Aller directement au contenu
Logo de Ditters - Veenendaal

De Savornin Lohmanstraat 76

3904AT Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 499.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 510.830

Prix d'achat /m²: € 4.663

Galerie de photos

Description

Zoek jij een zeer goed onderhouden uitgebouwde en karakteristieke jaren '30 twee-onder-een-kapwoning met o.a. 107 m² woonoppervlakte en 4 slaapkamers? Heb jij geen zin om te klussen en wil je graag een comfortabele en goed uitgeruste gezinswoning met een fraaie leef-/woonkeuken, diepe en zonnige tuin op het westen en een serre met volop leefruimte? Vind jij comfort belangrijk en staat energielabel B, vloerverwarming, airco’s en zonnepanelen hoog op jouw wensenlijstje? Dan is deze woning aan De Savornin Logmanstraat 76 echt iets voor jou! Belangrijkste kenmerken: - Parkeren op eigen terrein met afsluitbare- en elektrische toegangspoort (ingang via Bart Poesiasstraat/Bruïneplein) - Vrij uitzicht aan de voorzijde - Energielabel B - Op loopafstand van wijkwinkelcentrum Bruïneplein - Diepe en zonnige tuin op het westen Ligging De woning ligt in een fijne woonomgeving in Veenendaal, op korte afstand van het centrum. Station Veenendaal Centrum bereik je binnen enkele minuten fietsen. Scholen, kinderopvang en een speeltuintje liggen in de directe omgeving. Met de auto ben je binnen circa 10 minuten op de A12, waardoor steden als Utrecht en Arnhem goed bereikbaar zijn. Een prettige combinatie van wonen dichtbij voorzieningen en goede bereikbaarheid. Indeling Begane grond Via de entree kom je in de hal met toegang tot de woonkamer en de trap naar de eerste verdieping. De woonkamer is licht en warm van uitstraling, met ruimte voor een comfortabele zithoek en eventueel een speelhoek voor kinderen. De begane grond is voorzien van vloerverwarming en in de woonkamer is een airco aanwezig voor zowel koeling als verwarming. De woonkamer loopt over in de moderne woonkeuken, wat zorgt voor een open en gezellige leefruimte. De keuken is ruim opgezet en beschikt over een kookeiland met gasfornuis, spoelbak en vaatwasser. Het eiland biedt ruimte voor barkrukken, ideaal om samen te genieten van een kop koffie of een borrelmoment. De afzuiging is strak verwerkt in het plafond. Daarnaast is er een nis met extra werkblad en kastruimte, perfect als koffiehoek. De combi-oven en extra kastruimte zijn in de wand verwerkt, wat zorgt voor een efficiënte indeling. Vanuit de keuken loop je direct de tuin in. Aangrenzend aan de keuken ligt de hal met het toilet en de badkamer. Ook vanuit deze hal is er een deur naar de tuin. De badkamer, met een oppervlakte van circa 6 m², bevindt zich op de begane grond en is modern uitgevoerd. Deze ruimte is uitgerust met een ligbad, een inloopdouche en een wastafel met meubel. De ligging op de begane grond is bijzonder praktisch, vooral voor gezinnen met jonge kinderen. Eerste verdieping Via de trap in vanuit de entree kom je op de eerste verdieping met drie slaapkamers. De grootste slaapkamer van circa 11 m² voelt ruim aan door de lichtinval en beschikt over zowel een open inbouwkast als een gesloten kast. Daarnaast is deze kamer voorzien van een wastafel, wat extra praktisch is aangezien de badkamer zich op de begane grond bevindt. De tweede slaapkamer ligt aan de voorzijde en is voorzien van een dakkapel, waardoor de ruimte optimaal benut wordt. Ook hier is een inbouwkast aanwezig. De derde slaapkamer van circa 6 m² is flexibel te gebruiken als slaap-, werk- of kleedkamer. Tweede verdieping Via de overloop kom je op de zolderverdieping, een verrassend veelzijdige ruimte. Dankzij de dakkapel valt er veel natuurlijk licht naar binnen, wat zorgt voor een aangenaam en ruimtelijk gevoel. Bovendien is er een airconditioning aanwezig die zowel kan koelen als verwarmen, waardoor het hier het hele jaar door comfortabel is. De ingebouwde kastruimte biedt extra opberggemak en maakt deze verdieping ideaal voor diverse doeleinden: denk aan een vierde slaapkamer of een rustige thuiswerkplek. Buitenruimte De tuin is op meerdere manieren toegankelijk: via de keuken, via de hal, via de poort aan de voorzijde en via de carport aan de achterzijde. Een absolute eyecatcher is de serre van circa 18 m², direct aan de woning. Deze strak afgewerkte ruimte is perfect om het hele jaar door te ontspannen. Achter in de tuin bevindt zich een berging met vliering, ideaal voor extra opslag en het stallen van fietsen. De carport biedt de mogelijkheid om de auto overdekt op eigen terrein te parkeren. Ondanks de serre, berging en carport blijft er voldoende tuin over voor zitplekken en speelruimte voor kinderen. Kenmerken op een rij: - Moderne woonkeuken met stijlvol kookeiland - Twee dakkapellen voor extra licht en ruimte - Royale serre van circa 18 m² - Praktische carport en berging met vliering - Vloerverwarming op de begane grond - Airco in de woonkamer en op zolder (2025) - Voorzien van 8 zonnepanelen - Bouwjaar 1935 - Energielabel B - Dak-, muur- en vloerisolatie - HR-glas gedeeltelijk Koopovereenkomst Bij de verkoop zal een standaard NVM-koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen ouder dan 20 jaar worden de volgende clausules opgenomen: - Asbestclausule - Ouderdomsclausule Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 499.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 510.830

3,04%

Annuellement

%

€ 24.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 499.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
107 m²
Superficie du terrain
291 m²
Contenu
387 m³
Autre espace intérieur
18 m²
Espace de stockage externe
26 m²
Aire de la cour arrière
172 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1935
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
ATAG (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaand kunststof
Parkieren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Carport, garage mogelijk en parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
20-01-2026
Date de vente
02-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3904

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.