Aller directement au contenu
Logo de Diepeveen Makelaars

Blekerij 57

3901WH Veenendaal • Utrecht

Disponible

€ 369.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 378.230

Prix d'achat /m²: € 5.125

Galerie de photos

Description

Bent u op zoek naar een comfortabel appartement met een eigen parkeerplaats, een royale berging én een centrale ligging? Dan is dit verzorgde 3-KAMERAPPARTEMENT zeker het bekijken waard! Het appartement beschikt over een lichte woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, een nette badkamer en een zonnig balkon op het westen met vrij uitzicht op het groen. Extra bijzonder zijn de ruime privéberging van circa 15 m² in de onderbouw en de eigen parkeerplaats op het terrein aan de achterzijde van het complex – ideaal en comfortabel in het dagelijks gebruik. De ligging aan de Blekerij is bovendien uitstekend: rustig wonen op korte afstand van het centrum van Veenendaal, winkels, gezellige horeca en diverse uitvalswegen. Kortom: een fijn appartement met verrassend veel praktische ruimte op een centrale locatie! Bouwjaar: 2002. Woonoppervlakte: 72 m². Energielabel: B. Indeling: Begane grond: via de afgesloten entree met brievenbussen en intercomsysteem komen we het rustig gelegen, kleinschalige appartementengebouw binnen. Hiervandaan krijgen we toegang tot het trappenhuis en de eigen entree van het appartement. Het te koop aangeboden appartement is gelegen op de eerste verdieping. Eerste verdieping: vanuit de ontvangsthal krijgt u toegang tot de meterkast (7 groepen), de garderobe, de toiletruimte en de technische ruimte. De toiletruimte is deels betegeld en uitgevoerd met een hangend toilet en een hardstenen fonteintje. In de technische ruimte bevinden zich de witgoedaansluitingen en de cv-combiketel (Nefit, 2017). Vanuit de hal lopen we door naar de lichte woonkamer met open keuken, samen goed voor circa 34 m² woonoppervlakte. De woonkamer biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een eettafel. Dankzij de royale schuifpui valt er veel daglicht naar binnen en staat u in direct contact met het balkon. Het balkon van 6,3 m² is gelegen op het westen en vormt een heerlijke plek om te ontspannen. Hier geniet u vanaf de middag tot in de avond van de zon, terwijl u uitkijkt over een groenstrook met een prachtige boom en de daarachter gelegen straat. Het balkon is sfeervol ingericht met kunstgras en een houten vlonder, wat zorgt voor een verzorgde en gezellige uitstraling. Weer teruggekomen in de woonkamer bevindt zich hier ook de open keukenruimte. Hier staat een mooie U-vormige keukenopstelling met hoogglans witte fronten, een granieten aanrechtblad en een betegelde achterwand. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat (2024), afzuigkap (2026), combi-oven, koelkast met vriesvak, vaatwasser en een spoelbak. De woonkamer, keuken en hal zijn afgewerkt met een nette laminaatvloer, wat het appartement een verzorgde en eigentijdse uitstraling geeft. Het appartement beschikt over twee fijne slaapkamers van circa 13,8 m² en 7,0 m². De grootste slaapkamer is comfortabel afgewerkt met tapijt en biedt volop ruimte voor een tweepersoonsbed en kastruimte. De tweede slaapkamer is voorzien van een laminaatvloer en beschikt daarnaast over een charmant Frans balkon. De badkamer van circa 4,4 m² is volledig betegeld en uitgevoerd met witte wandtegels in combinatie met donker antracietkleurige vloertegels. Deze donkere tegels lopen deels door over één van de wanden, wat zorgt voor een modern en stijlvol geheel. De badkamer is ingericht met een douchecabine, een wastafelmeubel, een wasmachineaansluiting een grote badkamerkast en een designradiator. In de onderbouw van het appartementencomplex beschikt u over een royale privéberging van circa 15 m². Deze ruimte is ideaal voor het stallen van fietsen, het opbergen van seizoensspullen of het bewaren van andere spullen. Daarnaast behoort een eigen parkeerplaats op het privéterrein aan de achterzijde van het complex tot het appartement. Het betreft parkeerplaats nummer 57. Aanvullend: - servicekosten: € 160,- per maand; - aanvaarding: in overleg. Snelle oplevering mogelijk. Aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend en aanvaardt Diepeveen Makelaars geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden.

Prêt immobilier berekenen

€ 369.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 378.230

2,78%

Annuellement

%

€ 18.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 369.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
72 m²
Contenu
240 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²
Espace de stockage externe
15 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2002
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Zonneterras
Emplacement jardin
Gelegen op het westen
Sauvetage
Box
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Frans balkon
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3901

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.