Aller directement au contenu
Logo de Makelaarsland

Petrus de Pagterlaan 53

3145PA Maassluis • Zuid-Holland

Disponible

€ 339.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 347.630

Prix d'achat /m²: € 4.346

Galerie de photos

Description

Wonen op een centrale locatie, met vrij uitzicht vanuit je woonkamer én een zonnig balkon op het zuidwesten. Dit instapklare 3-kamerappartement combineert een praktische indeling met een verzorgde afwerking. Het appartementencomplex is in 2010 volledig gerenoveerd en ook het appartement zelf is de afgelopen jaren goed onderhouden. Zo zijn de badkamer en het toilet in 2021 vernieuwd, waardoor je hier zonder grote werkzaamheden kunt intrekken. De ligging is centraal en praktisch. Winkelcentrum Koningshoek ligt nabij en biedt een ruim aanbod aan winkels voor de dagelijkse boodschappen en andere voorzieningen. Metrostation Steendijkpolder bevindt zich op loopafstand, waardoor je eenvoudig richting onder andere Rotterdam en het strand van Hoek van Holland reist. Daarnaast zijn diverse uitvalswegen snel bereikbaar, wat de locatie ook prettig maakt voor wie regelmatig met de auto onderweg is. Hier woon je comfortabel met alles binnen handbereik. INDELING Begane grond: Er is meer dan voldoende parkeergelegenheid rondom het complex, waar je eenvoudig je auto kan parkeren. Bij binnenkomst betreed je de centrale hal, voorzien van de brievenbussen en toegang tot de afgesloten bergingen. In je eigen inpandige berging heb je extra opslagruimte voor bijvoorbeeld fietsen of andere spullen. Met de trap bereik je de derde verdieping. Derde verdieping: Entree van de woning via de ruime hal. Vanuit hier zijn alle vertrekken bereikbaar. In de hal bevinden zich de intercom met videocamera, de meterkast, de kast met de cv-combiketel en het vernieuwde toilet inclusief fonteintje. Het toilet is modern afgewerkt en sluit mooi aan bij de verdere uitstraling van het appartement. De royale woonkamer is een fijne leefruimte en is voorzien van veel daglicht. Dankzij de raampartijen aan zowel de voorzijde als de achterzijde voelt de ruimte licht en open aan. Aan de voorzijde geniet je van een prachtig vrij uitzicht over de Nieuwe Waterweg. Er is voldoende ruimte voor een gezellige zithoek en een eethoek, waardoor de woonkamer praktisch en vrij in te delen is. Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich de gesloten keuken. Deze is modern uitgevoerd en voorzien van een combimagnetron, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, een losse koel-/vriescombinatie en meer dan voldoende opbergruimte. In de keuken vind je ook de aansluiting voor de wasmachine. Vanuit de keuken heb je toegang tot het de badkamer en balkon aan de achterzijde. De badkamer is in 2021 volledig vernieuwd. De ruimte is volledig betegeld en luxe afgewerkt met een inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator. Door de moderne uitstraling is dit een echte blikvanger binnen het appartement. Aan de voorzijde bevinden zich twee goed bemeten slaapkamers. Beide kamers zijn praktisch van formaat en multifunctioneel te gebruiken als bijvoorbeeld slaapkamer of werk-/studeerkamer. Eén van de slaapkamers geeft toegang tot het zonnige balkon. Buitenruimte: Het balkon is gelegen op het zuidwesten, waardoor je hier volop kunt genieten van de middag- en avondzon. Het biedt een prachtig uitzicht over de Nieuwe Waterweg, waar je regelmatig de voorbijvarende cruiseschepen kunt bewonderen. Een fijne plek om te genieten van de rust en de zon. KENMERKEN • Bouwjaar: 1966 • Appartementencomplex in 2010 volledig gerenoveerd • Kamers: 3 (waarvan 2 slaapkamers) • Gebruiksoppervlak wonen: ca. 76 m² (NVM Meetinstructie) • Gelegen op eigen grond • Energielabel: A • Geheel voorzien van kunststof kozijnen en HR++ beglazing • Actieve VvE: maandelijkse bijdrage van € 194,- • Twee balkons aanwezig, waarvan één balkon gelegen op het zuidwesten • Badkamer en toilet in 2021 gerenoveerd • Inpandige berging in de onderbouw • Openbaar parkeren VERKOOPCONDITIES • Gezien het bouwjaar worden de ouderdom- en asbest clausule opgenomen in de koopovereenkomst • Oplevering in overleg Interesse? We laten je dit fijne appartement graag persoonlijk zien. Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging. Je kunt natuurlijk ook je eigen NVM-aankoopmakelaar meenemen.

Prêt immobilier berekenen

€ 339.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 347.630

2,78%

Annuellement

%

€ 16.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 339.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
78 m²
Contenu
250 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1966
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta (2010, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3145

Google Maps

Maassluis sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Maassluis

Chiffres de logement et de quartier dans Maassluis

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maassluis. En 2026 étaient 37.136 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 345.000.

Résidents

37.136

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 345.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.225

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maassluis
Année Résidents
2022 34.148
2023 35.303
2024 35.832
2025 36.436
2026 37.136

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maassluis
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 245.000
2022 EUR 266.000
2023 EUR 304.000
2024 EUR 324.000
2025 EUR 345.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.305 0-15: 6.076 15-25: 3.961 25-45: 9.138 45-65: 8.956

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

31

Middelbaar

41

Origine des habitants (2025)

Europa

2.896

Nederland

24.591

Buiten Europa

8.949

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.042
Appartementen 8.396
Tussenwoningen 6.406
Vrijstaande woningen 268
Twee-onder-één-kap woningen 304

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 57
1700 tot 1900 331
1900 tot 1925 700
1925 tot 1950 290
1950 tot 1970 2.090
1970 tot 1980 2.528
1980 tot 1990 1.174
1990 tot 2000 885
2000 tot 2010 722
2010 tot 2020 988
2020 en later 1.197

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

4.840

Étiquette A

3.673

Étiquette B

2.739

Étiquette A+++

1.233

Étiquette E

1.205

Étiquette D

1.057

Étiquette F

729

Étiquette G

627

Étiquette A+

518

Étiquette A++

232

Étiquette A++++

193

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maassluis
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 980 2.600
2021 1.100 2.660
2022 820 2.520
2023 720 2.390
2024 690 2.440

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.880

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.990

Koopwoning

Gaz: 750 • Électricité: 2.730

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.940

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.690

Vrijstaande woning

Gaz: 1.290 • Électricité: 4.400

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 910 • Électricité: 3.920

Activité dans Maassluis (2025)

Handel en HORECA 680
Nijverheid en energie 765
Zakelijke dienstverlening 910
Overheid, onderwijs en zorg 700
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 335
Financiele diensten en onroerendgoed 190
Cultuur, recreatie en overige diensten 415

Nombre total d'établissements: 4.075

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maassluis
Période Délits
jan 2025 112
jan 2026 99
jul 2025 128
jun 2025 123
mei 2025 114
mrt 2025 104
nov 2024 90
nov 2025 89
okt 2024 127
okt 2025 101
sep 2024 80
sep 2025 90

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maassluis.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maassluis

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maassluis?

Maassluis telt in 2026 ongeveer 37.136 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maassluis?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maassluis is in 2025 circa € 345.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maassluis?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maassluis ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maassluis?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.225 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maassluis?

In Maassluis komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 8.396 woningen.

Meer maisons in Maassluis

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.