Ir directamente al contenido
Logotipo de Wormgoor Makelaars Lichtenvoorde

Pastoor Sandersstraat 1 02

7131BT Lichtenvoorde • Gelderland

Vendido

€ 429.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 439.430

Precio de compra /m²: € 3.635

Galería de fotos

Descripción

Ruim, verzorgd en levensloopbestendig wonen aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde Welkom aan de Pastoor Sandersstraat 1-02, een uitstekend onderhouden, levensloopbestendige woning met alles wat u nodig heeft om aangenaam en zorgeloos te wonen. Dankzij de slaap- en badkamer op de begane grond, de zonnige tuin op het zuiden en de eigen oprit met inpandige garage is dit een woning die zich volledig richt op woongenot, ruimte en kwaliteit. Bovendien bevindt u zich hier op een rustige locatie, op slechts enkele minuten lopen van het levendige dorpscentrum. WONING De entree straalt direct orde en verzorging uit. In de ruime hal bevinden zich de trapopgang naar de eerste verdieping, een net betegeld toilet met fonteintje, de toegang tot de inpandige garage (voorzien van elektrische deur, water en elektra), een provisiekast onder de trap, de meterkast en garderoberuimte. De lichte en royale woonkamer is een fijne plek om te verblijven. Grote raampartijen aan de achterzijde zorgen voor een prettige hoeveelheid daglicht en geven direct toegang tot de achtertuin via een deur, waar u kunt genieten van veel groen en rust. De nette parketvloer loopt door tot in de hal en zorgt voor een warme, verzorgde uitstraling. Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken in L-opstelling, uitgevoerd in een lichte kleurstelling met een natuurstenen werkblad. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat (2023), vaatwasser, koelkast en combi-oven/magnetron. Dankzij de lichte plavuizenvloer en de ruime opbergmogelijkheden is deze keuken zowel praktisch als sfeervol. De slaapkamer op de begane grond maakt deze woning volledig levensloopbestendig. Deze kamer is ruim opgezet, voorzien van grote ramen met rolluiken en direct verbonden met de badkamer. De badkamer is netjes onderhouden en uitgerust met een inloopdouche, toilet, wastafel en wasmachineaansluiting, alles volledig betegeld en in verzorgde staat. Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot twee ruime slaapkamers, een tweede badkamer en een praktische berging. De slaapkamer aan de voorzijde is bijzonder geschikt als logeerkamer, kantoor of hobbyruimte, terwijl de slaapkamer aan de achterzijde royaal genoeg is voor meerdere bedden, perfect voor logerende (klein)kinderen. De badkamer boven is eveneens volledig betegeld en voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafel. In de berging vindt u de CV-installatie (Remeha, 2021) en extra opbergruimte. Deze woning is tot in de puntjes verzorgd, uitstekend onderhouden en direct bewoonbaar, zeer passend voor wie een praktisch en toekomstgericht huis zoekt. BUITENRUIMTE De achtertuin, gelegen op het zuiden, is netjes aangelegd met veel groen en een ruim terras aan de woning. Deze tuin is direct te bereiken vanuit de woonkamer via een deur, waardoor binnen- en buitenleven perfect met elkaar verbonden zijn. Achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande stenen berging met elektra, handig voor fietsen, gereedschap of tuingereedschap. Via de achterom loopt u naar de Van Heijdenstraat. De voortuin is eveneens netjes aangelegd en voorzien van beplanting en kleine bomen. De eigen oprit biedt parkeerruimte op eigen terrein en leidt naar de inpandige garage. LIGGING De woning ligt aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde, op een rustige en prettige locatie met alle voorzieningen dichtbij. De Jumbo-supermarkt ligt letterlijk op een steenworp afstand, net als de gezellige winkels en horecagelegenheden in het dorpshart. Daarnaast bevindt zich het Flierbeekpark in de directe omgeving, een heerlijke plek voor een wandeling of om even te genieten van het groen. Deze ligging biedt de perfecte balans tussen nabijheid van voorzieningen en rustig wonen. KENMERKEN • Woonoppervlakte, ca. 118 m² • Perceeloppervlakte, 222 m² • Woning gebouwd in 1999 • Energielabel B (geldig tot 17-05-2027) • Woning voorzien van drie slaapkamers en twee badkamers • Woning is volledig voorzien van rolluiken • Woning gelegen aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde AANVAARDING: IN OVERLEG VRAAGPRIJS: € 429.000,- K.K. Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie te verstrekken of een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 429.000

Coste del comprador (estimado): € 10.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 439.430

2,78%

Anualmente

%

€ 21.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 429.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
118 m²
Área del lote
222 m²
Contenido
476 m³
Otra zona interior
16 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
8 m²
Área del jardín trasero
70 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1999
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum, in woonwijk en open ligging
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
17-10-2025
Fecha de venta
25-02-2026

Instalaciones del baño

2 inloopdouches, 2 toiletten, en 2 wastafels

Instalaciones de garaje

Elektra en stromend water

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7131

Mapas de Google

Lichtenvoorde en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Lichtenvoorde

Estadísticas de vivienda y vecindario en Lichtenvoorde

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Lichtenvoorde. En 2026 había 12.994 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 334.000.

Inhabitantes

12.994

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 334.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

241

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Lichtenvoorde
Año Inhabitantes
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Lichtenvoorde
Año Promedio WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Nivel académico

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origen de los residentes (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.067

Etiqueta A

1.491

Etiqueta B

883

Etiqueta D

474

Etiqueta F

319

Etiqueta G

255

Etiqueta E

183

Etiqueta A++

141

Etiqueta A+

128

Etiqueta A++++

44

Etiqueta A+++

40

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Lichtenvoorde
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Electricidad: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Electricidad: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricidad: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricidad: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.990

Actividad empresarial en Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Número total de establecimientos empresariales: 1.650

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Lichtenvoorde
Periodo Delitos
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Lichtenvoorde.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Lichtenvoorde

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer viviendas in Lichtenvoorde

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.