.000
2022 EUR 252.000
2023 EUR 288.000
2024 EUR 310.000
2025 EUR 333.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.355 0-15: 6.705 15-25: 4.825 25-45: 10.460 45-65: 9.605

Niveau d'enseignement

Hoger

7.730

Praktisch

8.090

Middelbaar

12.740

Origine des habitants (2025)

Europa

1.755

Nederland

32.725

Buiten Europa

4.345

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.000
Appartementen 5.208
Tussenwoningen 7.245
Vrijstaande woningen 1.024
Twee-onder-één-kap woningen 1.149

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 30
1700 tot 1900 1.768
1900 tot 1925 904
1925 tot 1950 1.653
1950 tot 1970 1.616
1970 tot 1980 2.291
1980 tot 1990 2.022
1990 tot 2000 1.183
2000 tot 2010 1.391
2010 tot 2020 1.469
2020 en later 691

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.716

Étiquette C

3.685

Étiquette B

2.802

Étiquette F

1.599

Étiquette G

1.494

Étiquette D

1.130

Étiquette E

822

Étiquette A+++

494

Étiquette A+

335

Étiquette A++++

189

Étiquette A++

123

Étiquette A+++++

11

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Kampen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.120 2.540
2021 1.280 2.600
2022 1.000 2.450
2023 850 2.360
2024 820 2.410

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.530

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 1.860

Koopwoning

Gaz: 930 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.740

Tussenwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.340

Vrijstaande woning

Gaz: 1.290 • Électricité: 3.980

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 990 • Électricité: 3.220

Activité dans Kampen (2025)

Handel en HORECA 840
Nijverheid en energie 770
Zakelijke dienstverlening 935
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 520

Nombre total d'établissements: 4.405

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Kampen
Période Délits
jan 2026 114
jul 2025 106
jun 2025 119
mei 2025 113
mrt 2025 95
mrt 2026 111
nov 2024 88
nov 2025 95
okt 2024 114
okt 2025 128
sep 2024 93
sep 2025 116

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Kampen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Kampen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Kampen?

Kampen telt in 2026 ongeveer 38.952 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kampen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kampen is in 2025 circa € 333.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kampen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.297 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kampen?

In Kampen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.245 woningen.

Meer maisons in Kampen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.