Aller directement au contenu
Logo de Ludenhoff makelaars & taxateurs o.g. Utrecht

Balistraat 85

3531PV Utrecht • Utrecht

Vendu

€ 175.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 5.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 180.350

Prix d'achat /m²: € 5.303

Galerie de photos

Description

DE OPLOSSING VOOR STARTERS/STUDENTEN OP DE WONINGMARKT !!! *Let op, op deze woning is geen hypotheekvestiging mogelijk* Welkom op de Balistraat 85. Een van de leukste en levendigste straatjes in Lombok. Hier woon je rustig en comfortabel, maar toch met alle levendigheid van de stad binnen handbereik. Deze starters woning, gelegen op de eerste woonlaag is handig ingedeeld waardoor zowel een gezellige woonkamer met open keuken is gerealiseerd als een aparte slaapkamer. De ligging is ideaal. Op loopafstand vind je Utrecht Centraal en de binnenstad. Ook voor je dagelijkse gemak zit je hier perfect: om de hoek zijn volop koffietentjes, eetcafés en lokale groente- en fruitstalletjes te vinden. Bovendien zijn diverse uitvalswegen goed bereikbaar, waardoor je snel onderweg bent. De woning: Vanuit de entree/hal van de woning heeft u toegang tot de ruime slaapkamer (9,6m2) welke voorzien is van een ruime kledingkast. In de hal bevindt zich ook een aparte kast met aansluiting voor wasmachine/droger welke ook functioneert als bergruimte. Bij binnenkomst in de entree/hal bevindt zich aan de rechter kant de toegang tot de badkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel, wastafel meubel als toilet. Aan het einde van de entree/hal bevindt zich de woonkamer. De woonkamer met open keuken is op verscheidende, gezellige manier in te richten. Zodat je deze ruimte perfect kan gebruiken voor verscheidende doeleinden. Of dit nou een avondje studeren is of een gezellig met vrienden en/of familie is. Bijzonderheden: - Betreft woonvereniging voor nadere uitleg zie hieronder. - Bouwjaar circa 1910. - Woonoppervlakte 33m2, inhoud 82,83m3 - De woning is voorzien van dubbel glas. - Blokverwarming middels CV-combiketel - De woning wordt zonder energielabel opgeleverd. - De servicekosten, gemeentelijke belastingen, reinigingsrecht, internet, tv, opstalverzekering, reservering voor onderhoud als gas, water en elektra bedragen totaal € 209,- per maand. - De woning is, gedeeltelijk, voorzien van houten kozijnen en kunststof met houtmotief. - Notariskeuze t.w. Van Limburg Stirum Notarissen te Hilversum - Eeuwigdurend afgekochte erfpacht. HET JURIDISCH KADER Wanneer u tot de koop van deze studio overgaat, gaat u een overeenkomst sluiten met betrekking tot het exclusieve gebruik van een gedeelte (studio) van een woonhuis. In het onderstaande zal het juridisch kader van de woonvereniging worden geschetst. Woonvereniging Er is een woonvereniging opgericht welke eigenaar is van het gebouw. In de statuten van de woonvereniging staat beschreven aan welke regels de woonvereniging en haar leden zich moeten houden. Indien u lid wordt van een dergelijke woonvereniging, krijgt u door uw lidmaatschap het recht op het exclusieve gebruik van een gedeelte van het gebouw alsmede het recht op het gezamenlijk gebruik van een aantal faciliteiten binnen het woonhuis, zoals c.v. ketel, verkeersruimten etc. U wordt lid van de woonvereniging door middel van toetreding. Deze toetreding vindt plaats op een in een overeenkomst nader bepaalde datum. Op deze datum zult u bij de notaris een akte tekenen waarin onder meer toetreding wordt vastgelegd samen met de omschrijving van het gebruik van dat gedeelte van het woonhuis waarop het lidmaatschap recht geeft. Daarnaast wordt in deze akte vastgelegd welke prijs (inleggeld) u voor het gebruik van het appartement betaald. Indien u in de loop der tijd op zoek gaat naar andere woonruimte, treedt u uit de woonvereniging en kunt u met een nieuw lid een overeenkomst sluiten waarin u afspreekt voor welke prijs (inleggeld) het nieuwe lid tot de woonvereniging mag toetreden. Dit inleggeld wordt bij de toetreding van het nieuwe lid aan u uitgekeerd. Voor de toetreding van een nieuw lid is toestemming nodig van de woonvereniging en haar leden Interesse in deze woning? Neem uw eigen NVM aankoopmakelaar mee. (deze aanbieding is vrijblijvend, er kunnen geen rechten aan ontleend worden).

Prêt immobilier berekenen

€ 175.000

Coûts d'achat (estimés): € 5.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 180.350

2,78%

Annuellement

%

€ 8.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 175.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
33 m²
Contenu
83 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
1910
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Bosch HRC 35 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
G

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
12-06-2025
Date de vente
02-07-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3531

Google Maps

Voir Utrecht sur la carte

Explorez Utrecht et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Utrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Utrecht. En 2025 étaient 325.510 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 474.416.

Résidents

325.510

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 474.416

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.255

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

25.985

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Utrecht
Année Résidents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Utrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Niveau d'enseignement

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origine des habitants (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

47.799

Étiquette C

25.699

Étiquette B

17.523

Étiquette D

13.066

Étiquette F

12.655

Étiquette G

11.728

Étiquette E

11.306

Étiquette A+

9.677

Étiquette A++

5.013

Étiquette A+++

4.232

Étiquette A++++

725

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Utrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 791 • Électricité: 2.601

Huurwoning

Gaz: 421 • Électricité: 1.821

Koopwoning

Gaz: 587 • Électricité: 2.316

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.361

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 898 • Électricité: 3.142

Activité dans Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Nombre total d'établissements: 55.750

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Utrecht
Période Délits
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Utrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Utrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer maisons in Utrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.