Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Zoek jij een zeer goed onderhouden uitgebouwde en karakteristieke jaren '30 twee-onder-een-kapwoning met o.a. 107 m² woonoppervlakte en 4 slaapkamers? Heb jij geen zin om te klussen en wil je graag een comfortabele en goed uitgeruste gezinswoning met een fraaie leef-/woonkeuken, diepe en zonnige tuin op het westen en een serre met volop leefruimte? Vind jij comfort belangrijk en staat energielabel B, vloerverwarming, airco’s en zonnepanelen hoog op jouw wensenlijstje? Dan is deze woning aan De Savornin Logmanstraat 76 echt iets voor jou! Belangrijkste kenmerken: - Parkeren op eigen terrein met afsluitbare- en elektrische toegangspoort (ingang via Bart Poesiasstraat/Bruïneplein) - Vrij uitzicht aan de voorzijde - Energielabel B - Op loopafstand van wijkwinkelcentrum Bruïneplein - Diepe en zonnige tuin op het westen Ligging De woning ligt in een fijne woonomgeving in Veenendaal, op korte afstand van het centrum. Station Veenendaal Centrum bereik je binnen enkele minuten fietsen. Scholen, kinderopvang en een speeltuintje liggen in de directe omgeving. Met de auto ben je binnen circa 10 minuten op de A12, waardoor steden als Utrecht en Arnhem goed bereikbaar zijn. Een prettige combinatie van wonen dichtbij voorzieningen en goede bereikbaarheid. Indeling Begane grond Via de entree kom je in de hal met toegang tot de woonkamer en de trap naar de eerste verdieping. De woonkamer is licht en warm van uitstraling, met ruimte voor een comfortabele zithoek en eventueel een speelhoek voor kinderen. De begane grond is voorzien van vloerverwarming en in de woonkamer is een airco aanwezig voor zowel koeling als verwarming. De woonkamer loopt over in de moderne woonkeuken, wat zorgt voor een open en gezellige leefruimte. De keuken is ruim opgezet en beschikt over een kookeiland met gasfornuis, spoelbak en vaatwasser. Het eiland biedt ruimte voor barkrukken, ideaal om samen te genieten van een kop koffie of een borrelmoment. De afzuiging is strak verwerkt in het plafond. Daarnaast is er een nis met extra werkblad en kastruimte, perfect als koffiehoek. De combi-oven en extra kastruimte zijn in de wand verwerkt, wat zorgt voor een efficiënte indeling. Vanuit de keuken loop je direct de tuin in. Aangrenzend aan de keuken ligt de hal met het toilet en de badkamer. Ook vanuit deze hal is er een deur naar de tuin. De badkamer, met een oppervlakte van circa 6 m², bevindt zich op de begane grond en is modern uitgevoerd. Deze ruimte is uitgerust met een ligbad, een inloopdouche en een wastafel met meubel. De ligging op de begane grond is bijzonder praktisch, vooral voor gezinnen met jonge kinderen. Eerste verdieping Via de trap in vanuit de entree kom je op de eerste verdieping met drie slaapkamers. De grootste slaapkamer van circa 11 m² voelt ruim aan door de lichtinval en beschikt over zowel een open inbouwkast als een gesloten kast. Daarnaast is deze kamer voorzien van een wastafel, wat extra praktisch is aangezien de badkamer zich op de begane grond bevindt. De tweede slaapkamer ligt aan de voorzijde en is voorzien van een dakkapel, waardoor de ruimte optimaal benut wordt. Ook hier is een inbouwkast aanwezig. De derde slaapkamer van circa 6 m² is flexibel te gebruiken als slaap-, werk- of kleedkamer. Tweede verdieping Via de overloop kom je op de zolderverdieping, een verrassend veelzijdige ruimte. Dankzij de dakkapel valt er veel natuurlijk licht naar binnen, wat zorgt voor een aangenaam en ruimtelijk gevoel. Bovendien is er een airconditioning aanwezig die zowel kan koelen als verwarmen, waardoor het hier het hele jaar door comfortabel is. De ingebouwde kastruimte biedt extra opberggemak en maakt deze verdieping ideaal voor diverse doeleinden: denk aan een vierde slaapkamer of een rustige thuiswerkplek. Buitenruimte De tuin is op meerdere manieren toegankelijk: via de keuken, via de hal, via de poort aan de voorzijde en via de carport aan de achterzijde. Een absolute eyecatcher is de serre van circa 18 m², direct aan de woning. Deze strak afgewerkte ruimte is perfect om het hele jaar door te ontspannen. Achter in de tuin bevindt zich een berging met vliering, ideaal voor extra opslag en het stallen van fietsen. De carport biedt de mogelijkheid om de auto overdekt op eigen terrein te parkeren. Ondanks de serre, berging en carport blijft er voldoende tuin over voor zitplekken en speelruimte voor kinderen. Kenmerken op een rij: - Moderne woonkeuken met stijlvol kookeiland - Twee dakkapellen voor extra licht en ruimte - Royale serre van circa 18 m² - Praktische carport en berging met vliering - Vloerverwarming op de begane grond - Airco in de woonkamer en op zolder (2025) - Voorzien van 8 zonnepanelen - Bouwjaar 1935 - Energielabel B - Dak-, muur- en vloerisolatie - HR-glas gedeeltelijk Koopovereenkomst Bij de verkoop zal een standaard NVM-koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen ouder dan 20 jaar worden de volgende clausules opgenomen: - Asbestclausule - Ouderdomsclausule Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving
€ 499.000
Coste del comprador (estimado): € 11.830
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 510.830
3,04%
Anualmente
€ 24.950
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.
Inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3903CT Veenendaal
€ 499.500 k.k.
€ 4.420/m²
3901GD Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 3.975/m²
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²