Aller directement au contenu
Logo de De Keizer makelaars Nieuwegein

Puccinihof 2 A

3438XW Nieuwegein • Utrecht

€ 975.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 21.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 996.350

Prix d'achat /m²: € 3.624

Galerie de photos

Description

Deze bijzondere woning is omstreeks 1906 gebouwd als boerderij aan de Nedereindseweg. In 2017 is het voorhuis en het achterhuis (de deel) gesplitst in twee woonhuizen en heeft het achterhuis het adres aan het Puccinihof gekregen. De Nedereindseweg is een van de oudste woonplekken van Jutphaas. Al in de middeleeuwen werd aan deze weg gewoond en waren er boerderijen. De rijke historie is te zien aan de vele oude woningen die aan de 6 kilometer lange Nedereindseweg zijn gelegen. Ondertussen is de stad Nieuwegein gaan heten en is deze woonplek een onderdeel van de bruisende randstad. Het erf en de woning aan het Puccinihof 2A ademt echter nog steeds de rust van vroeger én je maakt als bewoner van dit bijzondere huis makkelijk gebruik van alle faciliteiten: echt alles is onder handbereik. Bij de splitsing van het voor- en het achterhuis hebben de bewoners natuurlijk voldaan aan alle bouwkundige eisen die de gemeente aan de splitsing verbond. De woning is daarmee helemaal up to date op het vlak van de installaties en isolatie. Bijzonder is dat de woning toen is ingericht en ingedeeld op dubbele bewoning; van alles is er in tweevoud gemaakt: de verwarmingsinstallatie, twee keukens, twee badkamers en meerdere slaapkamers. De indeling is destijds zo gemaakt dat het ook eenvoudig is om om te vormen naar gebruik voor één huishouden. Ideaal dus. De meeste leef- en woonruimte is op de begane grond. Op de verdieping is een bijzonder riante kamer die als praktijkruimte in gebruik is geweest en een meer dan royale bergzolder. Het onderhoud van de woning is goed, de rieten kap is in 2021 (westzijde) en in 2024 (oostzijde) gerenoveerd en gestopt. Indeling: Begane grond: entree, hal en gang, meterkast en technische ruimte met twee CV ketels en de vloerverwarmingsinstallatie. Aan de hal is ook de trap naar de eerste verdieping gelegen. Twee slaapkamers van respectievelijk 17 en 21 m², woonkamer van 51 m² met open keuken. De woonkamer heeft een prachtige lichtinval door de grote ramen met lichtstraat aan de westzijde van de woning. Vanuit de hal is een toegangsdeur naar een tweede gang met de woonunit die in 2003 is gecreëerd. Deze woonunit bestaat uit een mooie woonkamer van 38 m² met open keuken met openslaande deuren en twee dakramen, een toilet, badkamer met inloopdouche en een slaapkamer van 15 m². De woonkamers en de slaapkamer van 15 m² zijn beiden op het westen en de tuin gericht. De grote ramen bieden prachtig zicht op de tuin. Hal met grote badkamer met ligbad, douche, wasmachineaansluiting en dubbele wastafel. Separaat toilet aan de hal. Aan de gang is de toegang naar de inpandige berging van 23 m². De woonkamers en de slaapkamer van 15 m² zijn beiden op het westen en de tuin gericht. Eerste verdieping: Overloop met toilet en bergkast met twee WTW installaties. Toegang naar de bergzolder van 57 m². Deze ruimte is in de oude staat en heeft veel potentie om bij de woonruimte betrokken te worden. Aan de andere zijde van de overloop is de grote, open praktijkruimte van 49 m² met twee dakkapellen en dakramen. Deze ruimte is gedeeltelijk hoog: tot aan de nok en beschikt over een keukenblok in een L-opstelling. De ruimte kan eventueel in meerdere kamers opgedeeld worden en er is een voorbereiding voor de aansluiting van een badkamer. Bijzonderheden: - meer dan riante twee onder een kapwoning; - 269 m² woonoppervlak; - historische woonplek; - oorspronkelijk bouwjaar: 1906; - grote verbouwingsjaren: 2003 (bouw woonunit) en 2017 (splitsing voor- en achterhuis); - de installaties zijn alle nieuw gemaakt in 2017; - dubbele verwarmingsinstallatie met WTW; - ingedeeld voor dubbele bewoning; - eenvoudig om te vormen naar enkele bewoning; - prachtige, rustige locatie; - ligging aan een rustig hofje, zonder doorgaand verkeer; - ruim perceel; - parkeren op eigen terrein; - leven op de begane grond; - riante eerste verdieping; - de woning is grotendeels volledig geïsoleerd; - rietenkap is deels in 2021 en deels in 2024 gerenoveerd en gestopt; - sfeervolle woonruimtes, veel lichtinval. Bekijk alle kenmerken

Prêt immobilier berekenen

€ 975.000

Coûts d'achat (estimés): € 21.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 996.350

3,04%

Annuellement

%

€ 48.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 975.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
269 m²
Superficie du terrain
682 m²
Contenu
1356 m³
Autre espace intérieur
80 m²
Aire de la cour arrière
230 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1906
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
HR-glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Hr (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
14-10-2025
Date de vente
23-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3438

Google Maps

Carte de Nieuwegein

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein

Chiffres de logement et de quartier dans Nieuwegein

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.

Résidents

68.299

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 386.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.759

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nieuwegein
Année Résidents
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nieuwegein
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Niveau d'enseignement

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

12.189

Étiquette A

7.575

Étiquette B

5.217

Étiquette D

2.936

Étiquette A+++

1.724

Étiquette A+

1.603

Étiquette E

734

Étiquette A++

678

Étiquette G

403

Étiquette F

357

Étiquette A++++

186

Étiquette A+++++

12

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nieuwegein
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.810

Huurwoning

Gaz: 280 • Électricité: 2.050

Koopwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.690

Appartement

Gaz: 170 • Électricité: 1.930

Tussenwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.650

Vrijstaande woning

Gaz: 920 • Électricité: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 950 • Électricité: 3.300

Activité dans Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Nombre total d'établissements: 8.500

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nieuwegein
Période Délits
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nieuwegein

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer maisons in Nieuwegein

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.