Direkt zum Inhalt
Logo von Wormgoor Makelaars Lichtenvoorde

Pastoor Sandersstraat 1 02

7131BT Lichtenvoorde • Gelderland

Verkauft

€ 429.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.430

2 % Übertragungssteuer (€ 8.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 439.430

Kaufpreis /m²: € 3.635

Fotoalbum

Beschreibung

Ruim, verzorgd en levensloopbestendig wonen aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde Welkom aan de Pastoor Sandersstraat 1-02, een uitstekend onderhouden, levensloopbestendige woning met alles wat u nodig heeft om aangenaam en zorgeloos te wonen. Dankzij de slaap- en badkamer op de begane grond, de zonnige tuin op het zuiden en de eigen oprit met inpandige garage is dit een woning die zich volledig richt op woongenot, ruimte en kwaliteit. Bovendien bevindt u zich hier op een rustige locatie, op slechts enkele minuten lopen van het levendige dorpscentrum. WONING De entree straalt direct orde en verzorging uit. In de ruime hal bevinden zich de trapopgang naar de eerste verdieping, een net betegeld toilet met fonteintje, de toegang tot de inpandige garage (voorzien van elektrische deur, water en elektra), een provisiekast onder de trap, de meterkast en garderoberuimte. De lichte en royale woonkamer is een fijne plek om te verblijven. Grote raampartijen aan de achterzijde zorgen voor een prettige hoeveelheid daglicht en geven direct toegang tot de achtertuin via een deur, waar u kunt genieten van veel groen en rust. De nette parketvloer loopt door tot in de hal en zorgt voor een warme, verzorgde uitstraling. Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken in L-opstelling, uitgevoerd in een lichte kleurstelling met een natuurstenen werkblad. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat (2023), vaatwasser, koelkast en combi-oven/magnetron. Dankzij de lichte plavuizenvloer en de ruime opbergmogelijkheden is deze keuken zowel praktisch als sfeervol. De slaapkamer op de begane grond maakt deze woning volledig levensloopbestendig. Deze kamer is ruim opgezet, voorzien van grote ramen met rolluiken en direct verbonden met de badkamer. De badkamer is netjes onderhouden en uitgerust met een inloopdouche, toilet, wastafel en wasmachineaansluiting, alles volledig betegeld en in verzorgde staat. Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot twee ruime slaapkamers, een tweede badkamer en een praktische berging. De slaapkamer aan de voorzijde is bijzonder geschikt als logeerkamer, kantoor of hobbyruimte, terwijl de slaapkamer aan de achterzijde royaal genoeg is voor meerdere bedden, perfect voor logerende (klein)kinderen. De badkamer boven is eveneens volledig betegeld en voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafel. In de berging vindt u de CV-installatie (Remeha, 2021) en extra opbergruimte. Deze woning is tot in de puntjes verzorgd, uitstekend onderhouden en direct bewoonbaar, zeer passend voor wie een praktisch en toekomstgericht huis zoekt. BUITENRUIMTE De achtertuin, gelegen op het zuiden, is netjes aangelegd met veel groen en een ruim terras aan de woning. Deze tuin is direct te bereiken vanuit de woonkamer via een deur, waardoor binnen- en buitenleven perfect met elkaar verbonden zijn. Achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande stenen berging met elektra, handig voor fietsen, gereedschap of tuingereedschap. Via de achterom loopt u naar de Van Heijdenstraat. De voortuin is eveneens netjes aangelegd en voorzien van beplanting en kleine bomen. De eigen oprit biedt parkeerruimte op eigen terrein en leidt naar de inpandige garage. LIGGING De woning ligt aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde, op een rustige en prettige locatie met alle voorzieningen dichtbij. De Jumbo-supermarkt ligt letterlijk op een steenworp afstand, net als de gezellige winkels en horecagelegenheden in het dorpshart. Daarnaast bevindt zich het Flierbeekpark in de directe omgeving, een heerlijke plek voor een wandeling of om even te genieten van het groen. Deze ligging biedt de perfecte balans tussen nabijheid van voorzieningen en rustig wonen. KENMERKEN • Woonoppervlakte, ca. 118 m² • Perceeloppervlakte, 222 m² • Woning gebouwd in 1999 • Energielabel B (geldig tot 17-05-2027) • Woning voorzien van drie slaapkamers en twee badkamers • Woning is volledig voorzien van rolluiken • Woning gelegen aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde AANVAARDING: IN OVERLEG VRAAGPRIJS: € 429.000,- K.K. Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie te verstrekken of een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 429.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.430

2 % Übertragungssteuer (€ 8.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 439.430

2,78%

Jährlich

%

€ 21.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 429.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
118 m²
Fläche des Grundstücks
222 m²
Inhalt
476 m³
Sonstiger Innenraum
16 m²
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
8 m²
Hinterhof Fläche
70 m²

Bau und Energie

Baujahr
1999
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum, in woonwijk en open ligging
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
17-10-2025
Verkaufsdatum
25-02-2026

Badezimmer Ausstattung

2 inloopdouches, 2 toiletten, en 2 wastafels

Garagen Einrichtungen

Elektra en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 7131

Google Karten

Lichtenvoorde auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Lichtenvoorde

Wohn- und Viertelzahlen in Lichtenvoorde

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Lichtenvoorde. In 2026 waren da 12.994 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 334.000.

Einwohner

12.994

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 334.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

241

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Einwohner
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Ausbildungsstufe

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.067

Bezeichnung A

1.491

Bezeichnung B

883

Bezeichnung D

474

Bezeichnung F

319

Bezeichnung G

255

Bezeichnung E

183

Bezeichnung A++

141

Bezeichnung A+

128

Bezeichnung A++++

44

Bezeichnung A+++

40

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 910 • Strom: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Strom: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Strom: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Strom: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Strom: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Strom: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Strom: 2.990

Betriebsaktivität in Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.650

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Lichtenvoorde
Periode Verbrechen
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Lichtenvoorde.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Lichtenvoorde

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer Häuser in Lichtenvoorde

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.