Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Bent u op zoek naar een goed onderhouden TUSSENWONING in een rustige woonwijk? Dan is Prunus 23 wellicht wat voor u! De woning is netjes afgewerkt en met energielabel A helemaal klaar voor de toekomst. Zo beschikt de woning over goede isolatie, kunststof kozijnen (2023) met HR++ glas op de alle verdiepingen en 15 zonnepanelen. Binnenshuis treft u een gezellige woonkamer, een open keuken, vier volwaardige slaapkamers en een moderne badkamer. Aan de voorzijde beschikt de woning over een stenen BERGING en EIGEN PARKEERPLAATS. De achtertuin met VERANDA en tweede berging is verzorgd en onderhoudsvriendelijk aangelegd, waardoor u hier vooral heerlijk kunt genieten van het buitenleven. De ligging is bijzonder prettig: in een rustige woonomgeving in Veenendaal-Zuidoost, met diverse (basis)scholen, speelvoorzieningen, sportaccommodaties en het winkelcentrum op korte afstand. Bent u enthousiast geworden? Kom deze fijne woning dan zelf ervaren tijdens een bezichtiging! Bouwjaar: 1982. Perceel: 155 m². Woonoppervlakte: 103 m². Energielabel: A. Indeling: Begane grond: via de voortuin, die in 2022 opnieuw is bestraat, bereiken we de entree van de woning. De voortuin is ingericht als auto-opstelplaats, waardoor u altijd beschikt over een eigen parkeerplek. Ook is er een kabelvoorbereiding aanwezig voor het opladen van een elektrische auto. Aan de voorzijde bevindt zich de stenen berging (ca. 5 m²), voorzien van elektra en een praktische bergvliering. Direct bij de woning ligt een border met groene beplanting en het voorraam is voorzien van een elektrisch uitvalscherm tegen de zon. We komen binnen in de ontvangsthal waar de meterkast (12 groepen), toiletruimte en trapopgang zijn ondergebracht. De toiletruimte is geheel betegeld met lichte wandtegels en antracietkleurige plavuizen en voorzien van een toilet en fonteintje. De antracietkleurige plavuizen zijn doorgelegd over de gehele begane grond, die is voorzien van comfortabele vloerverwarming. Via een glaspaneeldeur bereiken we de woonkamer met open keuken. De woonkamer is aan de tuinzijde gesitueerd en biedt volop ruimte voor een gezellige zithoek. In het midden bevindt zich een praktische trapkast. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de open keuken in een L-vormige opstelling met taupekleurige fronten en een Corian aanrechtblad. De keuken is voorzien van een 5-pits gasfornuis met oven, koelkast met vrieslades (2026), vaatwasser, Quooker en een spoelbak met schredder. Ook beschikt de keuken over een praktische hoekcarrousel voor extra bergruimte en sfeervolle inbouwspots in het plafond. De achterwanden van de keuken zijn strak gestuct. De overige wanden zijn afgewerkt met granol. Eerste verdieping: de overloop geeft toegang tot drie slaapkamers van respectievelijk 11,1 m², 11,4 m² en 5,8 m² en de badkamer. In 2021 is aan de achterzijde een groot kunststof dakkapel met HR++ beglazing geplaatst, waardoor aanzienlijk meer ruimte is ontstaan. De ramen op deze verdieping zijn voorzien van rolluiken en op maat gemaakte horren. Slaapkamer 1 en 3 zijn afgewerkt met een laminaatvloer. Slaapkamer 2 beschikt over een pvc-vloer en een op maat gemaakte vaste kast. De wanden op deze verdieping zijn gestuct of afgewerkt met behang. En dan de badkamer: wat een plaatje! Er is gebruikt gemaakt van hoogwaardige materialen en alles is prachtig op elkaar afgestemd. De lange wand en de vloer zijn afgewerkt met tegels in een natuurstenenlook met een koperkleurige ader. Dit zien we terugkomen in het koperkleurige garnituur, wat perfect hierop aansluit en de ruimte een luxe uitstraling geeft. De overige wanden en het plafond zijn strak afgewerkt met Hi-Macs. De badkamer beschikt over een ligbad, douchehoek met glazen wand v.v. rookglas, toilet en een eikenlook wastafelmeubel. De vloer is voorzien van vloerverwarming en de ruimte kan zowel natuurlijk als mechanisch worden geventileerd. Tweede verdieping: via een vaste trap bereiken we de voorzolder, waar de witgoedaansluitingen, de cv-ketel (Remeha, 2006) en de mechanische ventilatie-unit zijn ondergebracht. Dankzij het dakraam valt prettig daglicht binnen en achter de knieschotten is praktische bergruimte aanwezig. Via de voorzolder is de vierde slaapkamer bereikbaar. Met circa 15,3 m² oppervlakte en dakramen aan beide zijden betreft dit een ruime en lichte slaapkamer. De verdieping is netjes afgewerkt met een pvc-vloer en strakke wanden. Tuin: de achtertuin is gelegen op het noordwesten en onderhoudsvriendelijk aangelegd. De tuin is grotendeels bestraat en direct achter de woning bevindt zich een fijn terras. Dankzij het elektrische zonnescherm aan de gevel creëert u hier eenvoudig een heerlijke plek in de schaduw. Verderop in de tuin bevindt zich een grote border met groene beplanting en achterin staat een sfeervolle veranda met aangrenzende berging van circa 5 m². De veranda is voorzien van glazen schuifdeuren en biedt volop ruimte voor een royale loungebank. Via de berging is het achtergelegen pad bereikbaar. Aanvullend: - in 2021 zijn er 15 zonnepanelen geplaatst; - de vloer van de begane grond is extra nageïsoleerd in 2023; - aanvaarding: in overleg. Aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend en aanvaardt Diepeveen Makelaars geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden.
€ 445.000
Coûts d'achat (estimés): € 10.750
2 % de taxe sur le transfert (€ 8.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 455.750
2,78%
Annuellement
€ 22.250
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3905MV Veenendaal
€ 439.000 k.k.
€ 6.014/m²
3903XB Veenendaal
€ 598.000 k.k.
€ 4.823/m²
3901WH Veenendaal
€ 369.000 k.k.
€ 5.125/m²
3903WH Veenendaal
€ 425.000 k.k.
€ 3.935/m²
3901EL Veenendaal
€ 287.500 k.k.
€ 4.873/m²
3903GR Veenendaal
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
3905BJ Veenendaal
€ 489.000 k.k.
€ 4.445/m²
3902CW Veenendaal
€ 435.000 k.k.
€ 3.508/m²