Direkt zum Inhalt
Logo von Alpina Kampen (was Sinke Kampen)

Wadloper 11

8265TV Kampen • Overijssel

Verfügbar

€ 625.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.350

2 % Übertragungssteuer (€ 12.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 639.350

Kaufpreis /m²: € 4.085

Fotoalbum

Beschreibung

Comfortabel en luxe wonen op een toplocatie – Wadloper 11, Kampen Welkom bij deze schitterende en hoogwaardig afgewerkte twee-onder-een-kapwoning, gelegen aan de Wadloper in de populaire woonwijk ‘Stationskwartier’ in Kampen. Deze moderne gezinswoning biedt een perfecte combinatie van ruimte, comfort en een uitstekende ligging. Met een royale woonoppervlakte, luxe afwerking en een zonnige tuin is dit een woning waar je zó in kunt. De woning ligt op een fraaie locatie met vrij uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde. Daarnaast bevinden scholen, winkels (waaronder AH XL), openbaar vervoer en uitvalswegen zich op korte afstand. Hier woon je rustig, maar toch centraal. Ruimte, licht en modern wooncomfort Met een woonoppervlakte van ca. 153 m² en een bouwjaar van 2014 is deze woning volledig geïsoleerd en voorzien van energielabel A. De lichte en sfeervolle woonkamer van circa 35 m² vormt het hart van het huis en is afgewerkt met een massief eiken vloer en comfortabele vloerverwarming op de begane grond. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel natuurlijk licht en een prettige leefruimte. De praktische indeling en de directe verbinding tussen de woonkamer en keuken zorgen voor een fijne balans tussen gezellig samenleven en functionaliteit. Luxe keuken en stijlvolle afwerking De moderne keuken is uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur en beschikt over een Quooker-kraan, wat zorgt voor extra gemak in het dagelijks gebruik. Dit is een ideale plek voor kookliefhebbers en gezellige momenten met familie en vrienden. Vanuit de keuken bieden openslaande deuren direct toegang tot de achtertuin. De begane grond beschikt daarnaast over een nette toiletruimte, meterkast en een praktische trapkast. Via de woning is tevens de garage/berging met bijkeuken bereikbaar, wat zorgt voor extra gebruiksgemak. Verdiepingen en slaapvertrekken Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers en een royale badkamer. De badkamer is luxe uitgevoerd en voorzien van een inloopdouche, ligbad, tweede toilet en een wastafelmeubel. De tweede verdieping biedt nog meer ruimte met een overloop, bergruimte en een extra (slaap)kamer. Daarnaast is er een vliering aanwezig voor extra opslag. Buitenruimte en extra voorzieningen De fraai aangelegde achtertuin (2019) is zonnig en ruim opgezet met een oppervlakte van circa 112 m². Hier kun je volop genieten van het buitenleven. De tuin is voorzien van een vrijstaande houten berging met een overkapping van circa 16 m², ideaal voor lange zomeravonden. De woning beschikt over een ruime oprit en via het pad langs de garage is de achtertuin ook achterom bereikbaar. Duurzaam en uitstekend onderhouden De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ glas. Verwarming vindt plaats middels een HR cv-combiketel uit 2024. Daarnaast zijn er 9 zonnepanelen geplaatst in 2020, wat bijdraagt aan lage energielasten. Het buitenschilderwerk wordt uitgevoerd in 2025, waardoor de woning ook op dat vlak weer volledig up-to-date is. Kenmerken: Twee-onder-een-kapwoning Woonoppervlakte ca. 153 m² Perceeloppervlakte 255 m² Bouwjaar 2014 4 slaapkamers Luxe keuken met Quooker en inbouwapparatuur Royale badkamer met ligbad en inloopdouche Vloerverwarming op de begane grond Massief eiken vloer in de woonkamer HR++ beglazing 9 zonnepanelen (2020) CV-ketel 2024 Zonnige achtertuin (ca. 112 m²) Vrijstaande houten berging met overkapping Garage/berging met bijkeuken Ruime oprit Volledig geïsoleerd (energielabel A) Buitenschilderwerk in 2025 Indeling Begane grond Entree, hal met meterkast, toiletruimte en trapkast, lichte woonkamer, keuken met openslaande deuren naar de achtertuin, doorgang naar garage/berging met bijkeuken en toegang tot de tuin met houten berging en overkapping. Eerste verdieping Overloop, drie slaapkamers en royale badkamer voorzien van inloopdouche, ligbad, toilet en wastafelmeubel. Tweede verdieping Overloop, bergruimte, extra (slaap)kamer en vliering. Ben je op zoek naar een luxe afgewerkte, ruime en instapklare gezinswoning op een toplocatie in Kampen? Dan is Wadloper 11 absoluut een bezichtiging waard. We laten je deze woning graag persoonlijk zien. Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging of een vrijblijvende waardebepaling van je huidige woning. "Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM-voorwaarden."

Hypothek berekenen

€ 625.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.350

2 % Übertragungssteuer (€ 12.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 639.350

3,04%

Jährlich

%

€ 31.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 625.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
153 m²
Fläche des Grundstücks
255 m²
Inhalt
569 m³
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
110 m²

Bau und Energie

Baujahr
2014
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Dwarskap bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin en voortuin
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Garagen Einrichtungen

Elektra en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 8265

Google Karten

Standort von Kampen

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Kampen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Kampen. In 2026 waren da 38.952 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 333.000.

Einwohner

38.952

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 333.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 30.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.297

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Kampen
Jahr Einwohner
2021 37.816
2022 37.890
2023 38.415
2024 38.595
2025 38.830
2026 38.952

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Kampen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 229.000
2022 EUR 252.000
2023 EUR 288.000
2024 EUR 310.000
2025 EUR 333.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.355 0-15: 6.705 15-25: 4.825 25-45: 10.460 45-65: 9.605

Ausbildungsstufe

Hoger

7.730

Praktisch

8.090

Middelbaar

12.740

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.755

Nederland

32.725

Buiten Europa

4.345

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.000
Appartementen 5.208
Tussenwoningen 7.245
Vrijstaande woningen 1.024
Twee-onder-één-kap woningen 1.149

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 30
1700 tot 1900 1.768
1900 tot 1925 904
1925 tot 1950 1.653
1950 tot 1970 1.616
1970 tot 1980 2.291
1980 tot 1990 2.022
1990 tot 2000 1.183
2000 tot 2010 1.391
2010 tot 2020 1.469
2020 en later 691

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

5.716

Bezeichnung C

3.685

Bezeichnung B

2.802

Bezeichnung F

1.599

Bezeichnung G

1.494

Bezeichnung D

1.130

Bezeichnung E

822

Bezeichnung A+++

494

Bezeichnung A+

335

Bezeichnung A++++

189

Bezeichnung A++

123

Bezeichnung A+++++

11

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Kampen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.120 2.540
2021 1.280 2.600
2022 1.000 2.450
2023 850 2.360
2024 820 2.410

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 940 • Strom: 2.530

Huurwoning

Gas: 720 • Strom: 1.860

Koopwoning

Gas: 930 • Strom: 2.710

Appartement

Gas: 650 • Strom: 1.740

Tussenwoning

Gas: 850 • Strom: 2.340

Vrijstaande woning

Gas: 1.290 • Strom: 3.980

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 990 • Strom: 3.220

Betriebsaktivität in Kampen (2025)

Handel en HORECA 840
Nijverheid en energie 770
Zakelijke dienstverlening 935
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 520

Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.405

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Kampen
Periode Verbrechen
jan 2026 114
jul 2025 106
jun 2025 119
mei 2025 113
mrt 2025 95
mrt 2026 111
nov 2024 88
nov 2025 95
okt 2024 114
okt 2025 128
sep 2024 93
sep 2025 116

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Kampen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Kampen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Kampen?

Kampen telt in 2026 ongeveer 38.952 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kampen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kampen is in 2025 circa € 333.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kampen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.297 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kampen?

In Kampen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.245 woningen.

Meer Häuser in Kampen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.