Aller directement au contenu
Logo de Jan Zegers Makelaardij B.V.

De Savornin Lohmanstraat 87

3904AP Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 310.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 318.050

Prix d'achat /m²: € 4.492

Galerie de photos

De Savornin Lohmanstraat 87 Veenendaal
Photo 43

Description

Ben je op zoek naar een leuk klusproject en heb je het in je om een jaren ’30 woning helemaal naar smaak in te richten en te verbouwen? Ben je op zoek naar dat ene huis waar je je uit kan leven en waar je kan genieten van een ruime tuin van liefst 33 meter diep? Dan ben je van harte welkom op De Savornin Lohmanstraat 87! Je moet er even goed doorheen kunnen kijken, maar deze leuke 'twee onder één kapper' op De Savornin Lohmanstraat heeft enorm veel potentie. Met het realiseren van een nieuwe uitbouw en een verbouwing in huis creëer je als nieuwe bewoners een hoop extra ruimte. De woning is nu 69 vierkante meter groot (excl. 8 m² zolderruimte) en ligt op een perceel van liefst 260 vierkante meter. Genoeg ruimte voor een ruime tuin met veranda, een speelplek voor de kinderen of voor opstallen voor iemand met een eigen bedrijf. We heten je van harte welkom in deze karakteristieke wijk, waar je allerlei prachtige jaren ’30 woningen tegenkomt. Allemaal gebouwd op een ruim perceel en allemaal voorzien van dezelfde karakteristieke sfeer. De woning ligt in Veenendaal-Zuid, een knusse wijk waar je dichtbij het Dr. Slotemaker de Bruïneplein woont. Begane grond We komen binnen in een ‘echte’ hal. Eentje die jaren ’30 uitstraalt. De woonkamer en de eetkamer zitten volgens goed gebruik los van elkaar, maar door dit bij elkaar te betrekken kan je hier een hele sfeervolle en ruime woonkamer creëren. De keuken en de badkamer bevinden zich in de aanbouw. Hier heb je genoeg ruimte om een nieuwe keuken te plaatsen, maar je kan ook ervoor kiezen om een nieuwe aanbouw neer te zetten, waarbij je de woonkamer, keuken en badkamer vergroot en je al jouw plannen voor een heerlijk ruime woonkamer met leefkeuken kan realiseren. 4 slaapkamers De woning heeft 4 slaapkamers. Drie op de eerste verdieping en eentje op zolder. De drie slaapkamers op de eerste verdieping zijn 7 m², 7 m² en 4 m² groot. Verschillende buren hebben hier van de 2 achterste slaapkamers (een van 7 m² en eentje van 4 m²) 1 grote slaapkamer gemaakt. Ook zou je de slaapkamers nog iets kunnen vergroten door een deel van de overloop erbij te betrekken. Op zolder komen we een ruime slaapkamer tegen. Deze is zo’n 8 m² groot en biedt, zeker na een renovatie, enorm veel mogelijkheden. Met een mooie afwerking en een dakkapel kan je er een prachtige slaap/woonzolder van maken. Het buitenleven De tuin is er eentje die je lang bijblijft. De achtertuin is maar liefst 33 meter lang en 6 meter breed. Momenteel staan er 2 opstallen die dienen als berging, maar er zijn genoeg mogelijkheden voor een ruime tuin die je naar eigen inzicht kan inrichten. Wat te denken van een lange tuin met meerdere terrassen of met speeltoestellen voor de kinderen, met aan het eind een heerlijke veranda? Of een grote bergruimte achterin de tuin voor de spullen van jouw bedrijf? De achtertuin heeft samen met de achtertuin van de buren een gedeelde stalen harmonicadeur, waardoor je gemakkelijk grotere spullen naar achter in de tuin kan brengen. Heb jij de potentie om door de huidige staat en uitstraling heen te kijken, ben je handig en deins je niet terug voor een grondige verbouwing? Dan ben je op De Savornin Lohmanstraat 87 aan het juiste adres. Maak snel een afspraak! Bijzonderheden: - 2-onder-1 kap woning - Jaren ’30 stijl - Moet het nodige aan gebeuren - Kan gemaakt worden zoals jij dat wilt - Bouwjaar 1935 - Zonnige tuin van 33 meter lang - In de wijk Veenendaal-Zuid - Dichtbij de (basis)scholen - Dichtbij Station Veenendaal Centrum - Dichtbij het Dr. Slotemaker de Bruïneplein en de supermarkten Deze jaren ’30 woning op De Savornin Lohmanstraat 87 is zeker een bezichtiging waard. Kom gewoon eens kijken en kijk rustig naar de mogelijkheden. Neem vandaag nog contact op met Jan Zegers Hypotheken & Makelaardij en plan een bezichtiging in. Gewenste levertermijn woning: Heb je zin in deze uitdaging en komen we tot overeenstemming? De overdracht van de woning kan (in overleg) op korte termijn plaatsvinden. De woning wordt verkocht door erfgenamen, derhalve zullen wij een ‘As is, where is’ clausule (*) opnemen in de koopovereenkomst. * Een ‘As is, where is’ clausule houdt in dat de woning wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt. De koper ervaart de woning met alle plussen en minnen die de woning bevat. De informatie betreffende deze woning is door ons en onze partners zorgvuldig samengesteld. De door ons opgegeven informatie is slechts informatief van aard en aan deze ingevoerde teksten en gegevens zijn geen rechten te ontlenen.

Prêt immobilier berekenen

€ 310.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 318.050

2,78%

Annuellement

%

€ 15.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 310.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
69 m²
Superficie du terrain
260 m²
Contenu
288 m³
Autre espace intérieur
8 m²
Espace de stockage externe
33 m²
Aire de la cour arrière
198 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1935
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Label\u00e9nergie
G

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
24-06-2025
Date de vente
11-09-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3904

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.