Aller directement au contenu
Logo de VMK Makelaars & Taxateurs

Boomgaardpad 29

3257KA Ooltgensplaat • Zuid-Holland

Disponible

€ 568.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.210

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.360) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 581.210

Prix d'achat /m²: € 5.117

Galerie de photos

Description

Karakteristieke jaren ’30 2-onder-1-kapwoning gelegen op een fantastisch perceel van maar liefst 1.190 m² eigen grond. Deze sfeervolle woning ademt charme en authenticiteit en beschikt onder meer over 4 slaapkamers op de eerste verdieping, een badkamer en slaap-/werkkamer op de begane grond en een ruime schuur met bergzolder in de ca. 60 meter diepe achtertuin. GLOBALE INDELING Begane grond: entree/hal, woonkamer, woonkeuken, hal, toilet, badkamer en slaap-/werkkamer. Eerste verdieping: overloop, toilet en 4 slaapkamers. Tweede verdieping: bergzolder. WELKOM BINNEN Entree/hal met meterkast (glasvezel), trapopgang, kelderkast en toegang tot de woonkamer en de woonkeuken. De sfeervolle woonkamer is aan de voorzijde gelegen en hier springen het fraaie balkenplafond en de karakteristieke glas-in-loodbovenramen direct in het oog. Daarnaast is er een aansluiting voor een houtkachel en loop je zo de mooie woonkeuken in. De gezellige woonkeuken is in 2022 vernieuwd en uitgevoerd met een wandopstelling voorzien van een vaatwasser, 5-pits gaskookplaat en afzuigkap. Daarnaast is er een extra wandopstelling met combi-oven en koelkast. Via de openslaande deuren loop je zo de diepe achtertuin in. Vanuit de keuken is er ook toegang tot de achterhal met vaste kast, waar zich de Remeha cv-ketel en de aansluitingen voor de wasapparatuur bevinden. Tevens bereik je vanuit hier het toilet, de moderne badkamer, de slaap-/werkkamer en de achtertuin. De badkamer is in 2020 gemoderniseerd en uitgevoerd met een ligbad, inloopdouche, lichtkoepel en een wastafelmeubel. De begane grond is, met uitzondering van de hal, voorzien van vloerverwarming. De vloer in de hal en woonkeuken is afgewerkt met plavuizen en in de woonkamer ligt een massief houten vloer. Eerste verdieping Overloop met modern toilet, airconditioning en toegang tot 4 slaapkamers met dakkapel. Tweede verdieping Via een vlizotrap bereik je de praktische bergzolder met 2 dakramen. BUITEN De achtertuin is maar liefst ca. 60 meter diep en biedt een heerlijke combinatie van ruimte, groen en privacy. De tuin is ingericht met twee gezellige overkappingen, sierbestrating, een groot gazon, verschillende terrassen en een moestuin. Daarnaast is er ook een ruime schuur met betonnen vloer, stenen borstwering en een praktische bergzolder met een stahoogte van ca. 2,20 meter. De schuur heeft een vloeroppervlakte van ca. 24 m² op de begane grond. EXTRA INFORMATIE - woning heeft een gebruiksoppervlakte van ca. 111 m² en een inhoud van ca. 409 m³; - plafond van de eerste verdieping is geïsoleerd; - spouwmuur is in 2021 geïsoleerd met glaswol; - 2024 kozijnen aan de buitenzijde geschilderd; - oplevering is in overleg. NVM-aankoopmakelaar Neem je eigen NVM-aankoopmakelaar mee voor advies bij de aankoop van je nieuwe woning in Ooltgensplaat, gemeente Goeree-Overflakkee. Eigen huis Is je eigen huis nog niet verkocht? Ralph of Barend komt graag vrijblijvend bij je langs voor een oriënterend verkoopgesprek onder het genot van een kopje koffie. Laat je verrassen door hun aanstekelijke enthousiasme, persoonlijke aanpak en kennis van de lokale woningmarkt. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Disclaimer Deze informatie is met zorg samengesteld door VMK Makelaars & Taxateurs. Aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. VMK Makelaars & Taxateurs aanvaardt geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of verouderde informatie. Maten, oppervlakten en overige gegevens zijn indicatief. De (potentiële) koper wordt uitgenodigd de informatie zelfstandig te (laten) verifiëren. Plattegronden en foto’s zijn illustratief en kunnen afwijken van de feitelijke situatie.

Prêt immobilier berekenen

€ 568.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.210

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.360) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 581.210

3,04%

Annuellement

%

€ 28.400

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 568.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
111 m²
Superficie du terrain
1190 m²
Contenu
409 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
39 m²
Espace de stockage externe
45 m²
Aire de la cour arrière
1 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1936
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha CW5 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
16-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3257

Google Maps

Ooltgensplaat sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Ooltgensplaat

Chiffres de logement et de quartier dans Ooltgensplaat

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ooltgensplaat. En 2025 étaient 2.730 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 309.000.

Résidents

2.730

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 309.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

86

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ooltgensplaat
Année Résidents
2021 2.655
2022 2.710
2023 2.715
2024 2.685
2025 2.730

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ooltgensplaat
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 216.000
2022 EUR 241.000
2023 EUR 289.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 309.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 625 0-15: 400 15-25: 310 25-45: 610 45-65: 790

Niveau d'enseignement

Hoger

440

Praktisch

670

Middelbaar

930

Origine des habitants (2025)

Europa

160

Nederland

2.425

Buiten Europa

150

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 247
Appartementen 77
Tussenwoningen 378
Vrijstaande woningen 247
Twee-onder-één-kap woningen 203

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 122
1900 tot 1925 180
1925 tot 1950 151
1950 tot 1970 217
1970 tot 1980 297
1980 tot 1990 74
1990 tot 2000 256
2000 tot 2010 96
2010 tot 2020 61
2020 en later 128

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

309

Étiquette B

270

Étiquette C

213

Étiquette G

188

Étiquette D

148

Étiquette F

148

Étiquette E

97

Étiquette A+

25

Étiquette A+++

14

Étiquette A++

2

Étiquette A++++

2

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ooltgensplaat
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.280 2.960
2021 1.440 3.060
2022 1.080 2.850
2023 920 2.680
2024 890 2.780

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.440

Huurwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.070

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 3.010

Appartement

Gaz: 700 • Électricité: 1.980

Tussenwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.270

Vrijstaande woning

Gaz: 1.200 • Électricité: 3.750

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 920 • Électricité: 2.710

Activité dans Ooltgensplaat (2025)

Handel en HORECA 50
Nijverheid en energie 70
Zakelijke dienstverlening 85
Overheid, onderwijs en zorg 45
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 35

Nombre total d'établissements: 360

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ooltgensplaat
Période Délits
jan 2025 15
jan 2026 8
jul 2025 11
jun 2025 1
mei 2025 4
mrt 2025 6
nov 2024 7
nov 2025 9
okt 2024 6
okt 2025 7
sep 2024 3
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ooltgensplaat.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ooltgensplaat

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ooltgensplaat?

Ooltgensplaat telt in 2025 ongeveer 2.730 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ooltgensplaat?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ooltgensplaat is in 2025 circa € 309.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ooltgensplaat?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ooltgensplaat ligt rond € 36.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ooltgensplaat?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 86 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ooltgensplaat?

In Ooltgensplaat komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 378 woningen.

Meer maisons in Ooltgensplaat

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.