Aller directement au contenu
Logo de Wormgoor Makelaars Lichtenvoorde

Pastoor Sandersstraat 1 02

7131BT Lichtenvoorde • Gelderland

Vendu

€ 429.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 439.430

Prix d'achat /m²: € 3.635

Galerie de photos

Description

Ruim, verzorgd en levensloopbestendig wonen aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde Welkom aan de Pastoor Sandersstraat 1-02, een uitstekend onderhouden, levensloopbestendige woning met alles wat u nodig heeft om aangenaam en zorgeloos te wonen. Dankzij de slaap- en badkamer op de begane grond, de zonnige tuin op het zuiden en de eigen oprit met inpandige garage is dit een woning die zich volledig richt op woongenot, ruimte en kwaliteit. Bovendien bevindt u zich hier op een rustige locatie, op slechts enkele minuten lopen van het levendige dorpscentrum. WONING De entree straalt direct orde en verzorging uit. In de ruime hal bevinden zich de trapopgang naar de eerste verdieping, een net betegeld toilet met fonteintje, de toegang tot de inpandige garage (voorzien van elektrische deur, water en elektra), een provisiekast onder de trap, de meterkast en garderoberuimte. De lichte en royale woonkamer is een fijne plek om te verblijven. Grote raampartijen aan de achterzijde zorgen voor een prettige hoeveelheid daglicht en geven direct toegang tot de achtertuin via een deur, waar u kunt genieten van veel groen en rust. De nette parketvloer loopt door tot in de hal en zorgt voor een warme, verzorgde uitstraling. Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken in L-opstelling, uitgevoerd in een lichte kleurstelling met een natuurstenen werkblad. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat (2023), vaatwasser, koelkast en combi-oven/magnetron. Dankzij de lichte plavuizenvloer en de ruime opbergmogelijkheden is deze keuken zowel praktisch als sfeervol. De slaapkamer op de begane grond maakt deze woning volledig levensloopbestendig. Deze kamer is ruim opgezet, voorzien van grote ramen met rolluiken en direct verbonden met de badkamer. De badkamer is netjes onderhouden en uitgerust met een inloopdouche, toilet, wastafel en wasmachineaansluiting, alles volledig betegeld en in verzorgde staat. Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot twee ruime slaapkamers, een tweede badkamer en een praktische berging. De slaapkamer aan de voorzijde is bijzonder geschikt als logeerkamer, kantoor of hobbyruimte, terwijl de slaapkamer aan de achterzijde royaal genoeg is voor meerdere bedden, perfect voor logerende (klein)kinderen. De badkamer boven is eveneens volledig betegeld en voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafel. In de berging vindt u de CV-installatie (Remeha, 2021) en extra opbergruimte. Deze woning is tot in de puntjes verzorgd, uitstekend onderhouden en direct bewoonbaar, zeer passend voor wie een praktisch en toekomstgericht huis zoekt. BUITENRUIMTE De achtertuin, gelegen op het zuiden, is netjes aangelegd met veel groen en een ruim terras aan de woning. Deze tuin is direct te bereiken vanuit de woonkamer via een deur, waardoor binnen- en buitenleven perfect met elkaar verbonden zijn. Achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande stenen berging met elektra, handig voor fietsen, gereedschap of tuingereedschap. Via de achterom loopt u naar de Van Heijdenstraat. De voortuin is eveneens netjes aangelegd en voorzien van beplanting en kleine bomen. De eigen oprit biedt parkeerruimte op eigen terrein en leidt naar de inpandige garage. LIGGING De woning ligt aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde, op een rustige en prettige locatie met alle voorzieningen dichtbij. De Jumbo-supermarkt ligt letterlijk op een steenworp afstand, net als de gezellige winkels en horecagelegenheden in het dorpshart. Daarnaast bevindt zich het Flierbeekpark in de directe omgeving, een heerlijke plek voor een wandeling of om even te genieten van het groen. Deze ligging biedt de perfecte balans tussen nabijheid van voorzieningen en rustig wonen. KENMERKEN • Woonoppervlakte, ca. 118 m² • Perceeloppervlakte, 222 m² • Woning gebouwd in 1999 • Energielabel B (geldig tot 17-05-2027) • Woning voorzien van drie slaapkamers en twee badkamers • Woning is volledig voorzien van rolluiken • Woning gelegen aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde AANVAARDING: IN OVERLEG VRAAGPRIJS: € 429.000,- K.K. Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie te verstrekken of een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 429.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 439.430

2,78%

Annuellement

%

€ 21.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 429.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
118 m²
Superficie du terrain
222 m²
Contenu
476 m³
Autre espace intérieur
16 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
70 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1999
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum, in woonwijk en open ligging
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
17-10-2025
Date de vente
25-02-2026

Équipements de la salle de bain

2 inloopdouches, 2 toiletten, en 2 wastafels

Équipements de garage

Elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7131

Google Maps

Lichtenvoorde sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Lichtenvoorde

Chiffres de logement et de quartier dans Lichtenvoorde

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Lichtenvoorde. En 2026 étaient 12.994 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 334.000.

Résidents

12.994

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 334.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

241

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Lichtenvoorde
Année Résidents
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Lichtenvoorde
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Niveau d'enseignement

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origine des habitants (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.067

Étiquette A

1.491

Étiquette B

883

Étiquette D

474

Étiquette F

319

Étiquette G

255

Étiquette E

183

Étiquette A++

141

Étiquette A+

128

Étiquette A++++

44

Étiquette A+++

40

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Lichtenvoorde
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.510

Huurwoning

Gaz: 680 • Électricité: 1.920

Koopwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 3.000

Appartement

Gaz: 540 • Électricité: 1.790

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.420

Vrijstaande woning

Gaz: 1.260 • Électricité: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.990

Activité dans Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Nombre total d'établissements: 1.650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Lichtenvoorde
Période Délits
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Lichtenvoorde.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Lichtenvoorde

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer maisons in Lichtenvoorde

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.