Aller directement au contenu
Logo de VC Makelaars

Hebe Kohlbruggepark 7

3907DE Veenendaal • Utrecht

Sous réserve

€ 665.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 680.150

Prix d'achat /m²: € 4.716

Galerie de photos

Description

Deze prachtige uitbouwde hoekwoning met garage/berging (en oprit) wordt na verwachting opgeleverd begin Q3 2026. Een unieke kans als je op zoek bent naar nieuwbouw, maar niet te lang meer wilt wachten. De woning heeft een perceel van ca. 259 m² groot en een woonoppervlakte van ca. 141 m². Het is de perfecte basis om met jouw keuzes de woning verder af te bouwen en in te richten. Ook de ligging is prachtig, aan het riante park, midden in de wijk Groenpoort (Veenendaal-Oost). De wijk is kindvriendelijk en heeft vele voorzieningen op fietsafstand. Scholen, sportaccommodaties, natuur en het winkelhart van Veenendaal. Binnen een paar minuten bereik je de Rondweg, de A-12 en NS-treinstation Veenendaal-De Klomp. Informeer naar de mogelijkheden en woon nog voor de kerst in jouw droomwoning! Indeling We komen binnen via de entree in de ontvangsthal. Vanaf hier vinden we doorgang naar de toiletruimte en woonkamer. Tevens treffen we hier de meterkast. Als we doorlopen naar de woonkamer dan valt direct op dat deze zich ervoor leent om afgescheiden te worden van de riante keuken middels en-suite deuren. Dan creëer je je oase van rust, de perfecte plek om dan even te lezen of ontspannen TV te kijken. Vanuit de woonkamer is er ook mooi zicht op het voor de woning gelegen park. De woonkeuken is bijzonder ruim en bevind zich aan de tuinzijde. Dit wordt ongetwijfeld het levendige hart van de woning waar mooie diners, spelletjesavonden en borrels kunnen plaatsvinden. Wat een fijne ruimte! Eerste verdieping Op de eerste verdieping is het de overloop die ons brengt naar de volgende vertrekken: Slaapkamer I tevens de masterbedroom, gelegen aan de voorzijde van de woning. De badkamer, inpandig en voorzien van basis sanitair. Slaapkamer II en III, beide gelegen aan de achterzijde. Tweede verdieping De open zolderverdieping (tweede verdieping), is naar eigen smaak/inzicht in te delen. Fijn is al wel de aanwezigheid van een gevelraam en twee dakramen. Bijzonderheden • Bouwjaar 2026; • Energielabel (voorlopig) A+++; • De woning beschikt over 141 m² woonoppervlakte; • In de basis zijn er drie slaapkamers gerealiseerd, met volop mogelijkheden om een vierde en zelfs vijfde slaapkamer te creëren. • De woning is reeds 2,4 m¹ uitgebouwd; • De garage/berging meet ca. 17 m²; • De woning is aan de voorzijde vrij gelegen met uitzicht op een groenstrook; • Het betreft een houtskeletbouw prefab woning, gebouwd door de onderneming BAM wonen; • De woning kan worden notarieel worden overgedragen na het moment van oplevering aan de huidige kopers; • Warmwater en verwarming/koeling middels DEVOG (begane grond) en elektrische radiatoren op de eerste verdieping.; • Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkoop tekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie. Hebben wij jouw interesse gewekt? Wij snappen het! Plan daarom snel uw bezoek met een van onze makelaars.

Prêt immobilier berekenen

€ 665.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 680.150

3,04%

Annuellement

%

€ 33.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 665.000 k.k.
Statut
Sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
141 m²
Superficie du terrain
259 m²
Contenu
576 m³
Autre espace intérieur
17 m²
Aire de la cour arrière
69 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2026
Mode de construction
Nieuwbouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Elektrische verwarming en stadsverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
A+++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
30-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3907

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.