Aller directement au contenu
Logo de De Koning & Partners makelaars

Lopikerweg oost 101

3411LW Lopik • Utrecht

Disponible

€ 1.200.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 25.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 24.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.225.850

Prix d'achat /m²: € 6.122

Galerie de photos

Description

Boerderij bestaande uit 871 m³ voorhuis, 470 m³ achterhuis en circa 980 m² schuren en externe bergruimte op een perceel van ca. 7.500 m². Deze royale woonboerderij bestaat uit een royaal voorhuis en een achterhuis, samen goed voor 196 m² woonoppervlakte en volop authentieke details, zoals de historische kaasbakken in de kelder en een houtkachel in de eetkamer. De indeling met meerdere slaapkamers, ruime leefvertrekken en praktische bijruimten maakt dit huis geschikt voor een groot gezin, gelijkvloers wonen of een combinatie van wonen en werken. Een vrijstaande woonboerderij met ca. 980 m² schuren op een ruim erf (ca. 7.500 m²) geeft veel mogelijkheden voor het houden van (hobby)vee, bedrijfsactiviteiten, opslag en stalling. Situering De boerderij ligt aan een landelijke weg in het groen van de prachtige Lopikerwaard. De omgeving is geliefd vanwege de rust en ontspanning die de Lekstreek biedt, op korte afstand van IJsselstein, Nieuwegein en Utrecht. Ideaal voor wie wil genieten van de rust van het buitenleven met de stad binnen handbereik. De Lopikerweg Oost begint in Lopik en loopt parallel aan de Enge IJssel door tot net voorbij Lopikerkapel, waar deze overgaat in de Biezendijk richting IJsselstein. De Lopikerweg Oost wordt voornamelijk gebruikt voor recreatie- en bestemmingsverkeer. Dagelijkse en recreatieve voorzieningen zijn op fietsafstand aanwezig in Lopik of IJsselsein. Voor een uitgebreid aanbod voorzieningen is Utrecht dichtbij. Lopende op het erf merkt u nauwelijks dat u in 10 autominuten op de A2 naar Utrecht rijdt, door de ligging tussen bomen en landerijen. Een vrijstaande woonboerderij op een ruim erf met verschillende schuren geeft veel mogelijkheden voor het houden van (hobby)vee, bedrijfsactiviteiten, opslag en stalling. Woonboerderij Bouwjaar: 1935 Afmeting: 15.3 m x 9.0 m Woonoppervlakte: 196 m² Inhoud: 871 m³ Energielabel: F Gebouwd van steensmuur, voorgevel spouwmuur, houten kozijnen in huis met overwegend dubbel glas, houtonderschoten pannendak. Woning wordt verwarmd d.m.v. radiatoren, cv-verwarming op aardgas. In de eetkamer staat een houtkachel. Indeling Voorhuis Begane grond: Hal met entree, douche, toilet, opkamer in gebruik als hoofdslaapkamer, droge kelder waarin de historische kaasbakken nog aanwezig zijn, doorloophoogte ca. 1.85m, woonkamer, eetkamer, keuken, bijkeuken, toegang naar buiten en naar het achterhuis. Verdieping: Overloop, vijf slaapkamers. 1. Achterhuis Afmetingen: 12.0 x 9.0 m = ca. 108 m² Inhoud: ca. 470 m³ In gebruik als berging. Open indeling: Gedeeltelijk egale betonvloer, riet onderschoten dak. 2. Hooiberg Drie stalen roeden op betonvoet, damwandprofiel wanden op stenen voet, zinkplaten dak. Ruime hoogte van meer dan 4 meter. Opp.: ca. 90 m² 3. Autogarage Afmeting: 5 m x 2 m = 10 m ² Gebouwd van steen met pannendak. 4. Schuur/stal Bouwjaar: Meer dan 30 jaar oud Afmeting: 16.5 m x 7.8 m = ca. 129 m² Inrijhoogte: 3.3 m Gebouwd van steen, ABC golfplaten dak 5. Ligboxenstal/berging Bouwjaar: 1977 Afmeting: 30 m x 15.5 m = ca. 464 m² Inrijhoogte: 3.5 meter Gebouwd van steen, ABC golfplaten dak. 6. Werktuigenloods Bouwjaar: 1995 Afmeting: 25.30 m X 10.35 m = 261 m² Inrijhoogte: 4.0 m Gebouwd van damwand op steen, stalen spanten, vlakke betonvloer, ABC platen dak. 7. Kas Afmeting : 5.75 m x 2 m = 11.5 m² Mestzak Bouwjaar: 1993 Inhoud: 400 m³ Wel in gebruik, niet gekeurd Nutsvoorzieningen Elektra 220/380, water, aardgas, gemeentelijke riolering. Perceel grond Het perceel heeft 3 inritten vanaf de weg. Voorafgaand aan de overdracht zal het perceel kadastraal gesplitst worden. Koopsom wordt niet verrekend op basis van de werkelijke oppervlakte. Voor de ontsluiting van de achtergelegen landerijen (op dit moment 16 ha.) zal een erfdienstbaarheid van weg opgenomen worden (geel). Milieu/NB-vergunning Geen informatie over beschikbaar; niet aanwezig. Funderingsrisico Niet verhoogd (A, B, C) Bron: Brainbay (afgeleid van KCAF, ) Geen van de gebouwen is onderheid. Bestemmingsplan Bestemmingsplan Landelijk Gebied, vastgesteld door Gemeente Lopik op 8 maart 2022, vastgesteld. Bestemming Agrarisch. Dubbelbestemming Waarde – Archeologie 3, Waarde – Archeologie 5, Zie voor meer informatie: Bouwmogelijkheden; alternatieve bestemming; ruimte voor ruimte Bedrijfswoning mag een maximale inhoud van 750 m³ hebben, met een goothoogte van 3,5 meter en een nokhoogte van 10 meter. Ter plaatse van het agrarisch bouwblok staat 1 hoofdgebouw bestaande uit voorhuis en huisstal plus circa 980 m² (bedrijfs)gebouwen. Bij bestemmingswijziging van agrarisch naar wonen en de sloop van 750 m² tot 2.500 m² aan bedrijfsgebouwen, ontstaat het recht één compensatiewoning toe te voegen. Dit zou resulteren in twee maal een woning van 750 m³ plus bijbehorend bouwwerk van maximaal 150 m². Sloop van bedrijfsgebouwen biedt ook de alternatieve mogelijkheid tot maximaal 500 m² bijbehorende bouwwerken bij wonen. Bijvoorbeeld een opslagloods, werkplaats of praktijkruimte voor uw hobby of bedrijf. Nevenfuncties: Een verscheidenheid aan (bedrijfs)activiteiten is denkbaar, waaronder niet-agrarische bedrijvigheid tot een oppervlakte van 200 m², opslag/stalling, paarden en recreatie. Kopers van dit soort vastgoed met agrarische bestemming dienen zich te realiseren dat het financieren bij de bank moeilijker is dan bij reguliere woningen. Veelal financieren kopers dit vastgoed dan ook bij derden particulieren. Vraagprijs is een prijsindicatie Oplevering Oktober/november 2026. Verkoper neemt alle losse spullen mee waar hij belang bij heeft. Overige blijft achter, echter wel rekening houdend met de lijst van zaken. Verkoper heeft de wens een gedeelte van de loods (40%) 2 jaar te blijven gebruiken. Op het buurperceel aan de oostzijde, achter, worden binnenkort 2 nieuwe woningen gebouwd. Vraagprijs is een prijsindicatie Meer schriftelijke informatie over deze verkoop vindt u in de homeshow van dit object: lopikerwegoost101. nl. Wachtwoord op te vragen via ons kantoor. Voor informatie uitwisseling over bovengenoemd object kunt u contact opnemen met de behandeld makelaar Victor de Koning op 0634 397 840 of v.dekoning @koningp. nl Vrijblijvende aanbieding: Deze informatie, eventuele gesprekken, onderhandelingen etc. zijn allen vrijblijvend. Er is pas sprake van een overeenkomst op het moment dat de door ons kantoor opgestelde koopovereenkomst door beide partijen is (beoordeeld en) ondertekend. Zolang de koopakte niet door beide partijen is ondertekend, is er geen sprake van gebondenheid in welke zin dan ook en hebben partijen het recht zonder kostenvergoeding etc. af te zien van een transactie.

Prêt immobilier berekenen

€ 1.200.000

Coûts d'achat (estimés): € 25.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 24.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.225.850

3,04%

Annuellement

%

€ 60.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.200.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Woonboerderij, vrijstaande woning

Plan

Chambres
9 chambres
Chambres de coucher
7 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
196 m²
Superficie du terrain
7500 m²
Contenu
871 m³
Autre espace intérieur
173 m²
Espace de stockage externe
980 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1935
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en houtkachel
Label\u00e9nergie
F

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en open ligging
Jardin
Tuin rondom
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3411

Google Maps

Lopik sur la carte

Explorez Lopik et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Lopik

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Lopik. En 2025 étaient 8.408 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 454.321.

Résidents

8.408

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 454.321

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 21.435

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

173

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Lopik
Année Résidents
2021 8.273
2022 8.227
2023 8.341
2024 8.390
2025 8.408

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Lopik
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 326.070
2022 EUR 360.309
2023 EUR 416.231
2024 EUR 426.314
2025 EUR 454.321

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.679 0-15: 1.315 15-25: 1.101 25-45: 1.965 45-65: 2.349

Niveau d'enseignement

Hoger

1.299

Praktisch

2.190

Middelbaar

2.800

Origine des habitants (2025)

Europa

351

Nederland

7.274

Buiten Europa

779

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 611
Appartementen 582
Tussenwoningen 1.224
Vrijstaande woningen 716
Twee-onder-één-kap woningen 356

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 42
1700 tot 1900 176
1900 tot 1925 124
1925 tot 1950 120
1950 tot 1970 999
1970 tot 1980 429
1980 tot 1990 366
1990 tot 2000 559
2000 tot 2010 217
2010 tot 2020 161
2020 en later 140

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.031

Étiquette A

807

Étiquette B

582

Étiquette D

354

Étiquette G

329

Étiquette F

160

Étiquette E

142

Étiquette A+++

66

Étiquette A+

33

Étiquette A++

27

Étiquette A++++

15

Étiquette A+++++

4

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Lopik
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.265 3.161
2021 1.412 3.248
2022 1.103 2.990
2023 939 2.828
2024 923 2.883

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 794 • Électricité: 2.394

Huurwoning

Gaz: 785 • Électricité: 2.123

Koopwoning

Gaz: 995 • Électricité: 3.095

Appartement

Gaz: 667 • Électricité: 2.007

Tussenwoning

Gaz: 709 • Électricité: 2.188

Vrijstaande woning

Gaz: 1.365 • Électricité: 3.956

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.100 • Électricité: 3.147

Activité dans Lopik (2025)

Handel en HORECA 154
Nijverheid en energie 298
Zakelijke dienstverlening 240
Overheid, onderwijs en zorg 131
Landbouw, bosbouw en visserij 113
Vervoer, informatie en communicatie 73
Financiele diensten en onroerendgoed 68
Cultuur, recreatie en overige diensten 95

Nombre total d'établissements: 1.175

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Lopik
Période Délits
jan 2025 7
jan 2026 13
jul 2025 18
jun 2025 14
mei 2025 11
mrt 2025 22
nov 2024 22
nov 2025 12
okt 2024 10
okt 2025 10
sep 2024 25
sep 2025 11

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Lopik.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Lopik

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Lopik?

Lopik telt in 2025 ongeveer 8.408 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lopik?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lopik is in 2025 circa € 454.321.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lopik?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lopik ligt rond € 21.435 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lopik?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 173 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lopik?

In Lopik komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.224 woningen.

Meer maisons in Lopik

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.