Aller directement au contenu
Logo de Grada Jager Makelaardij

Reigerskamp 219

3607HM Maarssen • Utrecht

Disponible

€ 535.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 547.550

Prix d'achat /m²: € 4.115

Galerie de photos

Description

Royale zeer goed onderhouden 5-kamer patiowoning (130m2) gelegen aan de rand van de groene wijk Reigerskamp. Waarom je een afspraak wil maken: - Geweldige ruimte met heel veel glas op de begane grond - Z-kamer biedt heel veel mogelijkheden: kantoor, speelkamer, slaapkamer... - Maar liefst vier slaapkamers op de eerste verdieping - Brugman keuken geplaatst in 2022 - Badkamer vernieuwd in 2023 - Nieuwe groepenkast 2022 - Kozijnen zijn deels vervangen - Geheel dubbel glas - Twee toiletten aanwezig - Ruime schuur - Ideale ligging aan de rand van de wijk tegen het groen en water aan De woning is gelegen in de rustige, groene en kindvriendelijke wijk Reigerskamp. Alle dagelijkse voorzieningen zoals scholen, kinderopvang, kinderboerderij en meerdere sportclubs zoals een tennisvereniging, hockey en voetbalclub vind je in de directe nabijheid. Boodschappen en lekker winkelen doe je in Winkelcentrum Bisonspoor. In de zomer fiets je naar de Haarrijnse Plassen waar je in de zomer heerlijk kunt zwemmen. Station Maarssen is goed te bereiken met de fiets en met de auto ben je zo op de A-2. Indeling: Begane grond: Je komt binnen in de ruime hal met toegang tot het eerste toilet met wasbak en er is een aparte bijkeuken met de aansluiting voor de wasmachine. De woonkamer heeft een Z-vorm, is zeer licht en bijzonder ruim. Het zitgedeelte wordt deels afgescheiden door de openhaard. Aan de zijkant kijk je naar de patio tuin en aan de achterzijde is er nog een groot raam met uitzicht over de straat. Het schuine plafond geeft de zitkamer nog een extra ruim accent. Achter de zitkamer is er een mooie plek voor de eettafel in de directe nabijheid van de open keuken. Hou je van koken dan kun je hier je hart ophalen. De Brugman keuken is er pas in 2022 in gezet en ziet er nog hagelnieuw uit. Uiteraard is deze voorzien van alle apparatuur, waaronder een inductieplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven, een koelkast, een vriezer (alle apparatuur is van Siemens) en een composiet aanrechtblad. Waar het hier ophoudt bij een normale eengezinswoning hebben we hier nog een heel extra deel woonkamer. Een perfecte plek voor een speelkamer, een plek om je even terug te trekken, kantoorruimte, extra slaapkamer of wat je er ook maar mee wil doen. De patio-tuin is verrassend ruim en zonnig en biedt uiteraard heel veel privacy. Er is een overkapping gemaakt tegen de schuur aan. De berging is ook ruim bemeten en te bereiken via een achterom. Eerste verdieping: Je komt hier boven op de royale overloop met een apart tweede toilet, ook met een wasbak. Vanaf de over loop zijn alle vier de slaapkamers te bereiken. De grootste slaapkamer heeft een schuin plafond met een velux-raam waar je 's-nachts naar de sterren kunt kijken. De tweede slaapkamer heeft ook een mooie afmeting van 3.34x2.69m. Dan blijven er nog twee kleinere slaapkamers over. De moderne badkamer is gerealiseerd in 2023 en voorzien van een bad, inloop douche en een wastafelmeubel. Als laatste is er nog een aparte ruimte voord e cv-ketel. Bijzonderheden: - woonoppervlak 130m2 en inhoud 463m3 - bouwjaar 1981 - cv-combi ketel 2013 - woning staat op eigen grond - energielabel C - oplevering in overleg

Prêt immobilier berekenen

€ 535.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 547.550

3,04%

Annuellement

%

€ 26.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 535.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
130 m²
Superficie du terrain
132 m²
Contenu
463 m³
Espace de stockage externe
9 m²
Aire de la cour arrière
26 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1981
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Combiketel uit 2013, eigendom
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3607

Google Maps

Carte de Maarssen

Aperçu spatial du site de travail dans Maarssen

Chiffres de logement et de quartier dans Maarssen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maarssen. En 2025 étaient 39.695 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 462.891.

Résidents

39.695

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 462.891

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.929

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.294

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maarssen
Année Résidents
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maarssen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Niveau d'enseignement

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origine des habitants (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

7.472

Étiquette A

4.020

Étiquette B

2.763

Étiquette D

1.534

Étiquette E

487

Étiquette G

480

Étiquette F

474

Étiquette A+

276

Étiquette A+++

120

Étiquette A++++

96

Étiquette A++

91

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maarssen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.031 • Électricité: 2.905

Huurwoning

Gaz: 671 • Électricité: 1.922

Koopwoning

Gaz: 923 • Électricité: 2.873

Appartement

Gaz: 579 • Électricité: 1.738

Tussenwoning

Gaz: 849 • Électricité: 2.698

Vrijstaande woning

Gaz: 1.543 • Électricité: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.241 • Électricité: 3.017

Activité dans Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Nombre total d'établissements: 4.975

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maarssen
Période Délits
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maarssen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maarssen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer maisons in Maarssen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.