Ir directamente al contenido
Logotipo de De Keizer makelaars Nieuwegein

Puccinihof 2 A

3438XW Nieuwegein • Utrecht

€ 975.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 21.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 996.350

Precio de compra /m²: € 3.624

Galería de fotos

Descripción

Deze bijzondere woning is omstreeks 1906 gebouwd als boerderij aan de Nedereindseweg. In 2017 is het voorhuis en het achterhuis (de deel) gesplitst in twee woonhuizen en heeft het achterhuis het adres aan het Puccinihof gekregen. De Nedereindseweg is een van de oudste woonplekken van Jutphaas. Al in de middeleeuwen werd aan deze weg gewoond en waren er boerderijen. De rijke historie is te zien aan de vele oude woningen die aan de 6 kilometer lange Nedereindseweg zijn gelegen. Ondertussen is de stad Nieuwegein gaan heten en is deze woonplek een onderdeel van de bruisende randstad. Het erf en de woning aan het Puccinihof 2A ademt echter nog steeds de rust van vroeger én je maakt als bewoner van dit bijzondere huis makkelijk gebruik van alle faciliteiten: echt alles is onder handbereik. Bij de splitsing van het voor- en het achterhuis hebben de bewoners natuurlijk voldaan aan alle bouwkundige eisen die de gemeente aan de splitsing verbond. De woning is daarmee helemaal up to date op het vlak van de installaties en isolatie. Bijzonder is dat de woning toen is ingericht en ingedeeld op dubbele bewoning; van alles is er in tweevoud gemaakt: de verwarmingsinstallatie, twee keukens, twee badkamers en meerdere slaapkamers. De indeling is destijds zo gemaakt dat het ook eenvoudig is om om te vormen naar gebruik voor één huishouden. Ideaal dus. De meeste leef- en woonruimte is op de begane grond. Op de verdieping is een bijzonder riante kamer die als praktijkruimte in gebruik is geweest en een meer dan royale bergzolder. Het onderhoud van de woning is goed, de rieten kap is in 2021 (westzijde) en in 2024 (oostzijde) gerenoveerd en gestopt. Indeling: Begane grond: entree, hal en gang, meterkast en technische ruimte met twee CV ketels en de vloerverwarmingsinstallatie. Aan de hal is ook de trap naar de eerste verdieping gelegen. Twee slaapkamers van respectievelijk 17 en 21 m², woonkamer van 51 m² met open keuken. De woonkamer heeft een prachtige lichtinval door de grote ramen met lichtstraat aan de westzijde van de woning. Vanuit de hal is een toegangsdeur naar een tweede gang met de woonunit die in 2003 is gecreëerd. Deze woonunit bestaat uit een mooie woonkamer van 38 m² met open keuken met openslaande deuren en twee dakramen, een toilet, badkamer met inloopdouche en een slaapkamer van 15 m². De woonkamers en de slaapkamer van 15 m² zijn beiden op het westen en de tuin gericht. De grote ramen bieden prachtig zicht op de tuin. Hal met grote badkamer met ligbad, douche, wasmachineaansluiting en dubbele wastafel. Separaat toilet aan de hal. Aan de gang is de toegang naar de inpandige berging van 23 m². De woonkamers en de slaapkamer van 15 m² zijn beiden op het westen en de tuin gericht. Eerste verdieping: Overloop met toilet en bergkast met twee WTW installaties. Toegang naar de bergzolder van 57 m². Deze ruimte is in de oude staat en heeft veel potentie om bij de woonruimte betrokken te worden. Aan de andere zijde van de overloop is de grote, open praktijkruimte van 49 m² met twee dakkapellen en dakramen. Deze ruimte is gedeeltelijk hoog: tot aan de nok en beschikt over een keukenblok in een L-opstelling. De ruimte kan eventueel in meerdere kamers opgedeeld worden en er is een voorbereiding voor de aansluiting van een badkamer. Bijzonderheden: - meer dan riante twee onder een kapwoning; - 269 m² woonoppervlak; - historische woonplek; - oorspronkelijk bouwjaar: 1906; - grote verbouwingsjaren: 2003 (bouw woonunit) en 2017 (splitsing voor- en achterhuis); - de installaties zijn alle nieuw gemaakt in 2017; - dubbele verwarmingsinstallatie met WTW; - ingedeeld voor dubbele bewoning; - eenvoudig om te vormen naar enkele bewoning; - prachtige, rustige locatie; - ligging aan een rustig hofje, zonder doorgaand verkeer; - ruim perceel; - parkeren op eigen terrein; - leven op de begane grond; - riante eerste verdieping; - de woning is grotendeels volledig geïsoleerd; - rietenkap is deels in 2021 en deels in 2024 gerenoveerd en gestopt; - sfeervolle woonruimtes, veel lichtinval. Bekijk alle kenmerken

Hipoteca berekenen

€ 975.000

Coste del comprador (estimado): € 21.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 996.350

3,04%

Anualmente

%

€ 48.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 975.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
269 m²
Área del lote
682 m²
Contenido
1356 m³
Otra zona interior
80 m²
Área del jardín trasero
230 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1906
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
HR-glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Hr (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
14-10-2025
Fecha de venta
23-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3438

Mapas de Google

Mapa de Nieuwegein

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Nieuwegein

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nieuwegein

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuwegein. En 2026 había 68.299 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 386.000.

Inhabitantes

68.299

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 386.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.759

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nieuwegein
Año Inhabitantes
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nieuwegein
Año Promedio WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Nivel académico

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

12.189

Etiqueta A

7.575

Etiqueta B

5.217

Etiqueta D

2.936

Etiqueta A+++

1.724

Etiqueta A+

1.603

Etiqueta E

734

Etiqueta A++

678

Etiqueta G

403

Etiqueta F

357

Etiqueta A++++

186

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nieuwegein
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 610 • Electricidad: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Electricidad: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Electricidad: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricidad: 3.300

Actividad empresarial en Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Número total de establecimientos empresariales: 8.500

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nieuwegein
Periodo Delitos
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuwegein.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nieuwegein

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer viviendas in Nieuwegein

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.